3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

№10 з 150 готелів - Буковель

9,8

9,3

• Відгук від 5 червня 2024

Тихий готель з якісним сервісом
    • Сімейний номер із видом на гори, двоспальним ліжком розміру king-size і доступом до спа-центру

Ми попередили готель, що їдемо одразу після свого весілля до них на медовий місяць, так би мовити, тож було б приємно отримати маленький комплімент від готелю у вигляді таці з фруктами та привітальною листівкою чи щось таке при заселенні в номер. Але приємностей не було. Не те щоб це не сподобалося, але мені здається готелю такого рівня треба брати до уваги такі зауваження. Треба привести до ладу киї в більярдній, бо в 2х з 4х нема набоєк

Готель виправдав всі очікування. Тихий, спокійний- саме те, чого ми шукали. Розташован майже в центрі Буковелю, треба тільки спуститися з гірочки і ти вже на центральному ринку. Має класний вид з усіх номерів. Номер просторий, велика шафа, все дуже зручно, єдине може не зовсім сучасний ремонт, але все доглянуте, в номері приємно пахне, на балконі є столик зі стільцями. Сервіс на вищому рівні, працівники дуже ввічливі. Спа невелике, але парна та хамам дуже класні. Окремих дифірамбів заслуговує шведська лінія. Все було дуже смачно та різноманітно, на вечерю блюда не повторюються, є з чого обрати. Ми залишились задоволені готелем та приїдемо в нього відпочивати ще.

• Відгук від 4 червня 2024

Нам все сподобалось, рекомендуємо цей готель!

Все сподобалось

Відпочинок був неймовірним, нам сподобалось тут усе. В готелі є басейн всередині, також на вулиці з підігрівом, сауна, хамам і все працює з 8 ранку і до 23 год. Сніданок та вечеря теж входить у вартість і все дуже смачне та великий вибір страв. Персонал завжди привітний, швидко реагував на всі прохання. Дуже дякуємо, ми обов’язково повернемось ще!!

• Відгук від 30 травня 2024

Сподобався професіаналізм та чуйність персоналу, включені смачні сніданки та вечері, наявність басейнів, саун, хамам , більярду та настільного тенісу, зручний паркінг...

• Відгук від 27 травня 2024

Рекомендую і чекаємо на нову зустріч всією родиною у цьому чудовому місці!

Сподобалось все!

Замовляли батькам номер. Батьки були дуже задоволені. Спа, більярд, смачна їжа. Дуже привітний персонал. Гарна природа і чудовий номер. Дякую, за зворотній звʼязок менеджерів! Пішли на зустріч у вирішенні всіх питань. Додатковим несподіваним бонусом було привітання мами з днем народженням! Дякую, що в такі важкі часи здивували і порадували батьків! Рекомендую!!!

• Відгук від 27 травня 2024

Дуже смачна кухня,привітний та ввічливий персонал,зручне розташування

• Відгук від 27 травня 2024

Все зроблено якісно та з любов'ю

Все чудово❤️

• Відгук від 25 травня 2024

Загальне враження : все було супер)))

Можливо замінити матраси і подушки на ліжку, не дуже зручні.

Все сподобалось. Приємний персонал, вишукані і смачні сніданки і вечері. Особлива подяка)👍Номер досить великий , і приємним бонусом є надзвичайний вид із балкона. Гарний і теплий басейн на вулиці.

• Відгук від 21 травня 2024

Єдиний мінус - будівництва поблизу, дуже шумно моментами.

Все сподобалось) готель розміщений практично в центрі Буковелю, з вікна номеру відкривається прекрасний вид на ліс. Дуже сподобалось харчування і привітний персонал)

• Відгук від 20 травня 2024

• Люкс із видом на гори та доступом до спа-центру

На даний момент сподобалось все. Але це міжсезоння. Можливо у сезон з підняттям цін це буде тим, що не сподобається))))

Ми відпочивали в номері Люкс. Номер дуже гарний! Дві окремі кімнати, просторо, чисто. Дуже велика ванна кімната. Всі, від адміністратора, до клінінг леді привітні, приємні. Їжа на рівні. Сніданок та вечеря - швецький стіл. Може ми звісно не дуже вибагливі, але голодним точно ніхто не виходив)) Окремо можна замовити собі їжу з меню. Якщо замовлятимите деруни, вважайте - порція здоровезна!)))) Є дитяча кімната, з батутом, лазанкою і басейном з кульками. Є невелика стоянка. В басейн і спа ми не дійшли, тому поділитись враженнями не можу. Але, думаю, ми сюди ще приїдемо і перевіримо))))

• Відгук від 19 травня 2024

Персонал чудовий. Без перебільшення, всі дуже класні і ввічливі. Місцерозташування та вид неймовірний. Смачна кухня, чудовий басейн.

• Відгук від 19 травня 2024

Сам готель, розташування, номери, персонал, спа, басейни, харчування, чистота- все ідеально! Окрема любов то теплий басейн з неймовірним краєвидом. Готель в якому отримуєш більше ніж очікуєш!

• Відгук від 17 травня 2024

Все сподобалося

Все дуже сподобалося! Розташування, сервіс, чистота, харчування шведський стіл, було дуже смачно і завжди багато їжі і вибору. Великий просторий сімейний номер, зручний і комфортний. Стильна і велика ванна кімната. Вид з номеру просто казка. Прибирання номеру і поповнення питної води кожного дня. Однозначно рекомендую і повернулася б ще не раз. Вже порадила декільком друзям, планують їхати до вас.

• Відгук від 15 травня 2024

Радимо цей готель для якісного відпочинку

Сподобався готель,басейн з підігрівом,спа,дуже смачна та різноманітна кухня,чистота в кімнатах,ввічливість персоналу

• Відгук від 10 травня 2024

Постіль чиста, але більше синтетична, ніж очікуєш. Тут чисто суб'єктивна думка, але хлопкова постіль була б кращим варіантом.

Дуже смачні сніданки та вечеря. За 7 днів основні страви і десерти, жодного разу не повторювалися. Це круто. Кухня великі молодці. Дуже чисто як в готелі, СПА, номерах. Клінінг дівчата молодці. Взагалі весь персонал молодці, дуже чемні, ввічливі, клієнторієнтовні. Всі номери виходять на ліс і мають балкон. Вид - неперевершений. Хамам та сауна, були справжні, чисті, температура як треба. Дуже чисті басейни з місцевою водою, вона м'яка, що круто. До центру, де підйомники 900 метрів. Пішки саме те. Є два більярдні поверхи, нарди, настільний теніс. У всіх приміщеннях приємні запахи. Коротше, ми рекомендуємо 100%. Оцінка на букінгу справедлива, навіть чомусь нижча від реальності.

• Відгук від 10 травня 2024

Невеличке зауваження з приводу роботи спа. Хамам не завжди був з парою. Через мале завантаження отелю переодично не працював один з спа - і не завжди про це була доступна інформація.

Кухня - дуже смачно та різноманітно. Кімната відпочинку на 5 поверсі. Теплий басейн на вулиці. Персонал

• Відгук від 9 травня 2024

Все сподобалось!
    • Люкс із видом на гори та доступом до спа-центру

Все сподобалось! Номер, чистота, все на високому рівні. Годують дуже смачно! Привітливий персонал.

• Відгук від 7 травня 2024

Все супер,чисто,гарно,персонал на вищому рівні,їздили з чоловіком на вихідні. Спа,більярд,ресторан,ми дуже задоволені, сподіваюсь завітати ще🤗

• Відгук від 4 травня 2024

☺️🗻🌄😍

Персонал , місце розташування , вид з вікна , сніданок/вечеря , також дуже комфортні та просторі номери Сподобалось все ☺️

• Відгук від 29 квітня 2024

В даному готелі відпочивали вперше і враження чудові. Просторі, чисті та затишні номера. Зручне розташування. Хороша СПА-зона, незалежно від кількості людей завжди підтримується чистота. Різноманітна та дуже смачна кухня. Дуже привітний та чуйний персонал. Обов’язково повернемось :)

Все сподобалось

Все дуже професійно, заселення відбулось безкоштовно о 8 годині ранку

Все чудово

• Відгук від 28 квітня 2024

Чудовий готель, все сподобалось! Чисті просторі номери, дуже привітний персонал, великі басейни з теплою комфортною водою - все тут є! А вид з номера просто неймовірний! 🌲🥰 Повернемося сюди ще, з задоволенням!

• Відгук від 27 квітня 2024

Дуже хороший готель в цьому ціновому сегменті !

Нам сподобалось все: 1. відношення персоналу до гостя; 2. смачна кухня (як шведський стіл так і по меню); 3. чистота в номері та загалом у готелі; 4. звукоізоляція; 5. хороший СПА+ басейн під відкритим небом.

• Відгук від 27 квітня 2024

Чисто, смачно, гарний вигляд з вікна , чудовий персонал

Все чудово

Дуже гарний готель) Ідеальна чистота, смачна їжа, чудовий персонал! Ми задоволені на 100 %