3. Київ: відгуки про готелі

8,7

8,2

• Відгук від 23 квітня 2024

• Тримісний номер

Павутина на стелі і стінах

Розташування, персонал, кухня

• Відгук від 20 квітня 2024

В принципі добре)
    • Двомісний номер

Не працював телевізор(звук), под вікнами кричали пʼяні проживаючі хостелу, в цей раз був надан номер, який був прокурений жахливо 😢 В минулі усі рази, було набагато краще)

Дуже вражає, що адміністрація хостелу надає змогу проживати в комфортному номері. Тепло, чисто, привітно. Цінуйте гостей, які приїжджають до вас набагато частіше) вони обирають вас не просто так) А тому що ви подобаєтесь. Я з осені 23 року буваю майже кожен місяць у Вас) Дякую 🙏🏻

• Відгук від 7 квітня 2024

Як бюджетний варіант дуже добре
    • Двомісний номер

Ми завчасно попередили що приїдемо близько другої години ночі, відразу з потягу. Адміністратор запитала як ми доберемося під час комендантської години, та запевнила, що це не буде проблемою, що вона запише та попередить адміністратора який буде на робочому місці вночі. Який був не дуже привітний, я б сказала дуже незадоволений що ми так пізно, і намагався всім своїм виглядом це показати. Доволі все старе та потягане життям, але там прибрано. За ті гроші я кращого не очікувала, але як бюджетний варіант дуже добре

Непогано за ті гроші, окрема кімната, спільний туалет з душем, є гаряча вода, в туалеті чисто та є туалетний папір. В кімнаті є шафа, стіл, посуд, чисті рушники. Також є спільна кухня, але я нею не користувалась Доволі приємна прибиральниця, дуже привітна жіночка

• Відгук від 7 квітня 2024

• Двомісний номер

Люди добрі! За ці гроші це просто БОМБА-РАКЕТА! Просто супер! Раджу! І щиро дякую! Я виспалася! А це до мене основне!

• Відгук від 2 квітня 2024

мені сподобалось
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Ліжко маленьке, без спинок, вночі впала подушка

Розташування хостелу на тихій вулиці. Персонал ввічливий і привітний. Чисто і є все необхідне для проживання. Достатньо затишно. Білизна фірмова. Все було приємно.

• Відгук від 29 березня 2024

Прекрасно все.
    • Одномісний номер

Якщо хто працює за столом, то бракуватиме трохи світла для читання (верхнього для таких забаганок не вистачає).

Мені сподобалося ВСЕ і ВЕСЬ персонал. Чисто. Комфортно. Тихо. Зовсім трохи засмутив не завжди швидкий WiFi, але це абсолютно не критично.

• Відгук від 29 березня 2024

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Компанія молодиків до пізньої ночі шуміли на кухні(

Дуже затишно, чисто, комфортно, залишались з подругою на одну ніч, повністю задоволені

• Відгук від 25 березня 2024

• Одномісний номер

Єдиний мінус-це вікна номера ,що виходять на проїзджу частину.Вдень голова ''квадратна'' від шуму машин...А так все добре.

• Відгук від 19 березня 2024

Дякую вам за вашу чітку роботу
    • Одномісний номер

Шум за віком та негарний вид з вікна, але це не ваша провина.

Легке бронювання, уважне ставлення, наявність всього необхідного, чистота, гарне розташування в місті.

Гарні умови💜
    • Двомісний номер

Як завжди на висоті) Дякуємо за супер надані умови ✅ Це місце де ми повертаємося знов і знов ❤️ А ще було б добре, якщо для постійних гостей були б знижечки ❤️‍🔥

• Одномісний номер

Душова кабіна поруч з вікном без жодних ролетів/жалюзі

Привітний персонал, співвідношення ціна/якість, загальна чистота.

Добре
    • Двомісний номер

Не працював фен в ванній кімнаті ні на моє моєму поверсі ні на поверсі моєї знайомої. Добре що працював фен на першому поверсі.

Є вивеска що дає можливість швидко знайти обʼєкт розміщення. Загальна кухня доволі гарна є тепла вода, чисто. Туалети та ванна кімната теж чисті.

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

В чоловічій душовій на третьому поверсі в одній з душових кабін зламаний змішувач (і скоріше за все не перший день). Вода стікає по шлангу та не доходить до насадки. Митися в таких умовах неможливо. У зв'язку із тим, що одна душова кабіна зламана та не використовується, експлуатується лише одна робоча душова кабіна. Вранці та ввечері створюється черга бажаючих прийняти душ. Чоловічим туалетом та душовою на третьому поверсі користуються особи жіночої статі, що проживають на цьому поверсі (це не дивлячись на те, що у них є свій окремий душ та туалет).

Номер чистий. Постільна білизна та рушник білого кольору, чисті (без неприємного запаху та плям). В номері є телевізор та необхідний посуд для двох людей. В душовій та туалеті чисто, завжди є туалетний папір та цілодобово гаряча вода. На кухні є весь необхідний посуд для приготування їжі.

Задоволена на 100%
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Шумні сусіди

• Відгук від 4 березня 2024

• Тримісний номер

Приємно зустріли, зручно, чисто.

• Відгук від 21 лютого 2024

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

У коридорі, біля входу в нашу кімнату заносило запахом котів, які живуть напевне десь в одній з кімнаті( Було не дуже приємно. Це такий один мінус

Все чисто, комфортно

• Відгук від 18 лютого 2024

• Одномісний номер

Досить приємна кімната за свою вартість.

• Відгук від 11 лютого 2024

Можу рекомендувати цей хостел
    • Двомісний номер

Ввічливі дівчата на ресепшн, чисті вбиральні та спільні кімнати. В номері також було чисто та затишно

• Відгук від 8 лютого 2024

Без ліфту з чемоданами на 5-й поверх дуже важко підніматись та спускатися

все супер

• Відгук від 6 лютого 2024

Прийнятний варіант з прийнятними умовами
    • Одномісний номер

Оскільки я багато разів зупинялась тут, то знала вже всі правила і особливо не питала ні про що. Але виявилось, що правила нещодавно змінили, і виїзд з номеру об 11 годині, а не в 12, як було. Досить дивно, до речі, в жодному хостелі чи готелі по всьму світу такого не бачила. Но то таке - хазяїн - барин. Але, повторю, я не знала цього і мене не попередили. Після 11-ї прийшла покоївка і стала кричати, що треба виселятись об 11-й, і чому я ще тут? Я сказала, що не знала цього, зараз виселюсь, проте мені треба зібратись. Я не сперічалась. За 10 хвилин я виселилася. Проте за ці 10 хвилин покоївка до мене зайшла рази три, або чотири, вона стучала в двері, голосно кричала, що номер заброньовано, що його треба прибрати, і щоб я терміново виселялась. Я говорю: ну ви ж бачите, що я збираюсь. Було дуже неприємно. І друге - хтось забрав чайник з кухні собі в номер ще ввечері, і ніхто інший не міг попити чаю, ані ввечері, ані вранці. Я розумію, що адмністрація хостелу не до чого, що це люди такі сволочні. Але ж... Можна поставити, приміром, не один, а два чайники. Тим більше - номерів дуже багато. Можна написати великими літерами оголошення: ЧАЙНИК З КУХНІ НЕ ВИНОСИТИ! Або ще щось. Тим більше, є камери спостереження, і можна було відстежити, хто взяв. Бо коли холодно, хочеться чаю, і це нормально. Звичайно, це дрібнички, і вцілому на враження це не вплинуло. Але хотілося б без цього в майбутньому.

В цьому хостелі зупинялась вже багато разів. І всім знайомим рекомендувала. Не можу сказати, що є щось особливе, але на таку ціну цілком прийнятний варіант - доволі чисто, комфортно, затишно. Ідеальний варіант на одну, або кілька ночей.

• Відгук від 6 лютого 2024

У номері немає капців.

Розташування просто прекрасне, кімната не коштує дорого, метро в 5-10 хвилинах, є гаряча вода

• Відгук від 29 січня 2024

Комфортне перебуття
    • Тримісний номер

Двері до кімнати були не надійно закріплені, якщо сусіди проходили повз, двері розшатувались і створювали гуркіт, який іноді заважав.

Приємний персонал, у кімнатах було чисто, також перебування супроводжувалось спокоєм, розташування дуже зручне.

• Відгук від 27 січня 2024

• Тримісний номер

Попри правила не шуміти після 23-00, сусіди все ж таки трішки заважали.

Все чудово, чисто та зручно. В номері було дуже тепло та просторо. Сподобались ліжка - дуже зручні та м'якенькі матраци. Чиста ванна кімната та дуже простора зручна кухня. За такі гроші просто 100/100.

• Відгук від 18 січня 2024

• Двомісний номер

Троху було прохолодно в номері.

В цьому хостелу зупиняємося вже втретє. Минулого разу був четвертий поверх і там були недоліки.Цього разу був п'ятий поверх , тут сподобалося усе. А особливо хочеться подякувати за чистоту . Дуже чисто - в туалетах, душових , кухні. Місце розташування зручне, до станції метро Шевченко приблизно 5-10 хвилин пішки. По дорозі також є кав'ярні та магазинчики. Дуже приємне співвідношення ціна-якість.

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: