3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

8,5

8,8

• Відгук від 17 лютого 2024

• Напівлюкс

Дуже смачно в ресторані, чудовий персонал. Я навіть не встигла спитати, а мені запропонували раннє поселення без доплати, о 10:00.

• Відгук від 2 лютого 2024

Бездоганно
    • Напівлюкс

Ми не вперше в Коруні. Та ця зимова пригода - неймовірна. В готелі мах 15 відпочиваючих... І ми перетиналися лише на сніданках. Неймовірно красиво, доглянуто, офіціантки - вищий клас, адміністраторка Богдана - диво ввічливості, турботи й професійності, покоївка - фея чистоти і делікатності, охоронник - Джеймс Бонд! Масажистку рекомендуємо!!! Фантастична сонячна сніжна зима. Супер-доглянута територія. Якість сервісу - на висоті. Дякуємо за відпочинок.

• Відгук від 8 січня 2024

Великі апартаменти
    • Апартаменти з 2 спальнями

Підлога на 2 і 3 поверхах сильно рипить і трясеться , коли вночі хочеш тихо пройти у вбиральню, прокидається весь будинок))

Гарні апартаменти з санвузлами на кожному поверсі, що дуже зручно для великої родини чи компанії. В ресторані було смачно! Є цікава хата музей на території готелю.

• Відгук від 23 вересня 2023

Відпочинок в Карпатах
    • Напівлюкс

Маленький басейн. Від з номеру на сусідній будинок.

Класне розташування недалеко до лісу. Просторий номер.

• Відгук від 13 вересня 2023

Відсутність кондиціонеру

Привітний персонал, чарівні вили навколо, дуже гарна територія, зручні номери

• Відгук від 2 вересня 2023

Гори, чудова їжа, зручні номери.
    • Напівлюкс

Хотілось би щоб була краще кава.

Чудова локація, дуже гарне обслуговування.

• Відгук від 31 серпня 2023

• Напівлюкс

Деревʼяні будинки уже потребують оновлення. У ванні зʼявляється пліснява( Шум - розумію що це проблема дерева, але над нами жила сімʼя із дітьми і звукоізоляція дуже погана, ми слухали як вони кричать і бігають по номеру зранку до вечора.

Гарна тереторія, чудові сніданки! Автентичний номер) Ресторан на території дуже смачний, хороше обслуговування. Усі привітні. З тераси неймовірно гарні види на гори) Загалом хороші враження. Думаю що повернусь!

• Відгук від 31 серпня 2023

Скрипіла підлога

Все чисто і акуратно

• Відгук від 29 серпня 2023

• Напівлюкс

Чудове мальовниче місце, смачна кухня!

• Відгук від 28 серпня 2023

Звичайний готель карпат, але за ціною хорошого.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Готель потребує реновації, аж ніяк не дотягує до 4*. Чуда від персоналу не чекайте, працюють по інструкції, не більше не менше. Басейн на території тільки для того щоб можна було написати, що є басейн, фактично, це ночви 3-4метри

Відмінне розташування.

• Відгук від 28 серпня 2023

• Напівлюкс

- нам поміняли номер,не попередивши,оскільки мало було бути одне велике ліжко(н -маленький басейн,хоч і теплий,але дуже маленький на таку к-сть номерів.була спека,відповідно всі прийшли на басейн,а розміститись не було де🙁

Дуже затишний готель і велика територія,є де погуляти та чим зайнятись. В номері все чисто,та є все необхідне.А також було прохолодно в номері,в +31 за вікном,не зважаючи на те,що немає кондиціонеру Персонал привітний,особливо в ресторані.Адмін в ресторані дуже кльовий і турботливий,доставив нам стіл на дворі,бо все вже було зарезервовано.

• Відгук від 23 серпня 2023

Дуже смачна кухня. Краєвиди прекрасні 💛💙

• Відгук від 19 серпня 2023

• Напівлюкс

Готель має чудове розташування! Персонал приємний і готовий допомагати у вирішенні будь-яких питань. Сніданки смачні і різноманітні, на любий смак. Але номерний фонд трохи втомлений( Вважаю, номери потребують реновації. В будиночку Верховина на 1 поверсі нормальний Wi-Fi був лише в холі, у номері геть слабий, як і мобільний інтернет( В кожному будиночку на 2 поверсі є кімнатка для прасування, це дуже зручно. Але зробіть, будь ласка, хоча б один крючок, щоб можна було повішати те, що прасуєш🙄 А краще декілька. І ще одне з негативних зауважень: звукоізоляція в номерах. Ми чули все, що відбувалось у сусідів, навіть якщо вони розмовляли тихо. Як і вони нас, мабуть. А в цілому відпочинком задоволені. Приїдемо ще раз, але лише в люкс, щоб не гупав ніхто по голові))

• Відгук від 18 серпня 2023

Очікувано гарний відпочинок
    • Напівлюкс

Ми не вперше відпочивали в цьому готелі. Приємно відмітити, що готель не тільки не втратив свого комфорту, гуцульського шарму, а й додав багато нових цікавинок і зручностей для туристів. Прекрасні краєвиди, доглянута територія, привітний персонал. Окрема подяка кожному за готовність допомогти й щирі посмішки! Не було жодного моменту, який би міг зіпсувати настрій. Всі побажання щодо тихого номера й можливого раннього заїзду були враховані. P.S. Неймовірно смачна вода, яку можна пити з-під крана.

• Відгук від 16 серпня 2023

Коруна на початку травня
    • Напівлюкс

хотілось би більше уваги господарів до хатини-музею

Чудовий комфортний готель, чисто і гарно в номері, зручні матрац і подушки, величезне одіяло. Смачні сніданки, великий асортимент, досить швидке обслуговування в ресторані, проте цінник трохи вище середнього. Територія доглянута, класний ландшафтний дизайн. Басейном не користувалися через погодні умови (прохолодно і дощ, не ризикнули)

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 13 серпня 2023

Чудовий комплекс!
    • Напівлюкс

Красивий, але Не великий басейн, мутний(в дощ його не накривали) і дуже хлорований, дерев'яні шезлонги, довго не полежиш, було лише 2 зручних з плетенням, які швидко займали.

Велика, гарна і доглянута територія, розташована на горі, з чудовим краєвидом! є міні водопад, озерця з японськими карпами, тенісний корт, міні футбольне поле, тренажерний зал, музей, бібліотека, не великий відкритий басейн з підігрівом(в ціні номера)+з рушниками до басейну, два мангала(за окрему плату) . Сніданки дуже смачні і різноманітні, шведський стіл: все для салату(зроби сам),оливки, тунець, сири, яйця скрамбл, омлет, каші, овочі на пару, кожного дня різна випічка, сезоні фрукти, чи ягоди, лимонад, два кавових апарата і рослинне молоко🌱😍! Привітні працівники.

• Відгук від 12 серпня 2023

• Напівлюкс

Дим з бані йде на басейн

небагато людей

• Відгук від 11 серпня 2023

Найкращий готель як на мене. Подобається тут все: сервіс на високому рівні, локація неймовірна, будиночки чудові, рестор

Все!

• Відгук від 11 серпня 2023

• Напівлюкс

Дуже красиве місце. Велика теріторія, є де погуляти. Зупинялися разом с песиком (бігль), було зручно. Поруч є маршрут до полонини з дуже красивим видом.

• Відгук від 10 серпня 2023

• Напівлюкс

Будьте готові до того, що коли ви на ресепшені щось намагаєтесь дізнатися і адміністратору зателефонують - вам доведеться зачекати. Басейн не дуже великий і тому вдень навряд вдасться там спочити, особливо коли багато дітей. Звукоізоляція номеру… якщо ви на нижніх поверхах - над вами скоріш за все будуть ходити каравани з Індії зі слонами…

Стильні номери, гарне розташування, дуже ввічливий персонал: покоївки та офіціанти в ресторані. Доречі їжа в ресторані на рівні, стосовно сніданків теж немає питань, але краще снідати до десятої ранку.

• Відгук від 9 серпня 2023

• Напівлюкс

Обслуговування в ресторані та їжа великий мінус

Розташування супер,атмосфера крута. Привітний персонал рецепції та комплексу

• Відгук від 9 серпня 2023

Прекрасний готель, але потрібні покращення в деяких простих речах
    • Напівлюкс

Ціни в ресторані, на мій погляд, завищені. Відсутній будь-який транспорт до Татарова окрім непристойно дорогого таксі. На останок мав невеличке питання до готелю - не відповіли ні з оф. імейлу, ні через форму зв'язку Букінгу.

Загалом враження дуже приємні. Чудові старовинні дерев'яні будиночки з усім необхідним для комфортного перебування. В номері чисто. Достатня кількість розеток. Територія фантастична - різноманітне озеленення, все доглянуте. Є ресторан, басейн, спортивні майданчики. Дуже старанний і ввічливий персонал.

• Відгук від 7 серпня 2023

• Напівлюкс

- Дуже маленький басейн для такої кількості людей, і відчувається недостача лежаків. - Було б непогано встановити електричні сушарки для рушників у номерах. - Wi-Fi гостьовий, ну дуже слабкий сигнал. У номері напівлюкс якось це здивувало, саме сигнал, а не інтернет з'єднання.. Було б непогано, якби адміністрація передивилася ці моменти.

По-перше: дуже класний краєвид По-друге: територія супер, класний ландшафтний дизайн, дуже приємно гуляти територією По-третє: кухня ресторану дуже смачна, ціни не маленькі, але воно того стоїть! Сніданки шведський стіл - багато різноманітних страв. Номер затишний, рекомендую незважаючи на декілька моментів

• Відгук від 6 серпня 2023

Гарне розташування. Смачні сніданки. Чиста територія
    • Напівлюкс

В нас номер не відповідав тому, що ми бронювали. Мало б бути двохспальне ліжко, по факту нам змунили два односпальних. Спочатку дуже це не сподобалось, але так, як наш час перебування не був довгим, то норм. При виселенні, адміністратор ще раз вибачилася за ситуацію. Після гарного, смачного сніданку і сліду на якісь образи не залишилося)

Сніданки дуже смачні. Гарна територія, збоку річка. Басейн з підігрівом

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: