3. Івано-Франківська область: відгуки про помешкання для відпустки

9,9

7,5

• Відгук від 17 травня 2024

• Будинок із 2 спальнями

Хочеться подякувати за чудовий відпочинок у Яремче саме господарям котеджу "Олечка". В будинку тепло, затишно, дуже симпатичний декор та різні елементи комфорту, на кухні дуже зручно готувати, є все необхідне. Недалеко є АТБ, аптека, продуктовий магазин, автобусна зупинка. Відпочинок пройшов чудово, наступного разу – тільки сюди.

• Відгук від 14 травня 2024

• Будинок для відпочинку

Природа, зручне ліжко, господарі, гойдалка біля дому, вигляд з вікна. Все супер

• Відгук від 11 травня 2024

Чудовий відпочинок в Яремче

Все сподобалось 🏞️🌹💯🙂

Прекрасне місцерозташування котеджу з виглядом на гори, краєвид мальовничий. Гостинні господарі подбали, щоб у котеджі було все необхідне для проживання, повна комплектація🙂. Будиночок з гарною терасою, де можна пообідати з сім'єю та насолодитися красою гір. Барбекю зона укомплектована відразу біля тераси. Обов'язково наступного разу приїдемо саме в котедж "Олечка"🏞️🥰🙂

• Відгук від 2 травня 2024

немає

Дуже гарне місце, коли ми обирали відпочинок, я шукала комфорт, чоловік шукав гарний краєвид на гори. І о так, ми знайшли саме це місце та відтворили всі наші бажання, Окреме дякую господарю Галині, яка є гостинна, привітна та завжди рада допомогти і під сказати.🫶 Все дуже сподобалось, готові приїхати ще раз в саме це місце. Дякуємо!!

• Відгук від 22 квітня 2024

Все пройшло максимально комфортно і приємно.

Все чудово

Помешкання чистеньке, комфортне і з чудовим краєвидом. Вихід на терасу з кожної кімнати, зона барбекю прямо під будинком. Хазяйка Галина радо нам пояснила розташування, зустріла і дозволила побути в котеджі після виселення до автобуса, бо була погана погода, а автобус чекали ввечері. Краєвиди - просто чудові.

• Відгук від 26 березня 2024

• Будинок із 2 спальнями

Дуже пощастило знайти цей будинок для відпочинку. Будинок комфортний та затишний з усіма зручностями. Сподобалося видове розташування будинку звідки можна спостерігати красу гір. Особлива подяка господині за привітність та доброзичливість !

• Відгук від 25 березня 2024

• Будинок для відпочинку

Гарне, мальовниче місцерозташування! Створені всі умови для комфортного перебування. Господиня турботлива і привітна. Нам все сподобалось! Дуже рекомендую 👌

• Відгук від 24 березня 2024

Гарно, затишно, тепло
    • Будинок із 2 спальнями

При обранні помешкання не звернула увагу на близькість залізничної колії, то в першу ніч трохи звуки проїзджаючого потяга заважали, але це не критично. На наступну ніч спалося вже чудово.

Неймовірно привітна господиня помешкання, гарне розташування, чисто та затишно, для сімейного відпочинку чудове місце

• Відгук від 29 лютого 2024

• Будинок із 2 спальнями

Затишний, комфортний будиночок. Привітні господарі. Постійно на зв‘язку і швидко вирішують всі питання. У будиночку тепло, спокійна місцевість і дуже гарні краєвиди.

• Відгук від 11 лютого 2024

• Будинок для відпочинку

дуже затишний будинок, нереально було тепло в будинку. Приємні власники. Гарний краєвид з тераси. Обов'язково приїдемо ще раз

• Відгук від 2 лютого 2024

• Будинок із 2 спальнями

Дуже гарний, теплий, затишний, комфортний будинок. Приємна та привітна господиня. Є місце для паркування автомобіля.

• Відгук від 4 січня 2024

Прекрасні і доброзичливі господарі. Охайні і чисті кімнати .
    • Будинок для відпочинку

Помешкання дуже сподобалось. Чисто, охайно і зручно. Господарі приємні і уважні. Допомогали, при наших запитах. А також від них був приємний сюрприз на новий рік: ( традиція власників) дуже смачний торт і шампанське. Однозначно рекомендую даний котедж

• Відгук від 26 грудня 2023

Все норм

Чисто та комфортно, приємні люди

• Відгук від 30 листопада 2023

• Будинок із 2 спальнями

Чисто, уютно, затишно! Доброзичливі господарі. Все сподобалось.

• Відгук від 16 листопада 2023

Все просто СУПЕР!!!

Дуже гарне місце. Вічлива і приємна господиня, чистий і теплий будинок, все необхідне у будинку є. Сюди ми обов'язково повернемося.

• Відгук від 26 жовтня 2023

Я би рекомендувала цей котедж для відпочинку з сімʼєю та друзями

Немає недоліків

Будинок гарний і його розташування з виглядом на гори і ліс

• Відгук від 8 жовтня 2023

Загалом дуже сподобалось , думаю що повернемось сюди ще раз
    • Будинок для відпочинку

Не зрозуміли як включати теплу воду , або її не було)

Все було чудово , дуже приємна власниця будинку , гарний ремонт , все дуже чисто.

• Відгук від 6 жовтня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Зручне розташування для прогулянок по горах. Гарний краєвид з вікна. Дуже уважна і турботлива власниця:)

• Відгук від 30 вересня 2023

• Будинок для відпочинку

Із мінусів тільки те що не хочеться звідси їхати.

Сподобалося абсолютно все! Приїзжали в цей котедж вже другий раз. Дуже привітна господиня!Будиночки дуже комфортні, охайні, чистота ідеальна, постіль і рушники все дуже чисте. В кожній кімнаті телевізор. На кухні є все необхідне для приготування їжі (газова плита, електрочайник, мікрохвильовка, посуд). В будиночку √2 з кухні є вихід на терасу з бомбезним краєвидом на гори, зранку можна пити каву і милуватися красою природи. Поряд проходить залізнична колія але потяги їздять не часто і зовсім не заважають. Дуже вдячні господарям за чудовий відпочинок! Обов'язково приїдемо ще!

• Відгук від 25 вересня 2023

• Будинок для відпочинку

Дуже приємна господиня пані Галина. Ніяких незручностей від розташування будиночку на території господарів. Залізниця не заважає, вона все одно через всю Яремче проходить. Все дуже акуратне, комфортне, стильненько. Скористувалися мангалом. Все дуже сподобалося. Ідеально для родини, чи тихої компанії на чотирьох. Дружина сказала, що хоче ще раз, але на довше) З побажать - додати кухонного приладдя типу лопатки для сковорідки, прихваток для кастрюль, щось таке по дрібниці.

• Відгук від 29 серпня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Вже з перших хвилин перебування в будинку, ми відчули теплу атмосферу та затишок, які там панують. Галина дбає про своїх гостей, завжди готова відповісти на будь-які. Все охайно та чисто, а також є все необхідне для комфортного проживання. Особливо запам'ятались нам неймовірний краєвид з балкону на гори, коли сонце сходить та ніжні промені освітлюють навколишній пейзаж. Локація зручна, подалі від шуму міста, при цьому до центру можна легко дістатися, використовуючи місцевий бус. Поруч розташовані маленькі магазини, де можна придбати необхідні продукти, а якщо потрібні більші закупки, то недалеко розташований великий супермаркет АТБ, до якого можна легко дійти пішки. Загалом, наш відпочинок у Галини в Яремче залишив в нас надзвичайно позитивні враження.

• Відгук від 15 серпня 2023

Немає такого

Чудовий котедж для відпочинку, гарний краєвид, є всі зручності для проживання. Гарні та привітні господарі. Рекомендую

• Відгук від 4 серпня 2023

Гарний варіант, але є нюанси
    • Будинок із 2 спальнями

1.Все ж таки ж/д станція дуже близько, її видно з веранди, а головне дуже чутно, особливо сигнали потягів під ранок🤪 Якщо це літо,відкриті вікна,нерви у вас трошки розшатані війною і хочеться повної тиши-то цей варіант не підходить. 2.Дім, у якому ми жили не окремий. Це половина дома, так з окремими виходами,своєю ванною та кухнею, Але ж за стінкою живуть хозяїва, у сторону веранди виходять вікна, тобто повної приватності нема. 3. До центру Яремче ідти уздовж активної траси, багато машин, вузький тротуар-не зовсім зручно, особливо з дитиною або по жд колії.

Дім,як на фото. Загалом гарні умови, дуже чисто, є необхідний посуд, все для приготування їжі, дуже красивий вид, доглянута територія, батут для діток

• Відгук від 30 липня 2023

• Будинок для відпочинку

Котедж зручний і просторий. Все необхідне для гарного відпочинку є в наявності (чиста білизна, рушники, гаряча вода, новий і чистий посуд). Господиня привітна і радо відповідає на всі завдання чи прохання. Для дитини є батут і гойдалка.