3. Івано-Франківська область: відгуки про помешкання для відпустки

9,5

9,2

• Відгук від 3 червня 2024

• Апартаменти з 2 спальнями

Скрипуче і не дуже зручне ліжко.

Дуже приємна та турботлива господиня. Розташування апартаментів доволі зручне, а краєвиди просто фантастичні.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 11 травня 2024

Все було добре

Краевид, гостинність, доброзичливість, комфорт і затишок

• Відгук від 1 квітня 2024

• Апартаменти з 2 спальнями

Дуже затишно і спокійно. Дуже приємні господарі. Для сімейного відпочинку саме воно

• Відгук від 5 лютого 2024

• Апартаменти з 2 спальнями

Місцезнаходження зручне, поруч все є, магазини, чани, баньки, гарні краєвиди, господарі дуже привітні, товариські, пані Василина та Павло завжди цікавились чи все в нас добре, в помешканні тепло, все чисто, місця для трьох дорослих та трьох дітей достатньо, ще вільний диван був, є своя кухня, нам все дуже сподобалось, в зимову пору побачили Карпати, тепер будемо готувались до літнього періоду, і звісно будемо їхати знов до сюди! Всім рекомендуємо! Ціна якість відповідають!

• Відгук від 13 листопада 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Гарні умови проживання, привітні господарі ціна якість супер. Залишились задоволені рекомендую!!!Дякую за гарний відпочинок )))

• Відгук від 28 жовтня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Садиба знаходиться не на трасі. Другий поверх будинку (на першому живуть господарі). У дворі місце для авто. В будинку є все необхідне. Кухня, пральна машина, ванна, гаряча вода, телевізор, wifi і т.д. Чисто. Тепло. Господарі привітні. Жодний проблем не виникло.

• Відгук від 7 жовтня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Все!!! Все і навіть більше! Зустріли нас зі словами: - Вважайте, що ви приїхали до бабусі на відпочинок! І це було дійсно так, бо виїжджали ми з ноткою смутку, як колись у дитинстві, коли нас забирали від дідуся та бабусі. Ми ходили разом до лісу, стрибали з пагорба на пагорб , збирали гриби, ( які Василина частково викидала з наших пакетів, аби не потруїлися 🤣), після чого допомогли нам дати раду тім грибам ( було навіть незручно, бо Василина та Петро приклали стільки зусиль до цього, наче більше, ніж ми) . Нас годували СПРАВЖНІМ баношем. Увесь час відчували турботу та піклування! Я дуже вдячна за ці емоції !!! Усе чистенько , затишно, гарно! Єдине, що було трохи не зручно, це стеля у ванній кімнаті) Наша подруга має зріст 176 см, то для неї це було своєрідною гімнастикою, максимально групувалась, аби зберегти голову. Але будемо вважати це гарною профілактикою остеохондрозу)

• Відгук від 1 жовтня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Поряд магазини, кафе, все у доступному місці Будинок просторий та світлий, є місце для вечері на вулиці Дуже привітні господарі

• Відгук від 25 вересня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Дякую господарям цього чудового будинку за теплий прийом, гостинність. В будинку чисто є все необхідне для комфортного проживання. Мальовничий вид з вікна. Дуже гарний і охайний двір.

• Відгук від 28 серпня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Все було надзвичайно супер.Всім рекомендую це помешкання і сама ще приїду

• Відгук від 24 серпня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Дуже гарне місце розташування, гарні краєвиди. Дуже приємні та добрі господарі - Василина та Павло. У номері почуваєшся як дома - є взагалі все, що може знадобитись у повсякденному побуті! Подвір'я таке гарне, що неможна відвести погляд! Обов'язково ще туди повернемося та всім знайомим будемо радити зупинятися там

• Відгук від 12 серпня 2023

Неперевершено

Такого не було.

Це був незабутній відпочинок. Нам сподобалось абсолютно все - дім, розташування, господарі. То неймовірні, фантастичні люди, доброзичливі, привітні, відповідальні, щирі. Було відчуття, що я вдома, а пані Василина - моя мама)) Вона провела нас на карпатську гойдалку місцевими доріжками. І не так та гойдалка, як енергія і позитивне мислення пані Василини зробили нашу маленьку мандрівку дуже цікавою та веселою. Уявіть, що поряд з вами не гід Карпатами, а людина, яка, як і ви, закохана в природу (за будь-якої погоди й пори року), яка, як і ви, любить розгойдувати підвісний міст, пити чай з медом, їсти немиту журавлину, з дівочою спритністю стрибати по камінцях і ніколи не втомлюватися говорити. А цей чудовий карпатський діалект! І якщо мене спитають, чи повернуся сюди знову, я без вагань відповім : "Йо"! Рекомендую від щирого серця цей дім!

• Відгук від 26 липня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Дуже дякуємо щирій, турботливій, уважній, привітній, найкращій господині цієї садиби ''Василині''. Чудовий будинок, доглянута прилегла територія. Дуже гарно відпочили, чисто, затишно, поряд з садибою магазини, басейн, віп чани. Гірська річка поряд з будинком, шалені краєвиди. Ми Вам вдячні за чудовий відпочинок та за Вашу увагу, та як казали діти: '' За найсмачніший український борщ''!

• Відгук від 19 липня 2023

Дуже атмосферне та тихе місце. Далеко від автомагістралі. Вид на гори, поруч річка.
    • Апартаменти з 2 спальнями

В цілому сподобалось все, і навіть більше. Єдине, що не сподобалось, так то погода, 2 дні із 7 був дощ, але то природа ) Виходячи із наших потреб, та побажань - все було задоволено.

Відпочивали 7 днів в липні 2023 року. Можна добиратися як на авто так і транспортом (поїзд, автобус), зупинки не далеко. Чудове розташування, нове асфальтне покриття на трасі, все що треба є поруч, чиста річка, магазини, велика карпатська гойдалка, 5хв пішки до басейну для дітей, багато квітів на території, дуже чисто все та охайно. В населеному пункті є багато місць де можна поїсти, на будь-який гаманець, віб піццерії/кафе до ресторану. Привітні господарі, з якими цікаво поговорити на будь-які теми, про місцеві звичаї, куди краще піти погуляти, що є поруч цікавого, просто про життя, хазяйка Василина дуже розумна жінка з якою приємно спілкуватися. Окремо хочу подякувати пані Ользі, з якою ми підтримували зв`язок від броні до заселення, та в процесі проживання теж було приємно спілкуватися, наші діти гарно проводили час разом. Нас було семеро, 4 дорослих та 3 дітей, місця було більш ніж достатньо для всіх, в будинку не жарко, є кухня, пральна машина, ванна та інші речі які полегшують відпочинок (парковка, мангал, праска, ТВ, інтернет, посуд, чайник та ін.). Будинок знаходиться в зручному розташуванні від майже всіх основних найцікавіших локацій, Буковель, Говерла, Яремче, є супермаркети АТБ, мережеві азс та інша інфраструктура, можна добиратись як на авто так і попутним траспортом. Також в місті є пслуги по аренді квадроциклів та джипів для турів по горам та ін. розваги. Ми були дуже задоволені відпочинком, впевнений що взимку так само круто буде як і літом. Однозначно рекомендую!

• Відгук від 29 січня 2022

Супер!!! Чисто, тепло та затишно!

Недоліків не виявлено.

Сподобалось розташування місця відпочинку, гостинність господарів, чистота та порядок у будинку та на прилеглій території. Велика подяка пані Василині та пану Павлу за прекрасний прийом та пані Олі за допомогу під час бронювання помешкання

• Відгук від 14 січня 2022

• Апартаменти з 2 спальнями

Дуже гостинні господарі, чисто і затишно, є все необхідне для самостійного приготування їжі.

• Відгук від 5 січня 2022

• Апартаменти з 2 спальнями

Дуже зручне місце розташування, вид на гори, господиня будинку дуже кльова жіночка, привітна, доброзичлива і дуже любить дітей. Зробить все, щоб вам було комфортно. А ще нам зробила приємний сюрприз- в подарунок отримали гуцульську самогонку! Приємно жити з такими господарями!

• Відгук від 27 грудня 2021

Великий, затишний, чистий, теплий номер з неймовірно ввічливими та добрими господарями. Рекомендую!
    • Апартаменти з 2 спальнями

Обрали дані апартаменти для сімейного відпочинку у зимку, з легкістю розмістилось 4-ро дорослих та дитина, місця було вдосталь, все доглянуто, чисто, незважаючи на( - 15) за вікном у номері було дуже тепло та затишно. Гарне місцерозташування, неймовірний вид на гори, недалеко Буковель. Окрему увагу хочу звернути на ввічливих і приємних господарів. Це місце в яке хочеться повернутись знову!!! Дякуємо за приємний відпочинок!!!

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 22 серпня 2021

• Апартаменти з 2 спальнями

Чудові апартаменти на другому поверсі: дві спальні+окрема спальня для дитини, вітальня, кухня, туалет разом з ванною кімнатою. Мушу зазначити наявність пральної машини, праски, дошки для прасування, повного набору нормального посуду, набору спецій на кухні. Безкоштовний вайфай та місце для парковки. Є гарний мангал, господарі запропонували свою решітку для гриля та дрова. Це все було безкоштовно. Апартаменти знаходяться в стороні від траси, тому не заважає шум машин. Поряд є дуже мальовнича гірська річка з чудовими краєвидами. Якщо необхідно, недалеко є продуктовий магазин. Дуже привітні господарі. Нас зустріли словами: "Почувайте себе як вдома". І ми дійсно були як вдома - все що треба і навіть більше є, все на своїх місцях, нічого просити не довелося, ні яких доплат за додаткові послуги. Взагалі в мене склалося стійке враження, що приорітет господарів не "зрубити бабла", а зробити так, щоб гостям було якомога зручніше і вони завітали ще. Категорично рекомендую! Дякую господарям за чудовий відпочинок!

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 16 серпня 2021

• Апартаменти з 2 спальнями

Усе пройшло чудово! Дуже привітні господарі, які хочуть, щоб гості почувалися як удома і їм це вдається. Зручне розташування (по дорозі на гору Костел, до карпатських качель), прямо напроти садиби є вихід до річки, дорога асфальтована. Господиня з радістю порадить, куди краще піти, та може нагодувати смачними стравами за що окрема вдячність! У апартаментах є усе необхідне, чисто та затишно, а також подвір'я неймовірно гарне

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 27 липня 2021

Чудовий відпочинок у привітних і гостинних господарів
    • Апартаменти з 2 спальнями

Дуже гарне місце для відпочинку, чудове розташування, поряд ліс і річка з чистою прозорою водою. Помешкання чисте, охайне, є все необхідне для комфортного проживання. Господарі дуже привітні і приємні люди. Завжди раді допомогти у будь-якому питанні, все підкажуть і розкажуть. Господиня надзвичайно гостинна, частувала нас смачнющою вечерею. Ще ми в лісі назбирали чорниці, так Василина приготувала і залюбки пригощала нас варениками з чорницями. Прощалися і виїжджали ніби від рідні!!! Якщо хочете відчути всю гостинність, щиросердність карпатського краю, обов'язково приїжджайте сюди, не пожалкуєте!!!

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 28 червня 2021

• Апартаменти з 2 спальнями

Дуже привітні і добрі господарі. Сподобалася ідеальна чистота і комплектації на кухні. Подвір’я таке красиве, що аж неможливо налюбуватися. З радістю знову прмїдемо і будемо всім рекомендувати. Для сім’ї це дуже ідеальний варіант.

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 10 лютого 2022

• Апартаменти з 2 спальнями

здається могло би бути дешевше на третину.

Класні господарі. Дуже доброзичливі. Запалили нам безкоштовно мангал.

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 27 серпня 2023