3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,3

9,2

8,6

• Відгук від 6 червня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками та доступом до спа-центру

Нас зустріла адміністратор Аліна. Дуже чуйна та приємна. Готель у дуже вигідному місці: поруч водопад Пробій та парк легенд Гедзьо. Номер просторий. Багато поверхонь для різних предметів. В місті були раптові вимкнення світла, однак, в готелі ми цього не відчували. Все працювало безперебійно. Їжа наче і різноманітна, але в 90% випадків була холодною, хоча й ми приходили вчасно. В один з вечорів на вечерю було просеко. Лежаків багато, всім вистачало. Купіль з ропою 38 градусів - must be! Відвідували аквааеробіку та йоготерапію - дівчата молодці. Хлопці, що обслуговують басейни та сауни - на своєму місці, бігають, працюють і тримають дисципліну відпочивальників). Не досить комфортно, що зранку отримуєш рушники для спа зони і цілий день ти мусиш їх мокрі носити за собою.. хотілось би для спа зони інші, окремі халати, а не ходити весь день в мокрих. Взагалі то все досить пристойно. Всі молодці, сервісність висока. До нових зустрічей)

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 5 червня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Уже втретє зупиняємось у Морві - усе як завжди неперевершено- сервіс, спа-зона, персонал. А локація - це окрема любов!!! Дуже дякуємо персоналу за приємний комплімент від готелю! Обовʼязково завітаємо ще!

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 4 червня 2024

Прекрасний відпочинок з дітьми

• Відгук від 25 травня 2024

Рекомендую відвідати для хорошо та спокійного відпочинку)

Мінусів взагалі не помітила

Гарний готель з комфортними номерами, привітний персонал. Хороший спа, різноманітні та смачні сніданки/вечері. Дуже класно, що ресторан працює весь день і ви маєте можливість пообідати вибравши страви по меню. Проживали біля дитячої кімнати, але дітей чутно взагалі не було із-за шумоізоляції. Дуже зручні ліжка та якісна мебель у всьому номері. Є бар, який працює до 23.00.

• Відгук від 23 травня 2024

Приїдемо відпочивати знову

Все сподобалось

Дуже затишне місце для відпочинку. Готель новий, стильно оформлений, номери великі та чисті. Спа сподобалось, місця достатньо, особливо вражає сауна з виглядом на річку та гори. Сніданки та вечері дуже смачні, свіжі та гарно подані. Особлива подяка шеф-кухарю за українські страви на сучасний лад, які можна замовити на обід. Бограч, банош, грибна юшка та зелені вареники - чудові!

• Відгук від 20 травня 2024

Все було добре ;)

Все супер, і персонал, і номер, всі привітні - а їжа то просто щось божественне, навіть забула, що я на дієті 🤪 Достатньо просторий СПА, тож місця всім вистачить, басейни теплі, джакузі гарячі навіть) на вулиці мальовнича тераса з джакузі та басейном , з видом на річку - влітку то взагалі кайф

• Відгук від 19 травня 2024

Рекомендую, готель вартує уваги, обовʼязково приїдемо ще

Дуже гарний готель, просторі номери, великий спа центр, великий вибір смачних страв на шведській лінії. Панорамна купіль -це любов. Також класна дитяча кімната, є дівчата які наглядають за дітьми

• Відгук від 17 травня 2024

Дякуємо
    • Двомісний номер Делюкс

Чисто. Чудове розташування. Уважний привітливий персонал. Чудова спа зона.

• Відгук від 17 травня 2024

5 зірок

Додавби в номер урну для сміття. Я так розумію в сезон буде більше персоналу. В обід в кафе чи на барі іноді потрібно почекати.

Дуже приємний готель, із зручним розташуванням та усіма зручностями. Дуже гарна дитяча кімната (маст хев для відпочинку з дітьми) з гарним вихователем - Марією!!! Персонал привітний, особливо на рецепції. Чисто. Тепло. Гарне СПА. Гарний Вай Фай по всій території. Перебоїв із світлом НЕ відчували! Зручне місце розташування (поряд Гедзьо, сувенірний ринок, водоспат Пробій. Велика парковка, є зарядка для електротранспорту. Гарні види з номерів (особливо на річку). Є спортзал. Окремо слід зауважити про харчування - воно бомбезне!!! Нове улюблене місце для відпочинку!

• Відгук від 12 травня 2024

Відпочинок в Morva

В номері за 8000 за ніч був 43 дюймовий телевізор без смарт ТВ. Не розумію нащо взагалі він там. Дивитись ті 5 каналів які ледве робили? Обслуговування теж не відповідає ціні.Коли ми приїхали зранку нам з порогу сказали в нас поселення з 14:00. Типу робіть шо хочете. При виселені не спитали чи все ок було, просто допобачення і все. В спа на вулиці був бар, але працював один бармен на 2 бари і там майже його не зловити. Невже не можна організувати щоб можна було замовити всередині, а не тільки на вулиці? Були в готелі більше чим в 2 рази дешевшому і обслуговування там в рази вище було. Готель гарний, але ціна явно завищена тут треба ціну опускати і слово premium прибирати.

Чудове розташування, велике спа з 2 басейнами , 3 джакузі та термальна купіль. Спа зона прям топ була, якби ще трохи обслуговування було на рівні. Їжа нам сподобалася, на вечерю постійно щось нове було і дуже смачно. Номер великий чистий і новий на вигляд. Дуже гарні види з готелю.

• Відгук від 9 травня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Сервіс мінус. Співробітників ніколи не було на місці. Ні коло басейну, ні в барі.

Локація, дизайн, чистота, харчування, СПА -все чудово!

• Відгук від 5 травня 2024

Чисто, смачно, привітний персонал, сучасний інтерʼєр. Відпочила фізично та душевне. Красиві краєвиди!

• Відгук від 23 квітня 2024

Все було круто! Ми відчули себе на справжньому курорті! Відпочили ментально і фізично.

Єдині дві речі, які я можу відмітити це: відсутність у номері відерця для сміття, не розумію чому так) І, чесно кажучі, застарілі телевізори з маленькою кількістю Каналів і неможливо підключити сервіси типу ютуб і мегого. Ну це таке.. не визначило загальний настрій.

Дуже класний спа комплекс та харчування на найвищому рівні!

• Відгук від 20 квітня 2024

Немає такого

Все

• Відгук від 7 квітня 2024

Мені дуже сподобалось. Нічого не було навʼязливо. Адміністраторка Аліна допомогла із таксі, завжди відповідала на питанн

Гучна музика на сніданках (хотілося б тихіше)

Відношення, інтерʼєр, чистота, просторі кімнати, смачна їжа, вода та яблучка у SPA, аромат готелю, смачний бограч та коктейлі, масаж тіла.

• Відгук від 5 квітня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Персонал міг би бути трошечки привітнішим, а так усе чудово! Обовʼязково повернемось ще влітку!

Чудові краєвиди, прекрасна спа-зона, сучасна дитяча кімната. Досить хороше харчування - вибір страв не надто великий, однак це не основне - страви смачні, вишукані закуски. Також є міні дитяча лінія на шведській лінії. Великою перевагою є зручні, досить просторі номери.

• Відгук від 2 квітня 2024

Сподобалось все і всі! Просторий спа центр, смачна кухня, красивий і сучасний номер, любʼязний і ввічливий персонал , який допомагає при будь якій забаганці)

• Відгук від 30 березня 2024

Різкий запах хлору у СПА

Дуже красиві колоритні номери,смачна їжа,привітний персонал,відпочивали з подругою і вже чекаємо літнього сезону,щоб оцінити ще і відкритий басейн,дуже сподобалась панорамна сауна з видом на гори і річку та купіль з ропою.

• Відгук від 28 березня 2024

Шикарний відпочинок!
    • Двомісний номер Делюкс

Місце, куди хочеться повертатись знову й знову! Прекрасне СПА, смачні сніданки й вечері, включені у вартість проживання. Дівчатка на рецепції завжди готові допомогти у всіх питання. Якщо ви з дітками - ігровий центр одне задоволення, приємні дівчатка, які слідкують за порядком й проводять ігри.

• Відгук від 18 березня 2024

Вцілому все добре ,відпочинком задоволена

Персонал не був компетентний в багатьох питаннях Вважаю що в готелі такого рівня має бути більше кваліфікованих працівників . Також в номері не було міні бару та телефону (це був люкс )

Смачна їжа,гарний спа ,класне місце розташування готелю до крамниць та закладів хв 10

• Відгук від 14 березня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Дуже приємний і турботливий персонал

• Відгук від 14 березня 2024

Сподобалось все! Чисті і затишні номери, смачна кухня, гарне СПА. Все було чудово! Однозначно рекомендуватиму!

• Відгук від 10 березня 2024

Все супер, рекомендую

• Відгук від 8 березня 2024

Відпочинок серед мальовничих гір та природи!

Величезна подяка команді готелю за незабутній відпочинок😊😊😊 Спа-центр з теплими басейнами та панорамними саунами на вищому рівні! Ідеальна чистота, неймовірний дизайн номерів і вид на річку. Все було дуже-дуже смачно з акцентом на українську кухню і традиції! Особливо, хочеться виділити велику і сучасну ігрову кімнату, яка дуже сподобалася дітям. Є няні, які з дітками активно проводять час. Ми точно повернемося сюди знову, адже це місце залишило теплі спогади і подарувало багато емоцій!