3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,3

9,1

9,2

• Відгук від 26 травня 2024

Хороший готель для спокійного відпочинку.
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним або 2 окремими ліжками та доступом до спа-центру

Маленька спа-зона, дорога до готелю і відсутність території для прогулянки.

Комфортні номери, смачні і різноманітні сніданки та обіди, хороший вуличний басейн, біля якого завжди є місце на лежаках.

• Відгук від 26 травня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками, видом на гори та доступом до спа-центру

Новий сучасний готель, з дуже гарним краєвидом з вікна! Смачні сніданки і обіди! Приємний персонал!

• Відгук від 24 травня 2024

Рекомендую!!! для класного сімейного відпочинку!

Підʼїзд до готелю небезпечний , стрімкий підйом з крутим поворотом , де на зустріч вилітає вантажівка, є світлофор , але водії вантажівок їздять , як їм заманеться (((. Їжа в готелі дуже смачна , але якщо приходиш на сніданок в останню годину , то лотки вже є пусті .

Гарний готель, чисті і комфортні номери , вічливий і уважний персонал , смачна їжа, гарний відкритий басейн з теплою водою, гарні краєвиди.

• Відгук від 18 травня 2024

Чудовий готель!

Дуже класно, що в готелі вже продумано. Є дитяча кімната, дуже смачний ресторан, класний спа, привітний персонал! Ввечері дивились мультики на проекторі. Є спортзал! Приємно відпочили! Дякуємо!

• Відгук від 7 травня 2024

Ми були не вперше. Готель чудовий. Комфортні номери, дітям сподобались басейни, в ресторані смачно годують. Бажаю Вам процвітання і реалізації всіх задуманих планів. Приїдемо ще. До зустрічі 😉

• Відгук від 14 квітня 2024

Відпочиваємо вже не вперше не розчаровує

В номерах погана шумоізоляція

Сервіс як завжди на висоті

• Відгук від 13 квітня 2024

Комфортно та гарно
    • Стандартний двомісний номер

Розташування на горі, пішки йти в центр особливо зі спорядженням неможливо, але є трансфер Дуже дорого в ресторані, захмарні ціни

Новий готель, все чистеньке та гарне, гарний панорамний ресторан, смачні сніданки, класний басейн на вулиці та спа

• Відгук від 2 квітня 2024

• Покращений двомісний номер/номер Твін з доступом до спа-центру

Чисті, затишні номери. Смачні сніданки та обіди. Особливістю цього готелю є відкритий теплий басейн (в зимову пору)

• Відгук від 25 березня 2024

Гарно відпочили.

Все сподобалось

Все дуже сподобалось! Думаю повернемось ще) гарне спа, смачна кухня. Дуже зручно що є сніданок, а також обід. Приємний персонал, дуже ввічливий. Готель знаходиться досить високо і вид там просто чудовий! Рекомендую!

• Відгук від 16 березня 2024

Сподобалося все: гарні працівники, які турбувалися про наш комфорт, всюди чисто і приємно, в ресторані смачні страви, а особливо - відкритий теплий басейн 🔥🔥 Рекомендуємо всім, хто хоче відпочити та перевести подих від міста

• Відгук від 12 березня 2024

Сервіс, який залишає найприємніші відчуття і спогади!

Скоріш незрозумілі для мене дії: в перший день взяли два чеки за два пива: 310 грн. І другий чек - 31 грн (домірковую для себе, що це чайові), наступного для взяли один чек за два таких самих пива - 310 грн.

Сервіс, який надає персонал. Чистота, комунікація дівчат на рецепції. Басейн на вулиці.

• Відгук від 11 березня 2024

• Двомісний номер "Делюкс" з доступом до спа-центру

Вічливий персонал, ідеальна чистота, багато локацій для дітей. Все було чудово.

• Відгук від 10 березня 2024

Неймовірний відпочинок, вже вдруге тут

Якщо йти в мокрих тапках від басейну, що на вулиці, є невеличка ділянка плитки, де декілька раз послизнулись. Було б добре, якби резиновий коврик там поставили)

Сподобалось, що включені сніданки та обіди - шведський стіл, дуже смачно. Красивий та стильний новий ресторан з панорамними вікнами. Велика парковка. Великий плюс, що на території можна орендувати лижне спорядження - при чому дуже якісне!) Привітний персонал) Басейн на вулиці теплий, було дуже комфортно в ньому знаходитись. В номерах при прибиранні поновлювали питну воду в пляшечках, переважно в готелях цього не роблять, тому круто. Дууже зручні ліжка і подушки) теж зручно, що на телевізорі є нетфлікс та мегого. При виселенні адміністратор запропонувала надрукувати фото з відпочинку, це прикольно, гарна памʼятка)

• Відгук від 9 березня 2024

Готель рекомендую

Розташовується готель недалеко від центру, проте знаходиться на підгірку через що не дуже добре добиратися як машиною, так і пішки, якщо захочете прогулятися

Хороший номер, гарна територія, смачна кухня, привітний персонал, комфортна спа зона з басейном на вулиці. Також в готелі є зона відпочинку та для роботи , дитяча кімната.

• Відгук від 6 березня 2024

Чудове співвідношення ціна/якість, хороший персонал, особливо адміністраторка! Дуже смачна кухня, спа і близько до підйомників. Радимо і повернемось!

• Відгук від 27 лютого 2024

Зарядна станція для авто не працювала :(

• Відгук від 22 лютого 2024

Дякую, процвітання вам!
    • Двомісний номер "Делюкс" з доступом до спа-центру

Це на замітку: Коли розміщення з дітьми, і спальне місце на дивані, то ідеально б було топер (матрас) додавати, бо дивани завжди в розкладеному вигляді - це не дуже зручно для спини

Молодці, видно що власник зацікавлений в довгостроковому розвитку готелю) це перший раз, коли розумієш, що я б сюди повернулась))) Чисто, дуже смачно (різноманітне, якісне, свіже і смачне харчування) Приємні дівчатка на рецепції Крутий консультант в прокаті лиж Ввічливі офіціанти))) Чиста хрустка білизна в номері, доречі фен нормальний, як для готелю! Є чим зайняти дітей! Чудовий вид з номеру на спуски))

• Відгук від 22 лютого 2024

Залюбки повертаємось в цей готель знову і знову. Приємна атмосфера. Завжди все доглянуте, привітний персонал і смачна кухня. Рекомендуємо для сімейного відпочинку.

• Відгук від 19 лютого 2024

Гарний краєвид. Все супер
    • Сімейний номер із видом на гори та доступом до спа-центру

Сподобалось все.

Чудовий персонал!!! Адміністратор просто на висоті. Офіціанти 💪💪💪. Дуже смачна кухня!!!

• Відгук від 19 лютого 2024

Сподобалося

Хотілося би тільки басейн з переливом,щоб була краща фільтрація

Харчування хороше.Смачно.В номері чисто,все необхідне є

• Відгук від 15 лютого 2024

Чудовий готель
    • Покращений двомісний номер з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками, терасою та доступом до спа-центру

Не було такого

Готель чудовий, дуже затишний, дорослий та дитячий басейн, сауни, відкритий басейн на вулиці з підігрівом, дитяча кімната, смачна їжа в ресторані, дуже класно роблять масаж, оренда лиж зручно, трансфер до витягу. Найважливіше для нашої сімʼї було приїхати із собакою, я була дуже приємно вражена гостинністю до тваринки, песу надали лежанку, мисочки, смаколик і навіть пакетики для прибирання, в такий готель хочеться повертатись ще. Дуже приємний персонал на рецепції, в ресторані і дівчата, які прибирали. Всім дякую:)

• Відгук від 14 лютого 2024

• Стандартний двомісний номер

Кухня - неперевершена!!! Персонал - золото!!!! Всім раджу відпочивати, Лише в Premium Club SPA

• Відгук від 14 лютого 2024

Хочеться приїхати ще!

Апсолютно все! Персонал привітний,кухня різноманітна та смачна,басейн тепленький спа супер!

• Відгук від 13 лютого 2024

Дуже сподобався краєвид, який відкривається з готелю. Персонал-вищий рівень. Дякуємо за класний відпочинок)