3. Івано-Франківська область: відгуки про помешкання для відпустки

На основі 51 відгуку про апартаменти

9,3

• Відгук від 27 травня 2024

• Апартаменти

Щиро рекомендую цей заклад ))) щиро дякую вам за гарний відпочинок і відмінний настрій . Територія дуже гарна чиста і велика , спа зона чиста персонал протирає підлогу кожного разу від води , це дуже важливо і дуже дякуємо за це 🙏. Котедж був чистий ,затишний нічого зайвого і всього достатньо , а якщо щось потрібно то дають . А сніданки це любов - смачно дужееее, сервірують стіл так що навіть шкода їсти , дуже гарна подача страв . В загальному все з любовʼю тут в кожному куточку все зроблено для комфорту . Дуже дякуємо власниці і персоналу 🫶🏻ви неймовірні . Ми вражені повагою до гостей дуже привітні люди 🌹Процвітання вам та хороших людей 🫶🏻дякуємоооо🙏

• Відгук від 8 квітня 2024

Класний відпочинок
    • Апартаменти

Відсутня кришка на сковорідці і саму сковорідці вже бажано замінити. Рекомендую додати на кухню, сіль, перець це буде зручно

Сучасний ремонт, зручні ліжка, підлога з підігрівом, наявність необхідного посуду, холодильник. Спа!

• Відгук від 18 березня 2024

Досить пристойні котеджики за адекватну ціну
    • Апартаменти

Таким сім'ям як я мабуть варто враховувати (я нажаль цього не врахував), що по сусідству переважно будуть шумні компанії. Це була жесть: п'яні воплі, музика, шумні "обговорення" та вияснення обставин... це звичайно трохи підпсувало нам відпочинок. В СПА немає роздягалок. Це направду дуже дивно та незручно. Оскільки знаходиться воно в окремій будівлі то потрібно або в номері перевдягнутись і йти по вулиці туди, або переодягатись в душі чи туалеті)

Котеджі досить великі, зручно розміститись, наприклад великою родиною як були ми. Дуже зручно що є санвузли на обох поверхах. СПА гарне досить велике. Дві сауни, джакузі та басейн. Персонал досить люб'язний та привітний. Якщо абстрагуватися від будівництв довкола, а просто глянути на вид загалом який розкривається то дуже гарно! Розміщення досить вдале, височенько) з плюсів, ще розпалювання мангал - тобто в оплату входить вже готовий жар на певну домовлену годину - приходиш і смажиш) дуже зручно!

• Відгук від 6 березня 2024

Все супер. Задоволені відпочинком у вас .
    • Апартаменти

Все було на відмінно, привітні власники та персонал, котедж те що потрібно для сімʼї . Все є а чого не було давали . Сауна басейн також додатковий плюсик. Рекомендую

• Відгук від 21 лютого 2024

Маю лиш хороші враження від даного помешкання
    • Вілла Делюкс

Все було чудово, персонал привітний, будиночки чисті і мають все необхідне. Завжди найдеться хтось, хто допоможе у вирішенні питань з лижами чи таксі. Спа-зона дуже гарна та допомогала розслабитися після прогулянок та дороги. Рекомендую та буду приїжджати ще.

• Відгук від 12 лютого 2024

• Вілла Делюкс

Провели чудові вихідні, чисто, гостинно, затишно) Окремий будиночок, 4 спальні, гостьова кімната, доступ у спа) Чисті кімнати, свіжий ремонт, комфортне спа Окремо хочеться відзначити роботу персоналу, привітного адміністратора, і особливо бармена Павла Ввічливий, доброзичливий, знає свою роботу та допоможе організувати відпочинок на рівні) Неодмінно повернемось ще 🤝🏻😉

• Відгук від 8 лютого 2024

Загалом нам все сподобалося
    • Апартаменти

Хотілося б мати більше посуду у будиночку, все необхідне впринципі було, але порівняно з іншими місцями такого цінового діапазону в Буковелі, зазвичай більше наповнення. Ми проживали дві доби, і залишали на дверях спеціальну табличку, яка є в номері з проханням прибрати, але за цілий день ніхто цього так і не зробив, оскільки смітник в кухні є досить малим, то сміття в ньому збирається дуже швидко.

В апартаментах було чисто. У спа теж все нове та чисте, оскільки було мало людей, нам вдалося розслабитися. Є навіс для авто, що не може не радувати. Персонал привітний та доброзичливий. Розпалюють мангал за додаткову плату, і вам не потрібно самостійно чекати поки прогорять дрова, що теж чудово.

• Відгук від 31 січня 2024

Приїхавши на місце все навіть крутіше ніж на фото! Дуже приємний і чемний персонал
    • Вілла Делюкс

Що немає власної кухні…розвивайтеся, успіхів😉

Все сподобалось, крутий домік, Валерія дуже приємна жіночка і персонал… молодці👍🏼

• Відгук від 28 січня 2024

• Апартаменти

Сподобались зручності, спа і чан, ввічливий персонал, трансфер. Сподобалось розташування.

• Відгук від 23 січня 2024

Чудове місце, затишний будинок, гарний вид

Нема такого

Дуже гарний затишний будинок! Всередині дуже стильно. Також нам допомогли посмажити мясо, щоб ми не мерзли, за що ми дуже вдячні!!!!

• Відгук від 27 вересня 2023

Все було чудово! Гарне місце для тихого відпочинку.
    • Апартаменти

Єдиний мінус для нас - один комплект ключів, що створювало невеликі незручності.

Чудовий будинок, гарний ремонт, все працює. Басейн у вересні працював з підігрівом, що дозволяло спокійно купатись навіть ввечері. Добре обладнана кухня, є все необхідне. Навколо будівництво, але норм тиші вони дотримуються, тож спати та відпочивати не заважали.

• Відгук від 25 вересня 2023

• Вілла Делюкс

Бассейн з зеленою водою, та кругом будівництво

Гарний комплекс, красивий вигляд.

• Відгук від 28 серпня 2023

• Вілла Делюкс

Під кінець трохи понизили температуру у басейні, то було холодно. І іноді в спальні над приміщенням персоналу був дивний запах, від якого у одного з мешканців були приступи астми.

Все було чудово, гарний вид, приємний персонал. В кімнаті чудова температура. Поруч супермаркети, кав'ярня і ресторани.

• Відгук від 22 серпня 2023

• Апартаменти

Гарне нове помешкання з усім необхідним. Сподобався великий басейн хоч був трохи прохолодним. Зручні ліжка на яких солодко було спати. Чудовий вид з балкону та тераси на весь Буковель. В будинку велика вітальня, де можна зустрічати гостей))

• Відгук від 19 серпня 2023

• Апартаменти

Хотілося б ще один вхід-вихід у басейн і можливість користуватися теплою підлогою не тільки в холодну пору року)

Дійсно затишне місце, дуже ввічливий і уважний персонал, смачна кухня. Є всі умови для родин із маленькими дітьми. До центру Буковелю і розваг 15 хвилин на авто.

• Відгук від 30 липня 2023

Релакс з басейном та видом на гори
    • Апартаменти

Не дуже комфортний підʼїзд, поруч будівництво. Було замало посуду для компанії в 6 осіб, але дівчата швидко все піднесли. Тобто - дрібні зауваження))

Дуже приємні, нові апартаменти з гарним ремонтом. Зроблено зі смаком. В приміщенні просторий холл зі столом, де можна посидіти великою кампанією. В апартаментах є дві спальні на другому поверсі з туалетом. На першому поверсі також є ванна кімната, а також диван, який можна використовувати як спальне місце. З приладдя є електрочаник, індукційна плита, 2 кастрюлі та сковорідка. В готелі є мангальна зона. Користування мангалом коштує 200 гривен: в ціну входять дрова та шампури та послуги мангальщика. В комплексі є великий та комфортний басейн (26-28 градусів) + дитячі зона (мілка). Працює бар. Майданчик біля басейну з шезлонгами та прекрасним видом на гори. Поруч на майданчику є чан, який можна замовити окремо. Поруч з готелем знаходиться Phenix relax park з гарною та доглянутою територією, де можна приємно прогулятись. Також там є спа, в яке можна потрапити за додаткову плату. До магазинів та невеличкого ринку, як знаходяться на трасі відносно недалеко - 10 хвилин ходу. Дуже ввічливий та дружній персонал - допомагали та швидко реагували на прохання.

• Відгук від 4 липня 2023

Поряд с будинком будівництво

Чудовий будинок, чистий та новенький,гарний сервіс

• Відгук від 1 липня 2023

Все сподобалось, неодмінно повернемось сюди ще не один раз
    • Апартаменти

Сподобалось все,персонал на високому рівні. Красивий краєвид, великий теплий басейн, і маленький для діток.

• Відгук від 29 червня 2023

Помешкання рекомендую
    • Вілла Делюкс

Не сподобалось, що не було щоденного прибирання у помешканні. Коли з вами проживає маленька дитина - це необхідність (дитина повсюди залишає свої сліди)

Помешкання знаходиться в гарному місці, звідки відкривається чудовий вид на гори (багато помешкань знаходяться вздовж основної дороги, проте це місце затишне та тихе). Продуктові, та не тільки магазини знаходяться в радіусі 800м, що є дуже зручно. До курорту Буковель на своєму авто - 15 хвилин їзди. Приємний персонал, завжди допоможуть та підскажуть.

• Відгук від 20 червня 2023

Чудовий будинок з басейном
    • Апартаменти

Відпочинок дуже залежить від інших відпочиваючих: на жаль, досі знаходяться одноклітинні, які слухають російську музику. Хотілось би суцільне двоспальне ліжко, а не два одинарних, які з'єднані до купи.

Просторе помешкання, яке облаштоване усім необхідним для комфортного відпочинку. Хороший басейн з підігрівом: температура води була +27-28 градусів у доволі холодну та дощову погоду. Приємні власники, які завжди відгукувались на наші прохання та надавали усе, що потрібно для відпочинку. Красивий вид на гори з балкона. Wi-Fi наче як працював, але його покриття залишало бажати кращого.

• Відгук від 30 квітня 2023

Чудово проведений час з сім‘єю, є чим зайнятись діткам, гірка та батут. Чисті номера, привітний персонал. Обов‘язково по

Комфорт, наявність кухонного інвентаря

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 29 серпня 2023

Alex
    • Вілла Делюкс

Дуже дорога ціна за одну добу.

Краєвид, басейн

• Відгук від 28 червня 2023

6,0
    Досить добре
    • Вілла Делюкс

Нема одноразових капців, нема пакетів для сміття, не було гелю в душі. На першому поверсі вночі шкрябла миша. Зовсім нема ніякої зеленої зони, все у плитці. Ми знімали віллу з 4 спальнями. І це не вілла окрема, це номер двоповерховий в будинку. Прямо біля басейну будівництво, тому виду на гори нема, плюс шум від будівництва та техніки. Для ціни 8000 грн за добу воно не відповідає вартості.

Персонал нормальний.

• Відгук від 16 травня 2024

Бронювали котедж з двома спальнями, все чудово, персонал привітний та завжди допоможе у вирішенні будь яких питань, СПА