3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

8,4

• Відгук від 1 червня 2024

Смачна їжа, SPA

• Відгук від 30 травня 2024

Гарний готель, смачний ресторан з класним сервісом.
    • Двомісний номер Делюкс з панорамним видом.

Вікна панорамні але не затемнені) І вікна з номера виходили на терасу ресторану. Тому всі хто виходили на терасу могли побачити наше ліжко.

Гарний готель, смачний ресторан з класним сервісом. Велика дитяча кімната. Не встигла оцінити територію, бо не було часу гуляти. Класно, що роблять більшим СПА.

• Відгук від 26 травня 2024

• Номер Делюкс

Вид з номеру неймовірний! В номері чисто, прибирання щодня. Є кава, чай, вода. Чудове СПА. Дуже смачні та ситні сніданки. Персонал старається зробити відпочинок максимально комфортним.

• Відгук від 19 травня 2024

Хочете побувати на небесах - приїжджайте в готель „Шпиці“!
    • Дворівневий номер із панорамним видом

Триваюче будівництво наступної черги готелю.

Місце локації - чудове, прямий вид на Говерлу та Петрос. Сніданки на високому рівні. Нормальне СПА.

• Відгук від 14 травня 2024

• Двомісний номер Делюкс з панорамним видом.

Тепер ведуться будівельні роботи, тому трохи шумно.

Чудовий готель з неймовірним краєвидом, гарний басейн з водою комфортною для тривалого перебування, приємний персонал, неперевершені сніданки!

• Відгук від 9 травня 2024

Гарний готель до якого ми ще точно повернемося.
    • Номер класу люкс з панорамним краєвидом

Зараз йде будівництво під вікнами.

Великий номер з каміном, великим столом і власною альтанкою.

• Відгук від 8 травня 2024

• Номер Делюкс

Гарна природа навколо, чудовий вид з балкону. Приємний персонал та смачна їжа!

• Відгук від 2 травня 2024

• Двомісний номер Делюкс з панорамним видом.

Порції в ресторані мають бути більше. Вони ну занадто маленькі.

Ми не вперше в Шпицях і це точно найкращий готель для нас. Через будівництво поряд з готелем вже їздили в інші готелі такої цінової категорії, але все одно повертаємось сюди. Персонал готелю найкращий і все тут говорить про любов до клієнта. Будівництво, до речі, не заважало.

• Відгук від 2 травня 2024

Рекомендую цей готель для відпочинку в Карпатах.
    • Номер Делюкс

Зараз ведуться ремонтні роботи,. , розширяється СПА, можливо трохи було шумно, але це не заважало гарно відпочити.

Дуже достойний готель з відмінним сервісом, Прекрасний сніданок і взагалі смачні страви по меню на обід і вечерю! Просторі кімнати з видом на Петрос і Говерлк, у яких є все необхідне. Питна вода є в номері і також завжди можна набрати в кулері. Прекрасний спа з видом на Говерлу. Персонал дуже уважний , ввічливий ,допомагає у вирішенні всіх питань.Нам сподобалось дуже. Спокій, релакс, природа.

• Відгук від 27 квітня 2024

• Дворівневий номер

Щоразу як вдома, дякую!

• Відгук від 24 квітня 2024

• Дворівневий номер

Відпочиваю тут вже вдруге і із задоволенням. Красивий дизайн, приємний персонал, все дуже чистенько. В ресторані смачно. Зараз ведуться роботи в новому СПА, але вони не заважають.

• Відгук від 20 квітня 2024

• Двомісний номер Делюкс з панорамним видом.

Сподобався готель, ввічливий персонал, смачні сніданки та дуже гарні види!

• Відгук від 19 квітня 2024

Вау)))
    • Двомісний номер Делюкс з панорамним видом.

Жили в номері 407 двухрівневому (з 10.04 - 15.04.24). Від готелю, номеру, спа, персоналу отримали масу задоволення! По суті: Шукали готель з трансфером оскільки їхали потягом до Івано- Франківська, щоб діти побачили що таке потяг ) Зустріли нас прямо з вагону, допомогли з речами, їхали в комфортному та сучасному авто Т 6 Каравела (2021) за дуже адекватну суму (2000грн) - з 7 людей ! Надалі, на протязі 5 днів, їздили на ньому по всьому Буковелі за розумні кошти. Дуже здивувало - насправді дешевше ніж будь яке таксі. Спа це окрема розмова: дуже чисто, багато місця , майже постійно там нікого крім нас не було, якось люди самі розсіюються: хтось в лазні, хтось в кальяній, хтось в джакузі і тд. Завжди себе почували ніби ми одні все зняли і нема нікого зайвого . Окремо були приголомшені, що весь спа працює цілодобово, після гарної вечері піти в спа - це прям круто , і пробути там до 12 ночі)) Вирішили продовжити відпустку і залишитись трохи довше, отримали від готелю багато ніштяків і приємностей у відповідь. Побувавши в Боковелі в багатьох гарних готелях із всією відповідальністю скажу що на нашу думку це кращий готель ! І цьому є розуміння , в Шпицях всього 30 номерів , а розмір ресторану і СПА нібито на 100 розраховано. Пишу відгук і точно впевнений що скоро знову зустрінемся ! Персонал ТОП, окремий привіт Мішані з ресторану) Їхали ніби на пару днів, продовжили на 5 і всі залишились щасливими !

• Відгук від 18 квітня 2024

Просто супер)
    • Дворівневий номер із панорамним видом

Відпочивали родиною з двома дітками з 10.04 по 15.04. Відпочивали вже не вперше, а в 4й раз)) що вже саме за себе говорить))). Але в цей раз приїхали ще й з друзями. Повертаємось сюди з радістю. Обличчя майже всі знайомі кожного разу, тому повертаєшся наче до друзів))))) Обожнюємо цілодобове спа, джакузі на вулиці, кальянну з настільними іграми, лоббі з каміном взимку, донька любить карбонару))), каже що це найкраща яку вона їла, а замовляє вона її скрізь де буває)))). В цей раз було вогнище на вулиці, де дітки жарили маршмелоу♥️. Окремий вайб і любов це панорамні вікна в номерах і вид з них, з басейну, з ресторану, тобто майже з будь-якої точки готелю))))). Були в різних готелях Буковелю, і Шпиці підкорюють приватністю, затишністю, домашністю. Люди є, і немало, але завжди якось всі розсіяні))) таке відчуття що ти один в готелі)))) і наче все для тебе)))). Реальну кількість людей бачиш тільки на сніданках), які дуже смачнющі, до вартості яких, до речі, входить дуже смачне шампанське😉. Персонал просто вау, всі завжди посміхаються, завжди допоможуть вирішити будь-які питання. Скрізь чисто, в номерах прибирають кожного дня. Цього разу були в Карпатах без машини, але цього й не помітили, бо користувалися трансфером готелю, комфортно і порівняно з цінами на таксі в нашому місті- не дорого))). З нетерпінням чекаємо закінчення будівництва нового комплексу і обовʼязково приїдемо знову. Побільше клієнтів!!! Незадоволеними вони просто не можуть буть))))))

• Відгук від 16 квітня 2024

• Номер Делюкс

Шпиці - це місце, де можна відновитися, поповнити сили та відволіктись від буденності. Місце, в якому почуваєшся як вдома. Неймовірно красивий вид на гори, смачна кухня, ввічливий та привітний персонал і найголовніше - цілодобове спа. Сподобалось все! Обов’язково повернемось знову)

• Відгук від 14 квітня 2024

Тимчасове будівництво.

Дуже ввічливий персонал. І якість послуг

• Відгук від 25 березня 2024

Все сподобалось, дуже хороший сервіс в готелі
    • Номер Делюкс

Коли добудують спа зону, буде ще краще

Все дуже сподобалось, персонал привітний та допомагають з будь-якими питаннями, також в готелі та номері дуже добре підтримують чистоту. Сервіс чудовий, в ресторані також готують смачно і ціни помірні. На сніданки великий вибір на різний смак.

• Відгук від 4 березня 2024

• Номер Делюкс

Перший раз відвідали цей готель. Все на вищому рівні. Персонал дуже ввічливий, у номері чистенько. Спа також дуже сподобалось. Вже думаємо, коли приїдемо в Шпиці наступного разу, але на більше днів) Рекомендуємо цей готель всім та бажаємо їм розвитку)

• Відгук від 1 березня 2024

• Двомісний номер Делюкс з панорамним видом.

Ми тут другий раз і мріяли повернутись, я обожнюю цей готель. Цілодобове СПА - абсолютне щастя і тепленькі джакузі теж прекрасні! Ще й подарунок в номері залишили на 14 лютого!

• Відгук від 29 лютого 2024

• Двомісний номер Делюкс з панорамним видом.

Неймовірний краєвид з номера, панорамні великі вікна , привітний персонал , допоможують в усьому , у ресторані дуже смачно , сніданки дуже ситні , плюс можна замовити додаткову страву на вибір , обід або вечерю можна замовити в номер з ресторану , що є дуже зручно , рум-сервіс безкоштовний , спа - чудове , великий басейн в середині , джакузі на вулиці з видом на гори , обов‘язково повернусь ще ❤️

• Відгук від 29 лютого 2024

• Номер Делюкс

Гарний краєвид на гори, номер просторий та комфортний. Дуже приємний персонал!

• Відгук від 28 лютого 2024

Чудовий готель для відпочинку в затишному, комфортному й естетичному середовищі.
    • Номер Делюкс

Чудовий готель, відпочинок в якому повністю виправдав мету поїздки - відновлення сил, енергії та спокою в комфортному й естетичному середовищі. Номери готелю - приємні по дизайну, мінімалістичні, мають достатньо простору. Неймовірні види з вікон - це особлива перевага. На балконі є столик та стільчики для відпочинку). Гарний вай-фай (якщо актуально для дистанційної роботи). Нас заселили трохи раніше, а в номері чекав приємний комплімент до Дня Закоханих. Регулярне прибирання забезпечує гарний рівень чистоти і це стосується не лише номерів, а всього готелю. Зони загального перебування прикрашають квітами та сезонним декором. В готелі гарні аромати. Такі дрібниці створюють приємну атмосферу :) Персонал - надзвичайно привітний та уважний, але при цьому ненав'язливий, що для мене є ідеальною комбінацією. СПА - комфортно у будні дні і більш людно у вихідні. Басейн - достатньо великий, теплий (що буває в Буковелі не завжди), видовий і просто чудовий! Сауна та хамам - нормальні, сама їх наявність - це вже +. Також на вулиці є відкриті джакузі, але, на жаль, працювали вони не дуже стабільно за мого перебування. СПА-зона згодом буде розширена, зараз іде будування. Харчування/ресторан/сніданки - також лише позитивні коментарі. На сніданках окрім шведської лінії є страва на вибір. Легко можна скласти збалансовану тарілку і робити її різноманітною. Страви по меню в ресторані були також всі смачні. Окрема приємність - прихильне ставлення готелю до тварин :) З радістю повертатимусь ще в цей готель.

• Відгук від 27 лютого 2024

Загалом все дуже добре, особливо варто відмітити приязний персонал, молодці!!!

Звукоізоляція

Затишок

• Відгук від 26 лютого 2024

затишне місце зі своєю унікальною атмосферою
    • Номер Делюкс

Ми відпочиваємо тут вдруге та обовзяково приідемо ще. Подобається любязний персонал, теплий басейн, дизайн номерів, меню в ресторані, затишна атмосфера. І основна причина чому ми обираємо цей готель - аніматори в дитячій кімнаті. Дитина бавиться там весь день і ми маємо час на спа та неспішний обід.

Дуже смачні сніданки з неймовірним краєвидом на гори. Де є все що я обожнюю: смачна ароматна каваб круасан, апельсиновий фреш, сирнички, омлет, авокадо тост. На обід - борщ, на вечерю - риба на мандалі та овочі гриль.