3. Івано-Франківська область: відгуки про помешкання для відпустки

18 вулиця Космонавтів, Микуличин, 78590, Україна

• Відгук від 3 червня 2024

Згарда
    • Вілла

Інтернет wifi 20мбіт. Слава Богу що і такий є в горах, але якщо їдете великою компанією з 6-10 чоловік, то може бути малувато) Але в гори в їдете не в Інтернеті сидіти, правда?(

Пані Марія, дуже привітна і хороша людина, як зустрічала так і проводжала) Будинок великий, багато кімнат і в кожній, своя ванна кімната з туалетом. Можна зупинитись як сім'єю так і великою компанією. Був приємно здивований побачивши , що каструлі/ножі тефаль) багато де зупинявся, але щоб десь якісні столові прибори були - це для мене в новинку 😀. Кухня велика, з усім потрібним, можна готувати все самим. Є гамак, гойдалка, величезні балкони, веранда де можна сісти за столом великою компанією і чудовий вид на гори з усіх сторін. До річки 2 хв, до супермаркету 5хв пішки. Машину можна ставити прямо під будинком на закритій території.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 25 травня 2024

• Вілла

Дуже сподобався відпочинок в садибі «Згарда»!!! Господарі дуже привітні,завжди були з нами на звʼязку, надавали будь-яку допомогу та інформацію. Відразу, як ми приїхали забрали нас з вокзалу з речами та провели невелику екскурсію, та розказали де можна гарно відпочити, смачно поїсти та насолодитись місцевим колоритом! В будинку дуже затишно, чисто, комфортно- є все що треба для гарного відпочинку, як сімʼєю так і в компанії друзів! Якщо ви плануєте відпочинок у цій садибі зараз, в періоди блекаутів - не хвилюйтесь-світло, інтернет та тепло буде завжди!Адже господарі завчасно все передбачили та підготувались до таких ситуацій! Будинок забезпечений всім необхідним для автономної роботи. Господарі настільки відповідальні і щирі, що нам навіть не доводилось просити запустити генератор - все робилось без нашої участі та прохань. Наші враження? Неймовірні - реальність в рази переплюнула очікування! Розказувати можна довго, але краще спробувати самому! Якщо плануватимемо відпочинок у цих краях, то однозначно у садибі «Згарда». Ви зразок і приклад, як потрібно ставитися до гостей!!! 11/10 - Вищий пілотаж!

• Відгук від 24 квітня 2024

Однозначно рекомендую і приїду ще
    • Вілла

Гарний будинок із сучасним ремонтом, все що потрібно для проживання - є, господарі дуже привітні, допомагали з усім що потрібно, навіть дали нам трохи сала до печеної картоплі (своє ми забули). Дозволили раннє поселення, а ще тут бігають дуже милі котики і собачка. На території класний мангал, є простір для дітей. Ціна теж дуже хароша за такі умови, тож рекомендую

• Відгук від 7 березня 2024

• Вілла

Неймовірно привітні та приємні господарі Тарас та Марія. Чистий і дуже комфортний будиночок. Дуже сподобалося те, що у кожній кімнаті окремий санвузол. Власна кухня і велика вітальня. Задній дворик з мангалом, гамак, батут і дитячий майданчик, великий стіл для посиділок на свіжому повітрі. Наполегливо рекомендую. 10/10 👌

• Відгук від 6 березня 2024

Немає такого

Нас відпочивало 3-и сімʼї з дітьми. Машини паркували біля будинку. Місця вистачило всім. В будинку є 5-ть спалень, ліжка широкі, зручні. Кожна спальня має свій балкон, душову кабінку, санвузол. Також є рушники. На першому поверсі знаходиться кухня, яка облаштована всім необхідним посудом. Все охайне,чистеньке, новеньке. Сподобався великий стіл де всім вистачило місця. Зручно, що біля столу є диван. Можна подивитись телевізор, є інтернет. З іншої сторони будинку є тераса, де можна гарно провести час. Дітям дуже сподобалась ігрова зона. Є батут, гойдалка . Хоч був лютий, але було тепло і вони стрибали на батуті. Мангал накритий, шампура і решітка, сковорідка все є, тільки потрібно дрова придбати. Дякуємо Марії, що надала нам всю потрібну інформацію, номера телефонів куди піти, що побачити. Особливо нам сподобався чан який знаходиться через дорогу. Чан нещодавно відкрився, в ньому все нове, має приємний свіжий запах. Чан чугуний. Все необхідне для гарного проведення часу є. Дякуємо вам нам все сподобалось!

• Відгук від 25 лютого 2024

Все було супер!
    • Вілла

Чудовий будиночок,нам з друзями дуже сподобалось😍зручне розташування,недалеко від Буковелю,гарний під’їзд до самого будинку,гарна територія,зона барбекю,у кожного була своя кімната з ванною,а також простора вітальня та кухня зі всіма зручностями)умови хороші,все чисто та охайно,окреме дякую власникам будинку-дуже привітні,допомагали нам з будь-якими питаннями👍🏻одним словом,відпочинок вдався на всі 100%

• Відгук від 18 лютого 2024

Все сподобалося.

Відпочивали сім'ями з дітьми. Все дуже сподобалося: гарні кімнати, в кожній є власний санвузол, охайно, чисто, обставлено зі смаком. На першому поверсі велика вітальня з великим обіднім столом. На кухні був весь необхідний посуд. Надворі є мангал з усім необхідним для барбекю, батут, гойдалка. Розташування садиби чудове, поруч з річкою, у тихому місці. Привітні господарі були завжди раді допомогти в організації відпочинку.

• Відгук від 10 лютого 2024

• Вілла

В Шале Згарда ми відпочивали великою компанією друзів з дітьми, орендуючи білий будинок. Будинок новий, оформлений всередині декоративним деревиною в гуцульському стилі. На другому поверсі знаходяться 4 окремі та просторі кімнати, які обладнані санвузлами та душовими кабінками, в кімнаті велике ліжко, дзеркало, шафа, балкони з видом на гори. На першому поверсі розташовані кухня, їдальня ще одна кімната та санвузол з пральною машинкою та праскою. Будинок має два виходи: перший головний, інший до мангальної зони та дитячого майданчика та тераси з великим столом. Кухня обладнана всім необхідним: посуд, електрочайник, мікрохвильова піч, холодильник, газова панель. В їдальні великий стіл, кутовий диван, плазмовий телевізор. В будинку інтернет на кожному поверсі! Тепла підлога на першому поверсі в лютому була в нагоді - зручно сушити взуття) і комфортно ногам. Господарі привітні, готові прийти на допомогу та вирішити ваші питання, в тому числі щодо трансферу та проведення досугу ( за що їм окрема подяка). Зручне розташування, поруч центр та магазини, в середу ринок, кафе та піцерії. Бажаємо вам процвітання і до зустрічі, ми обов'язково повернемося!!!!

• Відгук від 4 лютого 2024

• Вілла

Налаштування теплої води у душі

Дуже привітлива власниця, за будинком велика ігрова зона для дітей та мангал, тому діти майже не грають в телефоні. Будинок чистий, у кожній спальні свій сан. вузол. Рекомендую для сімейного відпочинку

• Відгук від 13 січня 2024

• Вілла

Затишний чистий будинок з усіма зручностями ,та доброзичливими господарями.

• Відгук від 1 грудня 2023

• Вілла

Місце - у тиші і затишку між гір. Шикарний, просторий, та теплий дім у якому є все, що потрібно. Прекрасні і турботливі хазяї, котрі допомогли не змарнувати час на пошук найкращих варіантів для різноманітного відпочинку на всі дні відпустки! Поблизу різноманітні розваги та магазини/кафе на будь який смак. Повернусь сам і рекомендую усім!

• Відгук від 24 листопада 2023

• Вілла

Усе дуже сподобалось , привітні та лояльні господарі, у самому помешканні дуже чисто, просторо й затишно, присутні усі зручності, вживу будиночок виглядає навіть краще, ніж на фото.Будиночок перевершив наші очікування🤗

• Відгук від 16 листопада 2023

Рекомендую для сімейного відпочинку
    • Вілла

Нам все дуже сподобалося ….господарі зустріли нас дуже гарно!👍

• Відгук від 12 листопада 2023

• Вілла

Все було дуже круто, дуже привітні власники, гарна локація, якщо є бажання відпочити компанією,чи сім'єю , однозначно замовляти!!!

• Відгук від 17 жовтня 2023

Сервіс на 5+
    • Вілла

Великий хол, снідали на 8 осіб , місця багато. В кожній кімнаті є санвузол і це дуже добре , особливо для дітей. Також гарне подвір'я з чудовим мангалом. Тихо і затишно, рекомендую!

• Відгук від 11 жовтня 2023

• Вілла

Місце розташування просто чудове! З балкону котеджа вид на гори, поруч річка, ліс, можна насолодитися природою. Господарі, молоді люди- завжди привітні і готові допомогти. У будинку чисто, затишно, пахне деревом, на кухні є все необхідне. Нам сподобалося, приїдемо ще. Дякуємо за відпочинок.

• Відгук від 26 лютого 2022

Дуже рекомендуємо!
    • Вілла

Дуже чисто, люб‘язні власники, будинок кращий ніж на фото, санвузоли в кожній спальній.

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 24 січня 2024

Відпочивали в друзями тут, будиночок чудовий все дуже гарно і чисто, привітні господарі які зі всім допоможуть. Обов’язк

• Відгук від 11 жовтня 2023