Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį

Ieškokite viešbučių mieste Queen Charlotte

Pasirinkite datas ir peržiūrėkite naujausias kainas bei viešbučių pasiūlymus mieste Queen Charlotte

Queen Charlotte – 1 viešbutis ar kita viešnagės vieta

Filtrai:

Žvaigždutės
Atsiliepimų balas

Sea Raven Motel

Queen Charlotte

Offering a view of the sea, Sea Raven Motel is situated in Queen Charlotte. Guests can enjoy Ocean Star Restaurant, serving hot breakfast. Rooms include a flat-screen TV with cable channels.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 7,8
Geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 86 atsiliepimai
Kaina nuo
€ 215,96
1 nakvynė, 2 suaugusieji

Sunrise Cabin- The Loft - secluded Beach front guest house

Sandspit (Netoli miesto Queen Charlotte)

Situated in Sandspit in the British Columbia region, Sunrise Cabin- The Loft - secluded Beach front guest house has a garden. This property offers access to a patio, free private parking and free...

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,8
Ypatingai nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 6 atsiliepimai

Sunrise Cabin secluded beach front accommodation

Sandspit (Netoli miesto Queen Charlotte)

Sunrise Cabin secluded beach front accommodation is located in Sandspit. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,6
Ypatingai nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 13 atsiliepimų
Peržiūrėkite visus viešbučius mieste Queen Charlotte ir netoliese

Nebrangūs viešbučiai mieste Queen Charlotte ir netoliese

Peržiūrėti viską
Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,5
Ypatingai nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 4 atsiliepimai

Situated in Skidegate in the British Columbia region, Sunrise Mountain view Skidegate House features accommodation with free WiFi and free private parking.

Daugiau atradimų, daugiau kelionių