Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį

Ieškokite viešbučių mieste Vimborn Minsteris

Pasirinkite datas ir peržiūrėkite naujausias kainas bei viešbučių pasiūlymus mieste Vimborn Minsteris

Pasirinkite svečių ir numerių skaičių

Vimborn Minsteris – 49 viešbučiai ir kitos viešnagės vietos

Filtrai:

Žvaigždutės
Atsiliepimų balas

The Lion Hotel - Pub & Restaurant

Viešbutis mieste Vimborn Minsteris

Set in Wimborne Minster, The Lion Hotel - Pub & Restaurant features a garden, restaurant, bar, and free WiFi throughout the property.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,8
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 872 atsiliepimai
Kaina nuo
€ 122,56
1 nakvynė, 2 suaugusieji

Gordon House

Vimborn Minsteris

Located in Wimborne Minster and only 13 km from Poole Harbour, Gordon House provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,5
Ypatingai nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 605 atsiliepimai
Kaina nuo
€ 133,07
1 nakvynė, 2 suaugusieji

Lake View

Vimborn Minsteris

Boasting lake views, Lake View offers accommodation with a garden, a tennis court and barbecue facilities, around 13 km from Bournemouth International Centre.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,7
Ypatingai nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 44 atsiliepimai
Kaina nuo
€ 215,36
1 nakvynė, 2 suaugusieji

272 Wilksworth Caravan Park - Two Bedroom - Pool Access

Vimborn Minsteris

272 Wilksworth Caravan Park - Two Bedroom - Pool Access is set in Wimborne Minster, 19 km from Bournemouth International Centre, 26 km from Monkey World, and 33 km from Corfe Castle.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,6
Ypatingai nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 12 atsiliepimų
Kaina nuo
€ 299,11
1 nakvynė, 2 suaugusieji

Jackdaw Cottage-Beautiful Cottage, Town Centre

Vimborn Minsteris

Set in Wimborne Minster, 12 km from Poole Harbour and 16 km from Bournemouth International Centre, Jackdaw Cottage-Beautiful Cottage, Town Centre offers accommodation with free WiFi in a historic...

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,4
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 53 atsiliepimai
Kaina nuo
€ 256,80
1 nakvynė, 2 suaugusieji

The Annex

Vimborn Minsteris

Located in Wimborne Minster in the Dorset region, The Annex provides accommodation with free WiFi and free private parking.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,1
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 13 atsiliepimų
Kaina nuo
€ 492,84
1 nakvynė, 2 suaugusieji

The Cottage

Vimborn Minsteris

Situated in Wimborne Minster and only 10 km from Poole Harbour, The Cottage features accommodation with river views, free WiFi and free private parking.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,2
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 5 atsiliepimai
Kaina nuo
€ 588,23
1 nakvynė, 2 suaugusieji

The Garage

Vimborn Minsteris

Located in Wimborne Minster in the Dorset region, The Garage provides accommodation with free WiFi and free private parking.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,7
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 111 atsiliepimų
Kaina nuo
€ 96,42
1 nakvynė, 2 suaugusieji

1777. At The Albion

Vimborn Minsteris

Featuring free WiFi throughout the property, 1777. At The Albion offers accommodation in Wimborne Minster, 12 km from Bournemouth. Free private parking is available on site.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,9
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 746 atsiliepimai
Kaina nuo
€ 140,07
1 nakvynė, 2 suaugusieji

Luxury four bedrooms detached house in Dorset

Vimborn Minsteris

Featuring garden views, Luxury four bedrooms detached house in Dorset provides accommodation with a garden and a terrace, around 15 km from Poole Harbour.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,6
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 9 atsiliepimai
Kaina nuo
€ 399,20
1 nakvynė, 2 suaugusieji
Peržiūrėkite 49 geriausius viešbučius mieste Vimborn Minsteris

Praėjusį mėnesį dažniausiai užsakyti viešbučiai mieste Vimborn Minsteris ir apylinkėse

Peržiūrėti viską

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius mieste Vimborn Minsteris

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,8
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 872 atsiliepimai

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius Pule

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,0
Labai geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 2 264 atsiliepimai

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius Pule

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,2
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 2 473 atsiliepimai

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius Pule

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,1
Labai geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 1 447 atsiliepimai

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius mieste Ferndaunas

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,6
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 1 816 atsiliepimų

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius Pule

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,6
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 1 423 atsiliepimai

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius Pule

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 7,8
Geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 1 046 atsiliepimai

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius Pule

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,5
Labai geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 512 atsiliepimų

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius mieste Hampreston

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,9
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 23 atsiliepimai

Populiaru tarp svečių, užsakančių viešbučius Pule

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,1
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 408 atsiliepimai

mieste Vimborn Minsteris, miesto centre įsikūrę viešbučiai

Peržiūrėti viską
Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,2
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 4 atsiliepimai

Berwick is located in Wimborne Minster, 19 km from Bournemouth International Centre, 24 km from Monkey World, and 30 km from Corfe Castle.

Offering a garden and garden view, Plum Cottage - Vivre Retreats is situated in Wimborne Minster, 14 km from Poole Harbour and 18 km from Bournemouth International Centre.

Gate House - Vivre Retreats, a property with a garden and barbecue facilities, is situated in Wimborne Minster, 18 km from Bournemouth International Centre, 24 km from Monkey World, as well as 30 km...

Offering a garden and garden view, Apple Cottage - Vivre Retreats is located in Wimborne Minster, 18 km from Bournemouth International Centre and 24 km from Monkey World.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,8
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 5 atsiliepimai

The Townhouse, a property with a garden, is situated in Wimborne Minster, 17 km from Bournemouth International Centre, 24 km from Monkey World, as well as 30 km from Corfe Castle.

Wimborne Spacious Family Retreat is set in Wimborne Minster, 17 km from Bournemouth International Centre, 25 km from Monkey World, as well as 31 km from Corfe Castle.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,0
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 2 atsiliepimai

2 Bed in Wimborne oc-s30924, a property with a garden, is located in Wimborne Minster, 16 km from Bournemouth International Centre, 25 km from Monkey World, as well as 31 km from Corfe Castle.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,5
Labai geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 20 atsiliepimų

Located in Wimborne Minster in the Dorset region, Bright, first floor, one bedroom flat in Wimborne has a balcony. Both free WiFi and parking on-site are accessible at the apartment free of charge.

Geriausi viešbučiai su pusryčiais mieste Vimborn Minsteris ir netoliese

Peržiūrėti viską

Apps B&B

Viešbutis Pule
Pusryčių variantai
Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,0
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 311 atsiliepimų

Situated in Poole and only 10 km from Bournemouth International Centre, Apps B&B features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,6
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 1 816 atsiliepimų

Beautifully situated on the banks of the River Stour, The Bridge House Hotel offers free WiFi and free parking during your stay.

Rose and Crown

Viešbutis Pule
Pusryčių variantai
Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,1
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 408 atsiliepimai

Situated in Poole, 12 km from Poole Harbour, Rose and Crown features accommodation with a garden, free private parking, a restaurant and a bar.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 7,8
Geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 1 046 atsiliepimai

A 3-minute drive from Poole Train Station, Shah of Persia, Poole by Marston's Inns provides stylish rooms with free Wi-Fi with on the Dorset coast. The pub and restaurant serves a wide range of meals.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,5
Labai geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 294 atsiliepimai

The Horton Inn has welcomed hundreds of travellers for centuries. Our restaurant serves freshly prepared home cooked food every day.

RNLI College

Viešbutis Pule
Pusryčių variantai
Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,2
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 2 473 atsiliepimai

Overlooking Holes Bay in Poole Harbour on the magnificent south coast, all 60 bedrooms have stunning harbour views.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,0
Labai geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 2 264 atsiliepimai

Holiday Inn Express Poole is 20 minutes' walk from Poole's ferry port with connections to France and the Channel Islands.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,6
Puikus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 1 423 atsiliepimai

With rooms offering fine Egyptian linen, handsprung beds, and plasma TVs, Hotel Du Vin Poole is just 10 minutes’ walk from Poole Harbour.

Nebrangūs viešbučiai mieste Vimborn Minsteris ir netoliese

Peržiūrėti viską
Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,5
Labai geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 4 atsiliepimai

Located 7.7 km from Poole Harbour, Family room provides accommodation with free WiFi and free private parking.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,4
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 141 atsiliepimas

Set 11 km from Poole Harbour, Cosy room near Poole, Dorset offers accommodation with free WiFi and free private parking.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,3
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 47 atsiliepimai

Offering free WiFi and free private parking, Atlantic attic is located in Poole, within just 1.7 km of Poole Beach.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,0
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 57 atsiliepimai

Light house loft is set in Poole, 3.2 km from Poole Harbour, 8.2 km from Bournemouth International Centre, and 23 km from Corfe Castle.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 8,4
Labai geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 59 atsiliepimai

Set 4.7 km from Bournemouth International Centre, 279 Ashley Road offers accommodation with free WiFi and free private parking.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 9,0
Nuostabus - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 1 atsiliepimas

Rogarnet caravan park, a property with a garden, is located in Three Legged Cross, 34 km from Corfe Castle, 34 km from Monkey World, as well as 35 km from Salisbury Cathedral.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 7,6
Geras - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 14 atsiliepimų

Camping at True Lovers Knot, Tarrant Keyneston is situated in Blandford Forum, 20 km from Poole Harbour, 21 km from Monkey World, as well as 26 km from Bournemouth International Centre.

Svečių vertinimas 10 balų sistemoje 5,9
Patenkinamas - Pagal ankstesnių svečių atsiliepimus, 43 atsiliepimai

Housed in a historic building, the recently renovated Dolmans Retreat features accommodation with a garden and free WiFi. This apartment offers free private parking and private check-in and check-out.

Daugiau atradimų, daugiau kelionių