Hoppa till innehållet

Sök efter hotell i Big Bight

Välj datum för att se de senaste priserna och erbjudandena på hotell i Big Bight

Big Bight – 1 hotell eller annat boende

Anpassa sökningen efter:

Stjärnor
Recensionsbetyg

Monkey Tiny House - Private swimming pool

Big Bight

Monkey Tiny House - Private swimming pool ligger i Big Bight och erbjuder boende med utsikt över poolen samt en utomhuspool, en trädgård, en terrass, en restaurang och en bar.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,7
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 67 recensioner
Pris från
SAR 563,58
1 natt, 2 vuxna

Roam Yoga & Wellness Lodge

Bocas del Toro (nära Big Bight)

Roam Yoga & Wellness Lodge ligger i Bocas del Toro och erbjuder 4-stjärnigt boende med en trädgård, en terrass och en restaurang. Boendet har ett gemensamt kök och kan även ordna med bagageförvaring.

K
Kinga
Från
Sverige
En helt underbar plats! Otroligt lugn och avkopplande och vacker! Ett mycket vackert och bekvämt boende med naturliga ljud från djungeln som omger rummen. Det ger en härlig känsla av att befinna sig mitt i naturen fast med fläktar, fri tillgång till rent vatten, ett fräscht och mycket vackert badrum samt med myggnät för alla fönster. Från rummen hade vi dessutom en helt fantastiskt utsikt, och när mörkret kommer lyser månen och stjärnorna klart. De erbjuder yogaklasser högst upp i huset i en otroligt vacker sal. I den fantastiska trädgården finns otroliga växter, blommor och frukter. Vi plockade stjärnfrukt och färska kokosnötter. I en damm i trädgården bor dessutom en liten krokodil som precis hade fått ungar när vi kom. Spännande och väldigt underhållande för både oss och vår dotter på fyra år. I träden bredvid vårt rum rörde sig en sengångare och många olika sorters fåglar. Tryggt, spännande och ljuvligt! Förutom detta så serverades frukost och mat, olika rätter och de mest otroliga smaker. Det godaste vi någonsin ätit. Varje morgon längtade vi efter frukosten som alltid var spännande. Gjord från grunden med naturliga råvaror ofta plockat direkt från deras egen trädgård. Vi kan inte med ord beskriva denna magiska plats som dessutom drivs av denna givmilda, generösa och helt ljuvliga familj. Det gick att fråga dem om allt, när som helst och de gjorde verkligen allt för att vi skulle trivas, må bra och ta del av områdets bästa upplevelser! Så fint! Vi fick också låna en vagn vilket var bra ibland när vi skulle åka in till stan och vår fyra åring kände sig trött. Vi rekommenderar denna plats, detta boende och dessa värdar med hjärtat och hoppas att vi får chans att komma tillbaka snart. Under vår resa runt Panama har vi hittills inte upplevt nåt i samma klass som det här. Tack!
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,7
Enastående - Vad tidigare gäster tyckte, 149 recensioner
Pris från
SAR 655,89
1 natt, 2 vuxna

Somewhere In Bocas

Bocas del Toro (nära Big Bight)

Somewhere In Bocas ligger i Bocas del Toro, en kort bit från Y Griega strand, och har conciergeservice, rum, en trädgård, gratis WiFi och en terrass. På Somewhere In Bocas har varje rum en garderob.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,0
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 189 recensioner
Pris från
SAR 367,83
1 natt, 2 vuxna

La Coralina Island House

Bocas del Toro (nära Big Bight)

La Coralina Island House ligger i Bocas del Toro, en kort bit från Bluff strand, och erbjuder boende med en utomhuspool, gratis privat parkering, ett fitnesscenter och en trädgård.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 511 recensioner
Pris från
SAR 1 104,73
1 natt, 2 vuxna

Nowhere

Bocas del Toro (nära Big Bight)

Nowhere ligger i Bocas del Toro, 13 minuters promenad från Y Griega strand, och erbjuder boende med en utomhuspool, gratis privat parkering, ett fitnesscenter och en trädgård.

V
Victor
Från
Sverige
Otroligt boende mitt i naturen. Avkopplande och häftig miljö. Rummet är stort och bekvämt! Supertrevlig personal.
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 365 recensioner
Pris från
SAR 459,87
1 natt, 2 vuxna

Faro del Colibri

Bocas del Toro (nära Big Bight)

Faro del Colibri ligger på ön Carenero och erbjuder unikt boende som är byggt över vattnet.

A
Annika
Från
Sverige
Perfekt läge, väl underhåll och superfin frukost. Mycket trevlig personal❤️
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 255 recensioner
Pris från
SAR 570,34
1 natt, 2 vuxna

Hotel Palma Royale

Bocas del Toro (nära Big Bight)

Hotel Palma Royale ligger på huvudgatan i staden Bocas på ön Colon. Här erbjuds luftkonditionerade rum med gratis WiFi och utsikt över trädgården eller havet.

V
Victoria
Från
Sverige
Hotellet hade allt! Det var fester på närliggande diskotek och barer, men detta störde oss inte på detta hotel. Jag tror att det är bäst ställe att välja på hela ön. Jag kommer tillbaka!
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,0
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 514 recensioner
Pris från
SAR 390,97
1 natt, 2 vuxna

Hotel Paraiso Caribeño

Bocas del Toro (nära Big Bight)

Hotel Paraiso Caribeño ligger i Bocas del Toro och har en bar. Bland faciliteterna på detta boende finns en restaurang, rumsservice och en 24-timmarsreception samt gratis WiFi i alla utrymmen.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,2
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 318 recensioner
Pris från
SAR 421,56
1 natt, 2 vuxna

The Lighthouse at Casa Max

Bocas del Toro (nära Big Bight)

The Lighthouse at Casa Max ligger i Bocas del Toro, mindre än 1 km från Istmito strand, och har luftkonditionerade rum och en terrass. Boendet erbjuder conciergeservice och gratis WiFi i alla...

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,7
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 402 recensioner
Pris från
SAR 206,65
1 natt, 2 vuxna

Bird Island Bungalows

Bocas del Toro (nära Big Bight)

Bird Island Bungalows ligger i Bocas del Toro och erbjuder en utomhuspool, en trädgård, en terrass och en restaurang. Boendets faciliteter inkluderar en bar och många olika vattensporter.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,9
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 334 recensioner
Pris från
SAR 365,64
1 natt, 2 vuxna
Visa alla hotell i och runt Big Bight

Hotell med flygplatstransfer i Big Bight

Visa alla
Flygplatstransfer (kostar extra)
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,7
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 400 recensioner
Flygplatstransfer (kostar extra)
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 511 recensioner
Från SAR 1 754,40 per natt
Flygplatstransfer (kostar extra)
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,8
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 133 recensioner
Från SAR 1 376,32 per natt
Flygplatstransfer (kostar extra)
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,9
Enastående - Vad tidigare gäster tyckte, 24 recensioner
Från SAR 2 104,86 per natt
Flygplatstransfer (kostar extra)
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 255 recensioner
Från SAR 689,02 per natt

De mest bokade hotellen i Big Bight och närliggande områden den senaste månaden

Visa alla

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,6
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 234 recensioner

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,0
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 203 recensioner

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,7
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 585 recensioner

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 511 recensioner

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,2
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 318 recensioner

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 365 recensioner

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,0
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 514 recensioner

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,2
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 263 recensioner

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,6
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 567 recensioner

Populärt bland gäster som bokar hotell i Bocas del Toro

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,3
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 433 recensioner

Budgethotell i Big Bight och i närheten

Visa alla
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,7
Enastående - Vad tidigare gäster tyckte, 21 recensioner

Hidden Gem of Bocas har en trädgård, en gemensam lounge och en terrass och erbjuder boende i Bocas del Toro med gratis WiFi och utsikt över trädgården.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,8
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 23 recensioner

Bocas Villas ligger i Bocas del Toro och erbjuder boende med en balkong och gratis WiFi.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,3
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 176 recensioner

La Luciernaga Big Creek ligger i Bocas del Toro i regionen Isla Colon, 15 minuters promenad från Y Griega strand, och erbjuder boende med gratis WiFi, en grill, en trädgård och gratis privat parkering...

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,3
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 71 recensioner

La Caribena Beach House- Bocas del Toro, Isla Colón, Panamá ligger 14 minuters promenad från Paunch Beach och erbjuder luftkonditionerat boende med en trädgård, en egen strand, en balkong och gratis...

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 10
Enastående - Vad tidigare gäster tyckte, 1 recension

New Premium Jungle Cabin ligger i Big Creek och erbjuder en trädgård och en terrass.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,9
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 28 recensioner

Blue Marlin ligger i Bocas del Toro, en kort bit från Istmito strand, och har snabb in- och utcheckning, rökfria rum, en gemensam lounge, gratis WiFi i alla utrymmen och en terrass.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,8
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 18 recensioner

Peaceful Refuge in Quiete Bay ligger 9 minuters promenad från Istmito strand och erbjuder en terrass och boende med en uteplats och gratis WiFi.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,7
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 161 recensioner

Villa Bahia Del Sol ligger i Bocas del Toro, 5 minuters promenad från Istmito strand och 1,7 km från Y Griega strand, och erbjuder boende med gratis WiFi, luftkonditionering, en gemensam lounge och en...

De bästa hotellen med frukost i Big Bight och i närheten

Visa alla
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 365 recensioner

Nowhere ligger i Bocas del Toro, 13 minuters promenad från Y Griega strand, och erbjuder boende med en utomhuspool, gratis privat parkering, ett fitnesscenter och en trädgård.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,7
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 1 238 recensioner

Bambuda Bocas Town ligger i Bocas del Toro, mindre än 1 km från Istmito strand och 2,4 km från Y Griega strand. Här erbjuds boende med en gemensam lounge, restaurang, en bar och gratis WiFi.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 10
Enastående - Vad tidigare gäster tyckte, 1 recension

Cataleya BDT ligger i Bocas del Toro, 12 minuters promenad från Istmito strand, och har en tur- och utflyktsdisk, rökfria rum, en gemensam lounge, gratis WiFi i alla utrymmen och en terrass.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 10
Enastående - Vad tidigare gäster tyckte, 1 recension

The Jungle Hotel and Bar ligger i Bocas del Toro och erbjuder en trädgård, en gemensam lounge, en terrass och en restaurang.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,9
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 387 recensioner

Oasis Bluff Beach ligger i Bluff Beach, 6 km från Bocas Town, och har fri utsikt över stranden och havet. Här finns även en bar. WiFi är gratis i alla utrymmen.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 511 recensioner

La Coralina Island House ligger i Bocas del Toro, en kort bit från Bluff strand, och erbjuder boende med en utomhuspool, gratis privat parkering, ett fitnesscenter och en trädgård.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,6
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 234 recensioner

Offering a restaurant, Klika Bocas del Toro is located in Bocas Town on Isla Colon, the main island of the Bocas del Toro archipelago.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,0
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 155 recensioner

Tortugas Brews B&B ligger 18 minuters promenad från Istmito strand erbjuder en terrass och luftkonditionerat boende med en balkong och gratis WiFi.

Fler platser att se, på fler sätt

  • Hotell i Bocas del Toro

    Leta utanför Big Bight och upptäck mer av Bocas del Toro.
  • Hotell i Panama City

    Ta en titt på hotell i Panama City och upplev mer av Panama.
  • Hotell i Boquete

    Ta en titt på hotell i Boquete och upplev mer av Panama.
  • Hotell i Bocas del Toro

    Vill du förlänga din resa eller tittar du bara? Prova Bocas del Toro – det är ett populärt val bland många resenärer!
  • Hotell i Muscat

    Vill du förlänga din resa eller tittar du bara? Prova Muscat – det är ett populärt val bland många resenärer!
  • Hotell i Panama

    Vill du utforska mer av Panama? Hitta hotell i alla delar av landet!