Hoppa till innehållet

Sök efter hotell i Vila Flor

Välj datum för att se de senaste priserna och erbjudandena på hotell i Vila Flor

Välj antal gäster och rum

Vila Flor – 9 hotell och andra boenden

Anpassa sökningen efter:

Stjärnor
Recensionsbetyg

Hotel Rural Villa Julia

Hotell i Vila Flor

Hotel Rural Villa Julia ligger i Vila Flor och erbjuder en säsongsöppen utomhuspool, en trädgård, en gemensam lounge och en terrass. Detta hotell med 3 stjärnor har rumsservice.

E
Elisabeth
Från
Sverige
Värden hjälpte oss på alla sätt. Rymligt rum o badrum. Praktiskt och rent. Trivdes. Luftkonditionering som funkade att värma rummet med. Skön säng.
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 7,9
Bra - Vad tidigare gäster tyckte, 228 recensioner
Pris från
SAR 235,09
1 natt, 2 vuxna

Quinta do Palame

Vila Flor

Quinta do Palame ligger i Vila Flor och erbjuder boende med en terrass eller balkong, gratis WiFi och platt-tv samt en gemensam lounge och en bar.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 150 recensioner
Pris från
SAR 359,04
1 natt, 2 vuxna

Quinta Da Pereira E Enricas Agro-Turismo

Vila Flor

Quinta Da Pereira E Enricas Agro-Turismo ligger i Vila Flor, 25 km från Ponte Velha Mirandela, och erbjuder boende med en utomhuspool, gratis privat parkering, en trädgård och en gemensam lounge.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,3
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 80 recensioner
Pris från
SAR 598,40
1 natt, 2 vuxna

Valonquinta - Agro Hotel & SPA

Vila Flor

Valonquinta - Agro Hotel & SPA ligger i Vila Flor och har en utomhuspool, en trädgård, en gemensam lounge och en terrass.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,3
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 103 recensioner
Pris från
SAR 534,29
1 natt, 2 vuxna

Casa dos Capitães Mores - Vila Flor

Vila Flor

Casa dos Capitães Mores - Vila Flor ligger 25 km från Ponte Velha Mirandela och erbjuder boende med en trädgård, en terrass och ett gemensamt kök. Det finns gratis WiFi i alla utrymmen.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,0
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 26 recensioner
Pris från
SAR 320,57
1 natt, 2 vuxna

Casa Dos Lagares De Vara E Pedra

Vila Flor

Casa Dos Lagares De Vara E Pedra ligger i Vila Flor och erbjuder boende med gratis WiFi. Som gäst har du tillgång till en säsongsöppen utomhuspool, en trädgård och en gemensam lounge.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 7,7
Bra - Vad tidigare gäster tyckte, 59 recensioner
Pris från
SAR 255,82
1 natt, 2 vuxna

Quinta da Terrincha

Torre de Moncorvo (nära Vila Flor)

Quinta da Terrincha ligger i den övre delen av Douro-regionen. Den 300 hektar stora anläggningen har en utomhuspool och stora vingårdar.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 303 recensioner
Pris från
SAR 427,43
1 natt, 2 vuxna

Cantinho da Aldeia

Castedo (nära Vila Flor)

Cantinho da Aldeia har utsikt över staden och erbjuder boende med en balkong och vattenkokare, 44 km från Ponte Velha Mirandela.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 21 recensioner
Pris från
SAR 218,68
1 natt, 2 vuxna

JUNKEIRA - Casa, Douro e Campo

Junqueira (nära Vila Flor)

JUNKEIRA - Casa, Douro e Campo ligger i Junqueira, 34 km från Ponte Velha Mirandela och 41 km från Longroivas varma källor, och erbjuder boende med gratis WiFi, luftkonditionering, en utomhuspool och...

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,7
Enastående - Vad tidigare gäster tyckte, 39 recensioner
Pris från
SAR 320,57
1 natt, 2 vuxna

Casa da Igreja by Casas do Planalto

Adeganha (nära Vila Flor)

Casa da Igreja by Casas do Planalto ligger i Adeganha. Boendet ligger 45 km från Longroivas varma källor och erbjuder gratis WiFi i alla utrymmen.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 42 recensioner
Pris från
SAR 341,94
1 natt, 2 vuxna
Visa alla 9 hotell i Vila Flor

De mest bokade hotellen i Vila Flor och närliggande områden den senaste månaden

Visa alla

Populärt bland gäster som bokar hotell i Vila Flor

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 7,9
Bra - Vad tidigare gäster tyckte, 228 recensioner

De bästa hotellen med frukost i Vila Flor och i närheten

Visa alla
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 93 recensioner

Casa de Campo das Sécias ligger i Vilas Boas, 20 km från Ponte Velha Mirandela och 46 km från São João da Pesqueira Wine Museum, och erbjuder boende med gratis WiFi, luftkonditionering, en trädgård...

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,5
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 4 recensioner

Casa dos Ferros ligger i Freixiel, 30 km från Ponte Velha Mirandela och 40 km från São João da Pesqueira Wine Museum, och erbjuder boende med gratis WiFi, luftkonditionering, en gemensam lounge och en...

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 303 recensioner

Quinta da Terrincha ligger i den övre delen av Douro-regionen. Den 300 hektar stora anläggningen har en utomhuspool och stora vingårdar.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 46 recensioner

Alojamento Poço do Barro Turismo Rural ligger i Lodões och erbjuder boende med utsikt över staden samt en säsongsöppen utomhuspool, en trädgård, en gemensam lounge, en terrass och grillmöjligheter.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,5
Enastående - Vad tidigare gäster tyckte, 35 recensioner

Villa Candoso har utsikt över poolen och erbjuder boende med en uteplats och kaffemaskin, 31 km från Ponte Velha Mirandela. Detta boende erbjuder tillgång till dartspel och gratis WiFi.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,0
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 1 recension

Acushla Golden House Douro ligger i Lodões, bara 25 km från Ponte Velha Mirandela, och erbjuder boende med en utomhuspool, en terrass och gratis WiFi.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,0
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 1 recension

Acushla Original House Douro ligger i Lodões och erbjuder luftkonditionerat boende med en balkong och gratis WiFi.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,7
Enastående - Vad tidigare gäster tyckte, 39 recensioner

JUNKEIRA - Casa, Douro e Campo ligger i Junqueira, 34 km från Ponte Velha Mirandela och 41 km från Longroivas varma källor, och erbjuder boende med gratis WiFi, luftkonditionering, en utomhuspool och...

Budgethotell i Vila Flor och i närheten

Visa alla
Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 21 recensioner

Samorinha House har utsikt över bergen och erbjuder boende med en balkong och kaffemaskin, 28 km från Ponte Velha Mirandela.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,0
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 1 recension

Aconchego da Aldeia ligger i Castedo, 44 km från Ponte Velha Mirandela och 46 km från São João da Pesqueira Wine Museum.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 21 recensioner

Cantinho da Aldeia har utsikt över staden och erbjuder boende med en balkong och vattenkokare, 44 km från Ponte Velha Mirandela.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 42 recensioner

Casa da Igreja by Casas do Planalto ligger i Adeganha. Boendet ligger 45 km från Longroivas varma källor och erbjuder gratis WiFi i alla utrymmen.

Fler platser att se, på fler sätt

  • Hotell i Portugal

    Vill du utforska mer av Portugal? Hitta hotell i alla delar av landet!
  • Hotell i Torre de Moncorvo

    Vill du förlänga din resa eller tittar du bara? Prova Torre de Moncorvo – det är ett populärt val bland många resenärer!
  • Hotell i Mirandela

    Vill du förlänga din resa eller tittar du bara? Prova Mirandela – det är ett populärt val bland många resenärer!
  • Hotell i Lissabon

    Ta en titt på hotell i Lissabon och upplev mer av Portugal.
  • Hotell i Porto

    Ta en titt på hotell i Porto och upplev mer av Portugal.
  • Hotell i Douro

    Leta utanför Vila Flor och upptäck mer av Douro.