Mine peamise sisu juurde

Otsi hotelle sihtkohas La Paz

Sisesta soovitud kuupäevad, et näha hiljutisi hindu ja pakkumisi hotellidele sihtkohas La Paz

La Paz: 6 hotelli ja peatumispaika

Sorteeri vastavalt:

Tärnide arv
Keskmine hinne

Hotel Paseo del Sol

Hotell sihtkohas La Paz, piirkonnas Costa Del Sol

Välibasseini, aia, eraranna ja terrassiga hotell Paseo del Sol asub La Pazis. Kohapeal on restoran, toateenindus, pakihoid ja tasuta WiFi-ühendus.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 6,4
Meeldiv - Eelmiste külastajate arvamused, 171 arvustust
Hind alates
€ 78,61
1 öö, 2 täiskasvanut

Habitación cerca del aeropuerto #2

La Paz

Habitación cerca del aeropuerto #2 asub La Pazis. Konditsioneeriga majutusasutus asub San Salvadori bikentenniali pargist 47 km kaugusel. Kohapeal on eraparkla ja tasuta WiFi-ühendus.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,0
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 95 arvustust
Hind alates
€ 43,69
1 öö, 2 täiskasvanut

Habitación cerca del aeropuerto #3

La Paz

Habitación cerca del aeropuerto #3 asub La Pazis. Konditsioneeriga majutusasutus asub San Salvadori bikentenniali pargist 47 km kaugusel. Kohapeal on eraparkla ja tasuta WiFi-ühendus.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,8
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 77 arvustust
Hind alates
€ 43,69
1 öö, 2 täiskasvanut

Nanda Parbat Hostal

San Rafael Cedros (Sihtkoha La Paz lähedal)

Nanda Parbat Hostal asub San Rafael Cedroses, 49 km kaugusel San Salvadori bikentenniali pargist. Kohapeal on tasuta WiFi-ühendusega majutusruumid, välibasseiniga aed ja jõusaal.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,1
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 19 arvustust
Hind alates
€ 38,93
1 öö, 2 täiskasvanut

Hotel Pablo Tesák

San Vicente (Sihtkoha La Paz lähedal)

Hotel Pablo Tesák features a garden, shared lounge, a terrace and restaurant in San Vicente. The accommodation provides room service, a 24-hour front desk and organising tours for guests.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,6
Erakordne - Eelmiste külastajate arvamused, 5 arvustust
Hind alates
€ 57,10
1 öö, 2 täiskasvanut

Rancho villas de alicia

Costa Del Sol, La Paz

Rancho villas de alicia asub La Pazis. Majutusruumidel on konditsioneer, privaatne bassein, mäevaade ja rõdu. Puhkemajas on tasuta eraparkla ja ööpäev läbi avatud vastuvõtt.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 7,7
Hea - Eelmiste külastajate arvamused, 38 arvustust

House in Alta Vista Complex

San Martín (Sihtkoha La Paz lähedal)

House in Alta Vista Complex asub San Martínis. Tasuta privaatse parkimisvõimalusega puhkemaja jääb San Salvadori Bicentenniali pargist 24 km kaugusele.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 10
Erakordne - Eelmiste külastajate arvamused, 9 arvustust
Vaata kõiki 6 hotelli sihtkohas La Paz

Möödunud kuul enim broneeritud hotellid sihtkohas La Paz ja selle ümbruses

Vaata kõiki

Populaarne külastajate seas, kes broneerivad hotelle sihtkohas La Paz

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 6,4
Meeldiv - Eelmiste külastajate arvamused, 171 arvustust

Soodsad hotellid sihtkohas La Paz ja selle läheduses

Vaata kõiki
Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,1
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 19 arvustust

Nanda Parbat Hostal asub San Rafael Cedroses, 49 km kaugusel San Salvadori bikentenniali pargist. Kohapeal on tasuta WiFi-ühendusega majutusruumid, välibasseiniga aed ja jõusaal.

Parimad hommikusöögiga hotellid sihtkohas La Paz ja selle läheduses

Vaata kõiki

Coatepeque Lake Stay & Bites is situated in Nanastepeque. Free WiFi is provided throughout the property. Offering direct access to a terrace, the air-conditioned apartment consists of 1 bedroom.

Rohkem avastamist väärt kohti, rohkem minekuvõimalusi