Mετάβαση στο κυρίως περιεχόμενο

Αναζήτηση ξενοδοχείων σε Bear Lake, MI

Εισαγάγετε τις ημερομηνίες σας για να δείτε τις πιο πρόσφατες τιμές και προσφορές για ξενοδοχεία σε Bear Lake

Bear Lake – 5 ξενοδοχεία και άλλα καταλύματα

Φιλτράρισμα κατά:

Κατηγορία
Βαθμολογία σχολίων

Motel Bear Lake

Bear Lake

Το Motel Bear Lake βρίσκεται σε Bear Lake, σε απόσταση 48 χλμ από Kresge Auditorium, και προσφέρει εποχική εξωτερική πισίνα, κήπο και θέα στην πισίνα.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 8,6
Θαυμάσιο - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 23 σχόλια
Τιμή από
SAR 668,57
1 βράδυ, 2 ενήλικες

Private Cabin-Shuttle Pass Included!

Thompsonville (Κοντά σε Bear Lake)

Το Private Cabin-Shuttle Pass Included! προσφέρει δωρεάν WiFi, κήπο και κλιματισμό. Είναι σε Thompsonville, ενώ απέχει 26 χλμ από Kresge Auditorium και 43 χλμ από Mt. Zion Ski Area.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 10
Άριστο - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 8 σχόλια
Τιμή από
SAR 1.172,54
1 βράδυ, 2 ενήλικες

Crystal Mountain

Thompsonville (Κοντά σε Bear Lake)

Το Crystal Mountain βρίσκεται στο Thompsonville και προσφέρει σκι σε 59 πλαγιές και ένα φημισμένο σπα πλήρους εξυπηρέτησης. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 30 λεπτά οδικώς από το Τράβερς Σίτι.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 9,2
Εξαιρετικό - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 65 σχόλια
Τιμή από
SAR 680,40
1 βράδυ, 2 ενήλικες

Pleasant Valley Resort

Arcadia (Κοντά σε Bear Lake)

Το Pleasant Valley Resort βρίσκεται στην Αρκαδία και διαθέτει εγκαταστάσεις μπάρμπεκιου. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης με καλωδιακά κανάλια και ιδιωτικό μπάνιο.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 8,8
Θαυμάσιο - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 58 σχόλια
Τιμή από
SAR 531,89
1 βράδυ, 2 ενήλικες

Hampton Inn & Suites Manistee, Mi

Manistee (Κοντά σε Bear Lake)

Το Hampton Inn & Suites Manistee, Mi είναι μπροστά στη θάλασσα, στον προορισμό Manistee, 50μ μακριά από το σημείο ενδιαφέροντος Παραλία First Street Beach.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 9,4
Εξαιρετικό - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 330 σχόλια
Τιμή από
SAR 541,89
1 βράδυ, 2 ενήλικες

Super 8 by Wyndham Manistee

Manistee (Κοντά σε Bear Lake)

Το Super 8 Manistee βρίσκεται στο Manistee και προσφέρει δωρεάν πρωινό. Παρέχεται δωρεάν Wi-Fi. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν κλιματισμό και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με καλωδιακά κανάλια.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 8,4
Πολύ καλό - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 322 σχόλια
Τιμή από
SAR 316,80
1 βράδυ, 2 ενήλικες

Microtel Inn and Suites Manistee

Manistee (Κοντά σε Bear Lake)

The Microtel Inn and Suites Manistee is located at the corner of US 31 & M 55, across the street from Meijer and 3 miles south of Little River Casino.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 8,4
Πολύ καλό - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 520 σχόλια
Τιμή από
SAR 290,54
1 βράδυ, 2 ενήλικες

Bay Port Lodging

Φράνκφορτ (Κοντά σε Bear Lake)

Το Bay Port Lodging παρέχει καταλύματα με κήπο και δωρεάν WiFi σε όλους τους χώρους, καθώς και δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν οδικώς.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 7,3
Καλό - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 113 σχόλια
Τιμή από
SAR 321,71
1 βράδυ, 2 ενήλικες

Gorgeous Modern Chalet In The Woods

Wellston (Κοντά σε Bear Lake)

Το Gorgeous Modern Chalet In The Woods βρίσκεται σε Wellston, σε απόσταση 47 χλμ από το σημείο ενδιαφέροντος Κέντρο Κυνηγιού και Αλιείας Carl T. Johnson. Παρέχει σαλόνι με τηλεόραση επίπεδης οθόνης.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 9,1
Εξαιρετικό - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 19 σχόλια
Τιμή από
SAR 1.572,25
1 βράδυ, 2 ενήλικες

Beach Town Escape - Newly-Remodeled & Gorgeous!

Φράνκφορτ (Κοντά σε Bear Lake)

Το Beach Town Escape - Newly-Remodeled & Gorgeous! βρίσκεται σε Frankfort και διαθέτει μπανιέρα-υδρομασάζ.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 9,8
Άριστο - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 7 σχόλια
Τιμή από
SAR 2.368,95
1 βράδυ, 2 ενήλικες
Δείτε όλα τα ξενοδοχεία σε Bear Lake και στη γύρω περιοχή

Τα καλύτερα ξενοδοχεία με πρωινό σε Bear Lake και στη γύρω περιοχή

Προβολή όλων
Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 10
Άριστο - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 1 σχόλιο

Το Secluded Bear Lake Getaway w/ Fire Pit & Porch! είναι σε Arcadia και προσφέρει βεράντα.

Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 9,0
Εξαιρετικό - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 1 σχόλιο

Το The Summer House είναι σε Onekama. Το κατάλυμα έχει θέα στη λίμνη. Το The Summer House έχει 2 υπνοδωμάτια και σαλόνι με καλωδιακή τηλεόραση και DVD Player.

Relation Ship

Ξενοδοχείο σε Onekama
Επιλογές πρωινού

Το Relation Ship είναι σε Onekama και διαθέτει καταλύματα με δωρεάν WiFi, κλιματισμό και πρόσβαση σε κήπο με βεράντα.

Hidden Gem

Ξενοδοχείο σε Arcadia
Επιλογές πρωινού
Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 7,4
Καλό - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 6 σχόλια

Το Hidden Gem είναι σε Arcadia και προσφέρει κήπο, καζίνο και σπα και κέντρο ευεξίας. Αυτό το κατάλυμα έχει θέα στη λίμνη και προσφέρει αυλή.

Cedar Nook

Ξενοδοχείο σε Arcadia
Επιλογές πρωινού
Βαθμολογία επισκεπτών με μέγιστο το 10 9,0
Εξαιρετικό - Με βάση τη γνώμη προηγούμενων επισκεπτών, 6 σχόλια

Το Cedar Nook έχει αυλή και είναι σε Arcadia σε Μίσιγκαν. Το Cedar Nook απέχει 48 χλμ από Kresge Auditorium. Το κλιματιζόμενο κατάλυμα διαθέτει κουζίνα.

Περισσότερα μέρη για εξερεύνηση, περισσότεροι τρόποι για να βρεθείτε εκεί