Mine peamise sisu juurde

Otsi hotelle sihtkohas Lake Placid (NY)

Sisesta soovitud kuupäevad, et näha hiljutisi hindu ja pakkumisi hotellidele sihtkohas Lake Placid

Vali mahutavus

Lake Placid: 58 hotelli ja peatumispaika

Sorteeri vastavalt:

Tärnide arv
Keskmine hinne

Lake Placid Inn Boutique Hotel

Hotell sihtkohas Lake Placid

Lake Placid Inn Boutique Hotel asub Placidi järvel, 1,9 km kaugusel Placidi järvest. Kohapeal on spordikeskus, tasuta eraparkla, terrass ja tenniseväljak.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,1
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 1395 arvustust
Hind alates
€ 151,14
1 öö, 2 täiskasvanut

Hampton Inn & Suites Lake Placid

Hotell sihtkohas Lake Placid

This Lake Placid hotel offers free WiFi, and guest rooms are equipped with a microwave and refrigerator. Lake Placid Olympic Sports Complex is 12.6 km away.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,0
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 422 arvustust
Hind alates
€ 121,41
1 öö, 2 täiskasvanut

The Interlaken Inn

Hotell sihtkohas Lake Placid

Situated in Lake Placid, 600 metres from Lake Placid, The Interlaken Inn features accommodation with a garden, free private parking, a terrace and a restaurant. This 4-star hotel offers a bar.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,0
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 6 arvustust
Hind alates
€ 152,01
1 öö, 2 täiskasvanut

Cambria Hotel Lake Placid - Lakeside Resort

Hotell sihtkohas Lake Placid

Cambria Hotel Lake Placid - Lakeside Resort asub Lake Placidis, 6,3 km kaugusel John Browni talu ajaloolisest asukohast ja 35 km kaugusel Whiteface mäest.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,9
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 544 arvustust
Hind alates
€ 119,10
1 öö, 2 täiskasvanut

Eastwind Hotel Lake Placid

Hotell sihtkohas Lake Placid

Eastwind Hotel Lake Placid asub Placidi järvel, 2,9 km kaugusel Placidi järvest. Kohapeal on tasuta jalgrattad, tasuta eraparkla, hooajaline välibassein ja aed.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,8
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 684 arvustust
Hind alates
€ 111,67
1 öö, 2 täiskasvanut

Grand Adirondack Hotel, Lake Placid, a Tribute Portfolio Hotel

Hotell sihtkohas Lake Placid

Located on Lake Placid’s main street, this hotel is a 5-minute walk from many local attractions, including the Lake Placid Olympic Center.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,5
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 219 arvustust
Hind alates
€ 159,99
1 öö, 2 täiskasvanut

Best Western Adirondack Inn

Hotell sihtkohas Lake Placid

See Lake Placidi külahotell asub Lake Placidi taliolümpiamängude muuseumist 43 meetri kaugusel ning pakub tänapäevaseid tube, kus on kaabeltelevisioon.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,4
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 292 arvustust
Hind alates
€ 148,65
1 öö, 2 täiskasvanut

Courtyard Marriott Lake Placid

Hotell sihtkohas Lake Placid

See mugav hotell asub New Yorgis ajaloolises Lake Placidi olümpiapiirkonnas. Hotellis on avarad toad ja mugavad mugavused. Läheduses on palju kohalikke restorane ja ostukeskusi.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 6,8
Meeldiv - Eelmiste külastajate arvamused, 39 arvustust
Hind alates
€ 165,75
1 öö, 2 täiskasvanut

Lake Placid Inn: Main Street

Lake Placid

Majutusasutus asub Placidi järves, 1,6 km kaugusel Placidi järvest. Lake Placid Inn: Main Street pakub tasuta WiFi-ühendusega majutust ja tasuta privaatset parkimist.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,1
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 363 arvustust
Hind alates
€ 148,75
1 öö, 2 täiskasvanut

Cobble Mountain Lodge

Lake Placid

Located in Lake Placid, within 1.9 km of Lake Placid and 1.9 km of Herb Brooks Arena, Cobble Mountain Lodge provides accommodation with a shared lounge and free WiFi as well as free private parking...

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,1
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 312 arvustust
Hind alates
€ 178,87
1 öö, 2 täiskasvanut
Vaata kõiki 58 hotelli sihtkohas Lake Placid

Möödunud kuul enim broneeritud hotellid sihtkohas Lake Placid ja selle ümbruses

Vaata kõiki

Populaarne külastajate seas, kes broneerivad hotelle sihtkohas Lake Placid

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,1
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 1395 arvustust

Populaarne külastajate seas, kes broneerivad hotelle sihtkohas Lake Placid

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,8
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 684 arvustust

Populaarne külastajate seas, kes broneerivad hotelle sihtkohas Lake Placid

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,9
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 544 arvustust

Populaarne külastajate seas, kes broneerivad hotelle sihtkohas Lake Placid

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,0
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 6 arvustust

Populaarne külastajate seas, kes broneerivad hotelle sihtkohas Lake Placid

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,0
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 422 arvustust

Populaarne külastajate seas, kes broneerivad hotelle sihtkohas Lake Placid

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,5
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 219 arvustust

Populaarne külastajate seas, kes broneerivad hotelle sihtkohas Lake Placid

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,4
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 292 arvustust

Populaarne külastajate seas, kes broneerivad hotelle sihtkohas Lake Placid

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 6,8
Meeldiv - Eelmiste külastajate arvamused, 39 arvustust

Parimad hommikusöögiga hotellid sihtkohas Lake Placid ja selle läheduses

Vaata kõiki
Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,4
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 292 arvustust

See Lake Placidi külahotell asub Lake Placidi taliolümpiamängude muuseumist 43 meetri kaugusel ning pakub tänapäevaseid tube, kus on kaabeltelevisioon.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,5
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 219 arvustust

Located on Lake Placid’s main street, this hotel is a 5-minute walk from many local attractions, including the Lake Placid Olympic Center.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,2
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 4 arvustust

Aiaga majutusasutus Black Pearl Unit 2 - Lake Placid, Mirror Lake asub Lake Placidis, vähem kui 1 km kaugusel Lake Placidi taliolümpiamuuseumist, 3,8 km kaugusel John Browni talu ajaloolisest paigast...

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,0
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 2 arvustust

Majutusasutus asub Placidi järves, 2,4 km kaugusel Placidi järvest ja vähem kui 1 km kaugusel Herb Brooks Arenast.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 7,6
Hea - Eelmiste külastajate arvamused, 45 arvustust

Terrassiga majutusasutus Downhill Lodge Condominium asub Lake Placidis Herb Brooks Arena, Lake Placidi taliolümpiamuuseumi ja Lake Placid Clubi golfiväljakute lähedal.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 10
Erakordne - Eelmiste külastajate arvamused, 13 arvustust

Lake Placid Home with Grill 9 asub Placidi järvel, 3 km kaugusel Placidi järvest ja 1,4 km kaugusel Herb Brooks Arenast. Mi to Whiteface Mtn!

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,8
Erakordne - Eelmiste külastajate arvamused, 8 arvustust

Majutusasutus asub Placidi järves, 3 km kaugusel Placidi järvest ja 1,4 km kaugusel Herb Brooks Arenast. Lake Placid Retreat vähem kui 1 Mi Mirror Lake Beachile! Olemas on konditsioneer.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,8
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 4 arvustust

Alpine Lodge - Lake Placid, Mirror Lake asub Placidi järvest 3 km ja Herb Brooks Arenast 1,4 km kaugusel. Kohapeal on aed ja konditsioneer.

Soodsad hotellid sihtkohas Lake Placid ja selle läheduses

Vaata kõiki
Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 6,2
Meeldiv - Eelmiste külastajate arvamused, 344 arvustust

Rodeway Inn Lake Placid South asub riigimaantee 73 lähedal ning on keskse asukohaga olümpiakeskuses, kus on 1932. ja 1980. aasta Lake Placidi taliolümpiamuuseum, Kodaki spordipark,...

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,1
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 363 arvustust

Majutusasutus asub Placidi järves, 1,6 km kaugusel Placidi järvest. Lake Placid Inn: Main Street pakub tasuta WiFi-ühendusega majutust ja tasuta privaatset parkimist.

Situated in Lake Placid, 1.8 km from Herb Brooks Arena and 1.8 km from Lake Placid Winter Olympic Museum, Rustic Modern Home offers air conditioning.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 10
Erakordne - Eelmiste külastajate arvamused, 2 arvustust

Hike & Ski Hideaway @ Lake Placid, NY, a property with a garden, is situated in Lake Placid, less than 1 km from Herb Brooks Arena, a 11-minute walk from Lake Placid Winter Olympic Museum, as well as...

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,6
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 76 arvustust

Tasuta WiFi-ühendus;Haus On Mirror Lake asub Lake Placidis, New Yorgis. Kohapeal ja ümbruskonnas saab vaba aega sisustada mitmesuguste tegevustega, näiteks suusatamise, matkamise ja kalapüügiga.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 9,1
Suurepärane - Eelmiste külastajate arvamused, 12 arvustust

Cozy Condo by Mirror Lake, 1 Block to Downtown! asub Lake Placidis, vähem kui 1 km kaugusel Lake Placidi taliolümpiamuuseumist ja 11-minutilise jalutuskäigu kaugusel Herb Brooks Arenast.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 7,0
Hea - Eelmiste külastajate arvamused, 4 arvustust

Majutusasutus Townhome Walk to Mirror Lake and Main Street! asub Placidi järvel, 1,3 km kaugusel Placidi järvest ja vähem kui 1 km kaugusel Lake Placidi taliolümpiamuuseumist. Olemas on konditsioneer.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 6,1
Meeldiv - Eelmiste külastajate arvamused, 194 arvustust

Majutusasutus asub Placidi järvel, 1,5 km kaugusel Placidi järvest.

Hotellid sihtkoha Lake Placid keskuses

Vaata kõiki
Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,1
Väga hea - Eelmiste külastajate arvamused, 99 arvustust

Snowshoe Lodge asub Lake Placidis, 2,4 km kaugusel Placidi järvest ja 3,7 km kaugusel John Browni talu ajaloolisest paigast.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 6,8
Meeldiv - Eelmiste külastajate arvamused, 39 arvustust

See mugav hotell asub New Yorgis ajaloolises Lake Placidi olümpiapiirkonnas. Hotellis on avarad toad ja mugavad mugavused. Läheduses on palju kohalikke restorane ja ostukeskusi.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,8
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 253 arvustust

Located opposite Mirror Lake, this Lake Placid Resort along Main Street offers guests access to water sports activities like kayaking and paddle boating.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,6
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 79 arvustust

Lake House asub Mirror Lake'i ääres Lake Placidis. WiFi-ühendus on tasuta. Kõikides tubades on televiisor, konditsioneer ja kaabeltelevisioon. Samuti on olemas külmkapp.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 7,3
Hea - Eelmiste külastajate arvamused, 181 arvustust

Maple Leaf Inn Lake Placid asub Placidi järvel, maalilisest järvest 180 meetri ja olümpiaareenist 1 km kaugusel. Kohapeal on hooajaline välibassein ja piknikuala.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 8,9
Ülihea - Eelmiste külastajate arvamused, 345 arvustust

See puhkeküla on 1,7 km kaugusel Placidi järvest ning pakub tasuta parkimist ja tasuta WiFi-ühendust.

Located in Lake Placid, 3.1 km from Lake Placid, Superior Room in Whiteface Lodge - Ski Resort provides accommodation with a garden, free private parking, a terrace and a restaurant.

Hinne kümne punkti süsteemis, külastajate hinnang 7,9
Hea - Eelmiste külastajate arvamused, 29 arvustust

Set in Lake Placid, 8.8 km from Lake Placid, Cascade Inn offers accommodation with a restaurant, free private parking and a bar.

KKK hotellide kohta sihtkohas Lake Placid

Rohkem avastamist väärt kohti, rohkem minekuvõimalusi