Asten-Chalets
Neuastenberger Straße 26, Neuastenberg, 59955 Winterberg, Nemčija – Odlična lokacija - prikaži zemljevid
- Hiše
- Kuhinja
- Razgled
- Vrt
- Hišni ljubljenčki dovoljeni
- Brezplačen WiFi
- Terasa
- Brezplačno parkiranje
- Lastna kopalnica
- Sobe za nekadilce
Nastanitev Asten-Chalets se nahaja v mestu Winterberg, 5,5 km od znamenitosti Gora Kahler Asten ter 6,4 km od znamenitosti St.-Georg-Schanze, in ponuja brezplačen WiFi, vrt s teraso, pogled na vrt ter dostop do savne in vroče kopeli. Nastanitev vključuje TV z ravnim zaslonom in zasebno kopalnico s prho, z vročo kopeljo ter z brezplačnim toaletnim priborom, kuhinja pa ponuja hladilnik, pomivalni stroj in pečico. Na voljo so tudi kuhalna plošča, opekač kruha, aparat za kavo in grelnik za vodo. Če želite raziskovati območje, se v okolici lahko podate na smučanje. Znamenitost skakalnica Mühlenkopfschanze je od nastanitve Asten-Chalets oddaljena 34 km, znamenitost vlečnica Postwiese pa je 7 min hoje stran. Najbližje letališče (Letališče Paderborn-Lippstadt) je 66 km od nastanitve Asten-Chalets.
Parom je posebej všeč lokacija – podali so ji oceno 8,3 za potovanja v dvoje.
Razdalja v opisu nastanitve je izračunana z © OpenStreetMap.
- Brezplačno parkiranje
- Brezplačen WiFi
- Sobe za nekadilce
- Smučanje
Kategorije:
Oglejte si, kaj je bilo gostom najbolj všeč:
- RobNizozemska“Het chalet was heel mooi en netjes, schoon en van alle gemakken voorzien.”
- BrendaBelgija“Weer een top verblijf gehad! Wij komen zoals gewoonlijk elk jaar terug :-)!”
- AlissaNizozemska“Wat een fantastische plek! Een prachtig huisje, schoon en wat een luxe! We hebben hier heerlijk onze kerstdagen beleefd en dat was onwijs genieten. Openhaardje aan, ontspannen in de sauna en van het uitzicht genieten in de jacuzzi.”
Okolica nastanitve
Storitve nastanitve Asten-ChaletsOdlične storitve! Ocena gostov, 9.7
- Brezplačno parkiranje
- Brezplačen WiFi
- Sobe za nekadilce
- Smučanje
- Visok otroški stolček
- Jedilna miza
- Aparat za kavo
- Opekač kruha
- Kuhalna plošča
- Pečica
- Kuhinjska posoda
- Grelnik vode
- Kuhinja
- Pomivalni stroj
- Hladilnik
- Posteljnina
- Toaletni papir
- Brisače
- Dodatni WC
- Kad ali prha
- Lastna kopalnica
- WC
- Brezplačen toaletni pribor
- Sušilec za lase
- Prha
- Jedilni predel
- Kamin
- TV z ravnim zaslonom
- TV
- Vroča kopel
- Zgornja nadstropja dostopna le po stopnicah
- Celotna enota v pritličju
- Zunanji jedilni predel
- Zunanje pohištvo
- Žar
- Terasa
- Vrt
- Vroča kopel / Jacuzzi
- Savna
- Oprema za pripravo čaja/kave
- Smučarska šola
- Shramba za smuči
- SmučanjeNa drugi lokaciji
- Pogled na vrt
- Razgled
- Dvojček
- Namizne igre oz. sestavljanke
- Prepovedano kajenje v vseh prostorih
- Ogrevanje
- Sobe za nekadilce
- Sef
- nemščina
- angleščina
Odpoved /
predplačila
Pravila o odpovedi in predplačilu se morda razlikujejo glede na vrsto nastanitve. Prosimo, vpišite datume bivanja in preverite pogoje za vašo sobo.
Otroci in ležišča
Pravila glede otrok
Otroci vseh starosti so dobrodošli.
Da bi videli ustrezne cene in podatke o kapaciteti, pri iskanju vključite število otrok v vaši skupini in njihovo starost.
Pravila glede otroških posteljic in dodatnih ležišč
Število dovoljenih otroških postelj je odvisno od možnosti, ki jo izberete. Za več informacij preverite možnost, ki ste jo izbrali.
V tej nastanitvi dodatna ležišča niso na voljo.
Vse otroške postelje so odvisne od razpoložljivosti.
Brez starostnih omejitev
Za prijavo ni starostnih omejitev
Booking.com Plačila
Booking.com prevzame vaše plačilo za to bivanje v imenu nastanitve. Svetujemo vam, da imate ob prihodu v nastanitev pri sebi tudi nekaj gotovine za morebitna doplačila.
Kajenje
Kajenje ni dovoljeno.
Zabave
Zabave/dogodki niso dovoljeni
Hišni ljubljenčki
Hišni ljubljenčki so dovoljeni po predhodni odobritvi nastanitve. Morda je potrebno doplačilo.
PodrobnostiKljučne informacije za goste v tej nastanitvi
V tej nastanitvi ne sprejemajo fantovščin, dekliščin ali podobnih zabav.
Pravne informacije
Pogosta vprašanja glede nastanitve Asten-Chalets
Nastanitev Asten-Chalets je 5 km oddaljena od središča mesta Winterberg. Vse razdalje so merjene v zračni liniji. Dejanske potovalne razdalje se lahko razlikujejo.
Nastanitev Asten-Chalets ponuja naslednje aktivnosti oz. storitve (morda je zanje treba doplačati):
- Vroča kopel / Jacuzzi
- Savna
- Smučanje
Nastanitev Asten-Chalets ima na voljo naslednje število spalnic:
- 2 spalnici
Za bolj podrobne informacije preverite pregled nastanitvenih možnosti na tej strani.
Nastanitev Asten-Chalets lahko gosti naslednje število oseb:
- 4 gostje
V nastanitvi Asten-Chalets prijava poteka od 13.00, odjava pa do 13.00.
Cene v nastanitvi Asten-Chalets so odvisne od vašega bivanja (npr. izbranih datumov, pravil hotela itd.). Cene boste videli, če vnesete datume.
Da, ta nastanitev nudi tudi možnosti s teraso. Več o tem in ostali opremi, ki je na voljo v nastanitvi Asten-Chalets lahko najdete na tej strani.
Da, v nastanitvi je vroča kopel. Več o tem in ostali opremi, ki je na voljo v nastanitvi Asten-Chalets lahko najdete na tej strani.