Asten-Chalets
Neuastenberger Straße 26, Neuastenberg, 59955 Winterberg, Niemcy – Świetna lokalizacja – pokaż mapę
- Domy
- kuchnia
- widok
- ogród
- zwierzęta domowe są akceptowane
- bezpłatne Wi-Fi
- taras
- bezpłatny parking
- prywatna łazienka
- pokoje dla niepalących
Obiekt Asten-Chalets położony jest w miejscowości Winterberg i oferuje bezpłatne WiFi, ogród z tarasem, dostęp do sauny oraz wanny z hydromasażem, a także widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Góra Kahler Asten – 5,5 km, St.-Georg-Schanze – 6,4 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking. Na miejscu znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka z prysznicem, wanną z hydromasażem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Kuchnię wyposażono w lodówkę, zmywarkę oraz piekarnik. Wyposażenie obejmuje również płytę kuchenną, toster, ekspres do kawy i czajnik. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Skocznia narciarska Mühlenkopfschanze – 34 km, Wyciąg narciarski Postwiese – 700 m. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Paderborn/Lippstadt, znajduje się 66 km od obiektu Asten-Chalets.
Parom bardzo się podoba ta lokalizacja – za pobyt dla 2 osób oceniają ją na 8,3
Odległości w opisie obiektu wyliczane są przy użyciu © OpenStreetMap
- bezpłatny parking
- bezpłatne Wi-Fi
- pokoje dla niepalących
- narciarstwo
Kategorie:
Zobacz, co najbardziej podobało się Gościom:
- RobHolandia„Het chalet was heel mooi en netjes, schoon en van alle gemakken voorzien.”
- BrendaBelgia„Weer een top verblijf gehad! Wij komen zoals gewoonlijk elk jaar terug :-)!”
- AlissaHolandia„Wat een fantastische plek! Een prachtig huisje, schoon en wat een luxe! We hebben hier heerlijk onze kerstdagen beleefd en dat was onwijs genieten. Openhaardje aan, ontspannen in de sauna en van het uitzicht genieten in de jacuzzi.”
Otoczenie obiektu
Udogodnienia w obiekcie Asten-ChaletsŚwietne udogodnienia! Ocena: 9.7
- bezpłatny parking
- bezpłatne Wi-Fi
- pokoje dla niepalących
- narciarstwo
- krzesełko dla dzieci
- stół
- ekspres do kawy
- toster
- płyta kuchenna
- piekarnik
- przybory kuchenne
- czajnik elektryczny
- kuchnia
- zmywarka
- lodówka
- pościel
- papier toaletowy
- ręczniki
- dodatkowa toaleta
- wanna lub prysznic
- prywatna łazienka
- toaleta
- bezpłatny zestaw kosmetyków
- suszarka do włosów
- prysznic
- część jadalna
- kominek
- telewizor z płaskim ekranem
- telewizor
- wanna z hydromasażem
- dojście na wyższe piętra tylko schodami
- całość zlokalizowana na parterze
- stół na świeżym powietrzu
- meble ogrodowe
- grill
- taras
- ogród
- wanna z hydromasażem / jacuzzi
- sauna
- zestaw do parzenia kawy i herbaty
- szkółka narciarska
- przechowalnia nart
- narciarstwoPoza obiektem
- widok na ogród
- widok
- bliźniak
- gry planszowe / puzzle
- całkowity zakaz palenia
- ogrzewanie
- pokoje dla niepalących
- sejf
- niemiecki
- angielski
Odwołanie rezerwacji/
przedpłata
Zasady dotyczące przedpłaty i odwoływania rezerwacji różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Prosimy wprowadzić datę pobytu i sprawdzić warunki rezerwacji wybranego pokoju.
Zakwaterowanie dzieci
Zasady dotyczące pobytu dzieci
Dzieci w każdym wieku są mile widziane.
Aby zobaczyć dokładne ceny oraz informacje o liczbie Gości, dodaj do wyszukiwania liczbę oraz wiek dzieci, z którymi podróżujesz.
Zasady dotyczące łóżeczek dziecięcych i dodatkowych łóżek
Liczba dozwolonych łóżeczek dziecięcych zależy od wybranej opcji. Sprawdź szczegóły wybranej opcji, aby uzyskać więcej informacji.
Dodatkowe łóżka nie są dostępne w tym obiekcie.
Możliwość skorzystania z łóżeczek dziecięcych zależy od dostępności.
Brak ograniczeń wiekowych
Brak ograniczeń wiekowych przy zameldowaniu
Płatności poprzez Booking.com
Booking.com pobiera od Ciebie płatność za pobyt w imieniu obiektu. Pamiętaj, by wziąć ze sobą pieniądze do wykorzystania na dodatkowe usługi.
Palenie tytoniu
Palenie jest zabronione.
Imprezy
Organizacja imprez i przyjęć jest zabroniona
Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane po uzgodnieniu z obiektem. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Ważne informacjeNiezbędne informacje dla gości tego obiektu
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Informacje prawne
Często zadawane pytania na temat obiektu Asten-Chalets
Tak, w niektórych opcjach zakwaterowania znajduje się taras. Więcej informacji na temat udogodnień w obiekcie Asten-Chalets znajdziesz na tej stronie.
Asten-Chalets znajduje się 5 km od centrum miasta Winterberg. Wszystkie odległości podane są w linii prostej. Właściwy dystans do pokonania może się różnić.
Ceny w obiekcie Asten-Chalets mogą się różnić w zależności od terminu, zasad działalności hotelu itp. Sprawdź ceny, wpisując daty pobytu.
Tak, w obiekcie znajduje się wanna z hydromasażem. Więcej informacji na temat udogodnień w obiekcie Asten-Chalets znajdziesz na tej stronie.
Asten-Chalets oferuje następujące atrakcje i usługi (mogą obowiązywać opłaty):
- sauna
- narciarstwo
Obiekt Asten-Chalets udostępnia jedną opcję zakwaterowania. Pomieści ona:
- 4 gości
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, sprawdź podział opcji zakwaterowania na tej stronie.
Obiekt Asten-Chalets udostępnia jedną opcję zakwaterowania. Jest to:
- 2 sypialnie
Zameldowanie w obiekcie Asten-Chalets rozpoczyna się o 13:00, a wymeldować się można do 13:00.