Bed and books på Österlens Gästhärbärge
Trumlevägen 7, 27021 Glemminge, Zweden – Geweldige locatie - toon kaart
Ouderwets en charmant met veel boeken. Dit hotel ligt 14 km buiten Ystad, op 20 minuten rijden van het opmerkelijke strand Sandhammaren. U kunt gebruikmaken van een gemeubileerde binnenplaats, een goed uitgeruste keuken en 2 gedeelde tv-kamers. Alle kamers van het Bed and Book På Österlens Gästhärbärge zijn voorzien van hoogwaardige bedden, een wastafel en een wastafel. De douchefaciliteiten worden gedeeld. Vers gebakken brood, veel verschillende ontbijtgranen en yoghurt, verschillende groenten en fruit en ecologische dranken en producten worden geserveerd op Bed and Book ontbijtbuffet. De accommodatie beschikt over een bibliotheek, een speeltuin en een tuin. U kunt gebruikmaken van barbecuefaciliteiten en fietsen huren. Er zijn ook tijdschriften en dagbladen beschikbaar. De oude zandstenen structuren van Ale's Stones liggen op 7 km afstand. De bushalte Glemmingebro ligt op 10 minuten lopen en biedt elk uur een verbinding naar Ystad en Malmö.
Stellen kunnen met name de locatie waarderen — ze gaven een score van 8,1 voor een reis voor twee.
Afstand in accommodatiebeschrijving berekend met © OpenStreetMap
- Rookvrije kamers
- Voorzieningen voor mensen met een beperking
- Gratis parkeergelegenheid
- Gratis WiFi
- Familiekamers
Beschikbaarheid
Selecteer data om de beschikbaarheid en prijzen van deze accommodatie te zien
Praktijken van de accommodatie
Categorieën:
Bekijk waar gasten het meest van genoten:
- Suzanne
Nederland
“Vriendelijke eigenaresse, gezellige sfeer, grote kamer, fijne bedden, goed ontbijt en de hond kon mee. 1 nachtje verbleven op doorreis. Ga eten bij de Asian Corner, 15 minuutjes lopen. Heerlijk Aziatisch eten, gemaakt door een zeer vriendelijke...” - Els
Nederland
“Prachtige locatie. De inrichting om van te smullen. Overal schilderijen en boeken. Heerlijke kamers en prima bedden. Zeker nog een keer naar toe. De eigenaren zijn 2 vriendelijke mannen die je waarderen omdat je bij hun bent. Heerlijk ontbijt...” - Ad
Nederland
“de gastheer is erg zorgzaam en geeft goede raad mooie kunst aan de muur”
Accommodatie-omgeving
Faciliteiten in Bed and books på Österlens Gästhärbärge
- Rookvrije kamers
- Gratis parkeergelegenheid
- Gratis WiFi
- Familiekamers
- Handdoeken
- Gratis toiletartikelen
- Beddengoed
- (Kleding)kast
- Uitzicht op de tuin
- Picknickplaats
- Buitenmeubels
- Barbecuevoorzieningen
- Terras
- Tuin
- Gedeelde keuken
- Stopcontact bij het bed
- Vouwbed
- Kledingrek
- FietsverhuurToeslag
- Livemuziek/optredenToeslag
- FietstochtenToeslag
- Wandeltochten
- Filmavonden
- Tijdelijke kunstgaleries
- Badmintonmateriaal
- Tennismateriaal
- Fietsen
- Darten
- Speeltuin
- Spellenkamer
- Parkeren op straat
- Factuur wordt verstrekt
- Persoonlijk in- en uitchecken
- Conciërgeservice
- Bagageopslag
- Excursiebalie
- Versneld in- en uitchecken
- Buitenspeelgoed
- Binnenspeelplaats
- Bordspellen/puzzels
- Boeken, dvd's of muziek voor kinderen
- Bordspellen/puzzels
- Wasserij
- Fax/kopieerapparaatToeslag
- Brandblussers
- Rookmelder
- Toegang met sleutels
- ShuttleserviceToeslag
- Voerbak voor huisdier
- Gedeelde lounge/televisieruimte
- Niet-roken in gehele accommodatie
- Anti-allergene kamer
- Houten vloeren of parketvloeren
- Verwarming
- Lunchpakket
- Familiekamers
- Rookvrije kamers
- Airconditioning
- SaunaToeslag
- Duits
- Engels
- Frans
- Zweeds
Huisregels
Annuleren /
vooruitbetalen
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per accommodatietype. Vul alsjeblieft de data van je verblijf in en controleer de voorwaarden van je gekozen kamer.
Kinderen en bedden
Voorwaarden voor kinderen
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.
Voor kinderen van 13 jaar en ouder worden bij deze accommodatie dezelfde kosten als volwassenen gerekend.
Voeg het aantal kinderen in je groep en hun leeftijden toe aan je zoekopdracht om de juiste prijzen en informatie over de bezetting te zien.
Voorwaarden voor kinderbedjes en extra bedden
Prijzen voor kinderbedjes en extra bedden zijn niet bij de totaalprijs inbegrepen, en moeten apart betaald worden tijdens je verblijf.
Het aantal toegestane extra bedden en kinderbedjes hangt af van de optie die je kiest. Controleer de optie die je geselecteerd hebt voor meer informatie.
Alle kinderbedjes en extra bedden zijn afhankelijk van beschikbaarheid.
Geen leeftijdsrestrictie
Er is geen minimumleeftijd om in te checken
Contant
Bed and books på Österlens Gästhärbärge behoudt zich het recht voor om tijdelijk een bedrag vast te houden op je creditcard.
Roken
Roken is niet toegestaan
Rustige uren
Het moet stil zijn tussen 22:00 en 08:00.
Huisdieren
Huisdieren zijn op verzoek toegestaan. Er zijn mogelijk extra kosten aan verbonden.
De kleine lettertjesBelangrijke informatie voor gasten bij deze accommodatie
Guests arriving after 20:00 are kindly asked to contact the property in advance in order to receive check-in information.
When travelling with pets, please note that an extra charge of 100 SEK per pet, per stay applies.
Tussen 22:00:00 en 08:00:00 moet het stil zijn.
Juridische informatie
Veelgestelde Vragen over Bed and books på Österlens Gästhärbärge
De prijzen bij Bed and books på Österlens Gästhärbärge kunnen afhankelijk zijn van je verblijf (bijv. data die je selecteert, hotelvoorwaarden enz.). Je ziet de prijzen door data in te vullen.
Bed and books på Österlens Gästhärbärge biedt de volgende activiteiten/services (mogelijk tegen een toeslag):
- Sauna
- Fietsen
- Speeltuin
- Spellenkamer
- Darten
- Filmavonden
- Badmintonmateriaal
- Tijdelijke kunstgaleries
- Fietsverhuur
- Fietstochten
- Tennismateriaal
- Wandeltochten
- Livemuziek/optreden
Bed and books på Österlens Gästhärbärge ligt op 700 m van het centrum van Glemminge. Alle afstanden zijn gemeten in vogelvlucht. De werkelijke reisafstand kan afwijken.
Inchecken bij Bed and books på Österlens Gästhärbärge is mogelijk vanaf 16:00. Uitchecken is mogelijk tot 11:00.
Ja, Bed and books på Österlens Gästhärbärge is populair bij gasten die een verblijf voor hun gezin boeken.
Dit zijn de kameropties bij Bed and books på Österlens Gästhärbärge:
- Voor gezinnen
- Tweepersoons (1 of 2 bedden)
- Driepersoons
- Eenpersoons
- Vierpersoons
- Tweepersoons - 2 aparte bedden
- Appartement