Hotellid vaatamisväärsuse Montjuïci mägi (Barcelona) lähedal
Sisesta oma kuupäevad ja vali 1350 hotelli ja muu peatumispaiga hulgast
Eelistatuimad hotellid: Montjuïci mägi
Sorteeri vastavalt:
Hotel Miramar Barcelona GL - LVX Preferred Hotels & Resorts - Newly Renovated
Hotel Miramar Barcelona: the city's best-kept secret between the sky and the sea Located on Montjuïc Hill with privileged views of the Mediterranean Sea and the city, Hotel Miramar Barcelona is...
Hotel Brummell
Hotel Brummell is a 20-room boutique hotel located a few steps from the Miró Foundation and The Grec theatre. Guests will benefit from free and unlimited yoga classes.
Hotel Nuevo Triunfo
Hotel Nuevo Triunfo asub Barcelonas Montjuici mäe kõrval ning on 3-minutise jalutuskäigu kaugusel metroojaamast Parallel ja 10 minuti kaugusel Ramblast.
Hotel Coronado
Hotel Coronado asub mugavalt 200 meetri kaugusel Paral•leli metroojaamast ja 15-minutilise teekonna kaugusel Barcelona kuulsast La Rambla promenaadist.
Grums Hotel&Spa
The modern Hotel Grums is located in central Barcelona, 5 minutes' walk from Barcelona’s port, ferry terminal and cruise terminal.
HOSTAL BEDMATES
HOSTAL BEDMATES asub Barcelona Sants-Montjuïci linnaosas, Sant Miqueli rannast, Somorrostro rannast ja Barceloneta rannast 2,9 km kaugusel. Selles kahetärnihotellis on concierge ja turismiinfo.

Möödunud kuul enim broneeritud hotellid huviväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 1enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 2enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 3enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 4enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 5enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 6enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 7enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 8enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 9enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Number 10enim broneeritud hotell vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Naudi hommikusööki vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal asuvates hotellides
Hotel Miramar Barcelona GL - LVX Preferred Hotels & Resorts - Newly Renovated
Hotel Brummell
Grums Hotel&Spa
INNSiDE by Meliá Barcelona Apolo
Hotel Best Auto Hogar
Hotel Concordia Barcelona
Garbi Millenni
InterContinental Barcelona by IHG
Soodsad hotellid vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal
Peatu vaatamisväärsuse Montjuïci mägi lähedal asuvates hotellides
Hotel Nuevo Triunfo
Paral·lel
Hotel Barcelona Universal
La França Hotel Boutique
Hotel SERHS Del Port
Eurostars Grand Marina Hotel GL
Andante Drassanes
Sixties Ramblas
Montjuïci mägi
This seaside hill is Barcelona’s natural look-out spot. A cable car runs up to the castle on the top for bird’s-eye views, while the Miró Foundation, Poble Espanyol and MNAC Art Museum add a touch of culture. At the foot of Montjuïc, water, light and music combine in the spectacular Magic Fountain show.
Rohkem avastamist väärt kohti, rohkem minekuvõimalusi
Hotellid piirkonnas Barcelona kesklinn
Avasta sihtkohta Barcelona, õppides samal ajal tundma üht selle kõige populaarsemat naabruskonda.Hotellid sihtkohas Viladecans
Oled peatumispaiga puhul paindlik? Otsi hotelle lähedalasuvas sihtkohas Viladecans, mis ei ole huviväärsusest Montjuïci mägi kaugel.Hotellid Mollet del Vallèsis
Oled peatumispaiga puhul paindlik? Otsi hotelle lähedalasuvas Mollet del Vallèsis, mis ei ole huviväärsusest Montjuïci mägi kaugel.Hotellid sihtkohas Terrassa
Oled peatumispaiga puhul paindlik? Otsi hotelle lähedalasuvas sihtkohas Terrassa, mis ei ole huviväärsusest Montjuïci mägi kaugel.Hotellid sihtkohas Madrid
Vaata sihtkoha Madrid hotelle ja avasta Hispaaniat.Hotellid sihtkohas Seville
Vaata sihtkoha Sevilla hotelle ja avasta Hispaaniat.Hotellid, mille läheduses on Bussijaam Estació del Nord
Kohaliku transpordiga hea ühenduse jaoks peatu paiga Bussijaam Estació del Nord läheduses, mis pole huviväärsusest Montjuïci mägi kaugel.Hotellid, mille läheduses on Raudteejaam Sants
Kohaliku transpordiga hea ühenduse jaoks peatu paiga Raudteejaam Sants läheduses, mis pole huviväärsusest Montjuïci mägi kaugel.Hotellid Hispaanias
Täiuslikud peatumispaigad, kust Hispaania huviväärsustega tutvuda.Külalistemajad sihtkohas Cerdanyola del Valles
Kas otsid huviväärsuse Montjuïci mägi lähedal asuvas linnas külalistemaja? Meil on sulle midagi!Mida Barcelonas teha?
Huviväärsused, ekskursioonid ja muu – kuidas sa oma aega Barcelonas veedad?Millal Hispaaniat külastada?
Üritused, hinnad ja ilm – kogu teave selle kohta, millal on parim aeg Hispaania külastamiseks.Autorent Barcelonas
Võta rendiauto ja asu teele, kas siis punktist A punkti B või pikemale autoretkele.Maamajad regioonis Kataloonia
Laienda otsingut ja vaata üle ümbruskonna parimad maamajad.Hotellid regioonis Kataloonia
Vaata huviväärsusest Montjuïci mägi kaugemale ja leia täiuslik peatumispaik regioonis Kataloonia.Hotellid huviväärsuse Fira Gran Via lähedal
Mille lähedusse Montjuïci mägi jääb? Fira Gran Via on populaarne valik, mille ümbruses on mitmeid hotelle.Hotellid huviväärsuse Barcelona olümpiastaadion lähedal
Mille lähedusse Montjuïci mägi jääb? Barcelona olümpiastaadion on populaarne valik, mille ümbruses on mitmeid hotelle.Apartemendid Barcelonas
Vaata veel suurepäraseid majutusvalikuid Barcelonas, alustades apartementidest.Hotellid lennujaama Barcelona El Prati lennujaam lähedal
Leia hotelle, mis on riigi ühe populaarseima lennujaama mugavas läheduses – täiuslik hiliseks saabumiseks või varaseks lahkumiseks.Hotellid lennujaama Girona-Costa Brava lennujaam lähedal
Leia hotelle, mis on riigi ühe populaarseima lennujaama mugavas läheduses – täiuslik hiliseks saabumiseks või varaseks lahkumiseks.Hotellid Barcelonas
Leia täiuslik hotell Barcelonas, millest Montjuïci mägi on vaid paari sammu kaugusel.








































