Καταλύματα Πτήσεις Ενοικίαση αυτοκινήτου Ταξί αεροδρομίου

• Catalonia Royal Bavaro - All Inclusive - Adults Only

Πούντα Κάνα, Δομινικανή Δημοκρατία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,6
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Μας άρεσε το φαγητό και οι διαφορές ποικιλίες που είχαν σε φαγητά. Πιστεύω είναι καλό που έχει μόνο πρωινό μπουφέ και μετέπειτα αλά καρτ εστιατόρια. Έβλεπες ωραία πιάτα. Η ομάδα καθαρισμού έρχονταν τουλάχιστον δύο φορές την ημέρα. Όταν τους είπαμε ότι είμαστε για μήνα του μέλιτος μας δώσανε ένα λίγο καλύτερο δωμάτιο. Το εκτιμήσαμε.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Καταρχην προσπάθησα να επικοινωνήσω πολλές φορές με το ξενοδοχείο δια μέσω email αλλα και τηλεφώνου χωρίς καμία ανταπόκριση. Το μέρος πολλές φορές μύριζε άσχημα, ιδιαίτερα δίπλα στην παραλία, δεν ξέρω το γιατί. Όσων αφορά το δωμάτιο μας ήταν τίγκα μες στην υγρασία σε βαθμό να στάζει και να είμαστε αναγκασμένοι να έχουμε το κλιματιστικού συνέχεια ανοιχτό. Το δε κλιματιστικό, ότι θερμοκρασία και να έβαζες, ακόμα και μόνο στο να φυσάει ήταν στο πιο χαμηλό και παγωνες. Ευτυχώς είχαμε την δυνατότητα να το κλείνουμε και να το ανοίγουμε. Το μπάνιο δεν ήταν και πολύ καθαρό. Η λεκάνη της τουαλέτας είχε σημαδια από προηγούμενες χρήσεις και σαν να μην έφτανε αυτό υπήρχαν αρκετές τρίχες στην ντουζιέρα. Κάτι τελευταίο είναι η επικοινωνία με τους εργαζόμενους καθώς ελάχιστοι ήταν εκείνοι που μπορούσαν να συνεννοηθούν στα αγγλικά.

Υποβολή σχολίου: 9 Ιουνίου 2018 Έμεινε: Μάιος 2018
    Nikolla Ελλάδα
  • Hotel Alisei

Las Terrenas, Δομινικανή Δημοκρατία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Φανταστικά φρούτα στο πρωινό, χαμογελαστό όλο το προσωπικό και εξυπηρετικό. Μοναδική θέα του δωματίου και άνετο μεγάλο δωμάτιο.

Υποβολή σχολίου: 10 Απριλίου 2018 Έμεινε: Απρίλιος 2018
    Loucas Κύπρος
  • Hotel Casa Valeria

Sosúa, Δομινικανή Δημοκρατία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Άψογος ο ιδιοκτήτης φανταστική τοποθεσίας!

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Η φασαρία που εκαμναν οι αμερικανοί.

Υποβολή σχολίου: 22 Μαΐου 2018 Έμεινε: Μάιος 2018
    christos Ελλάδα
  • Be Live Collection Punta Cana

Πούντα Κάνα, Δομινικανή Δημοκρατία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Σαν χωρος ,η τεραστια παραλια,του ,αν και δεν την καθαριζαν, πολλες δραστηριοτητες στο συγκροτημα,πλουσιοι μπουφεδες σε ολα ,τεραστια δωματια .

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Τα δωματια γιατι ειχαν μεγαλα προβληματα ,δεν μπορουσες να μεινεις απο την ασχημη μυρωδια και αλλα προβληματα με τα νερα.Το ξενοδοχειο κανει και ανακαινηση συγχρονως σε διαφορα τμηματα .περιφραγμενοι χωροι πολλοι για την ανακαινηση.

Υποβολή σχολίου: 4 Ιουλίου 2018 Έμεινε: Ιούνιος 2018
    MARIA Ελλάδα

Ξενοδοχεία στη Δομινικανή Δημοκρατία με υψηλή βαθμολογία από όλους τους επισκέπτες

• Charming Countryside Chalet - Adults only

Camú, Δομινικανή Δημοκρατία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η διαμονή μας στου Rene ήταν υπέροχη! Παρ'ότι φτάσαμε αργά το βράδυ, μας υποδέχτηκε με χαμόγελο κάνοντας μας να αισθανθούμε σαν στο σπίτι μας! Ξυπνώντας το πρωί αντικρύσαμε ένα μαγευτικό κτήμα, με φροντισμένους κήπους. Ανάμεσα σε φοίνικες βρίσκεται η πισίνα, η οποία θυμίζει φυσική λίμνη :D Το πρωινό, που σερβίρεται στον κήπο του κτήματος σε οικογενειακό κλίμα, ήταν εξαιρετικό, σπιτική ομελέτα, εξωτικά φρούτα, cake και πολλά άλλα. Το βράδυ υπήρχε η δυνατότητα για σπιτικό δείπνο με τους υπόλοιπους καλεσμένους! Ο Rene μας πρόσφερε κατατοπιστικότατες πληροφορίες για την περιοχή καθώς και για πιθανες δραστηριότητες (π.χ. scuba diving, καταρράκτες κ.ά.). Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!! Thank you, Rene! Alex and Eugenia

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Προσοχή στους κακούς δρόμους της ευρύτερης περιοχής, οι οποίοι όμως προσφέρουν στη μαγεία του μέρους!

Υποβολή σχολίου: 9 Μαρτίου 2017 Έμεινε: Φεβρουάριος 2017
    Alexandros Ελβετία