Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от летището

Португалия Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Португалия

• Maiahouse

Emil Испания
  • Lisbon Finestay Mastro Apartments

Средна оценка от отзиви: 8.6
    • Положителна част на отзива

Много тихо и спокойно място. Изключително чисто. Близо до центъра.

• Отрицателна част на отзива

Не достатъчни закачалки и други аксесоари за баня. Направен е основен ремонт на апартамента и предполагам са останали някои недовършени детайли.

Rumiana България

Nedyalko България
  • Feels Like Home Olivais Comfortable Apartment

Средна оценка от отзиви: 8
    • Положителна част на отзива

Широк голям апартамент с много пространство. Много близо до метро станция. Кухнята е заредена с всякакви съдове. Липсваше кафе, чай. Трудна комуникация с персонала. Питах за паркинг наблизо и така И не получих отговор.

• Отрицателна част на отзива

Липсва климатик, имаше само по един чувал за боклук за престой от цяла седмица. Няма зареден сапун, нито салфетки. Елементарни подправки като сол също липсваха. Бих препоръчала да има. Счупена дъска за гладене. Скърцаше леглото в едната спалня и беше доста неудобно. Не ни смениха кърпите въпреки, че стояхме цяла седмица. Мръсни прозорци.

Neyka България
  • Travellers House - Hostel

Средна оценка от отзиви: 9.3
    • Положителна част на отзива

Добрата организация. Организираната закуска. Любезен и учтив персонал.

IVANKA България
  • Pump Your Heart in Lisbon

Средна оценка от отзиви: 8.6
    • Положителна част на отзива

За първи път спя в хостел и останах очарована от мястото! Изключително чисто и поддържано, изпипано до най-малкия детайл. Имаше кафе и чай от домакина. Близо до централната част на Лисабон. Жената, която ни посрещна беше учтива, отзивчива и изчерпателна по отношение на нещата, които ни интересуваха.

• Отрицателна част на отзива

Не ми хареса това, че стаите не са шумоизолирани и се чува дори как някой в съседната стая се обръща в съня си.

Anastasiya България
  • Bing Garden Guesthouse

Средна оценка от отзиви: 8.9
    • Положителна част на отзива

Много близо до летището, спокойно и разполага с много удобства за един чудесен престой. Ние пристигнахме след полунощ и водата и бисквитките ни зарадваха много. Кухнята разполага с всичко необходимо, ама наистина всичко което на един турист му е необходимо. Предлагат и смяна на хавлиите в следата на престоя като допълнителна безплатна екстра независимо че бяхме за кратко. Благодаря на домакините за чудесния престой и затова че ни позволиха да оставим багажа си докато стане време за полета ни, защото това ни улесни страшно много. Ако имаме възможност да посетим повторно Лисабон отново бихме избрали да отседнем тук.

Оценено на: 11 октомври 2018 Престой през октомври 2018
    Ctvetanka България
  • Residencial Canada

Средна оценка от отзиви: 8.3
    • Положителна част на отзива

Уютна бяла стая. Всеки ден сменяха хавлиите. Чудесна локация до спирка на метро, която стига и до летището.

Maya България
  • Casa da Avenida

Средна оценка от отзиви: 9.6
    • Положителна част на отзива

Домакините се бяха погрижили за всичко - от летищния трансфер, през съобразяване на пространствата за сън и общи занимания, предвид факта, че бяхме 7 души, до капсулите за кафемашината. Апартаментът блестеше от чистота и разполагаше с всякакви удобства.

Анонимен потребител България

Високо оценени хотели в Португалия от гости, които говорят български

• Pensao Estacao Central

Средна оценка от отзиви: 7.9
    • Положителна част на отзива

Местоположението е перфектно. Персонала бе любезен, чистотата на много добро ниво.

• Отрицателна част на отзива

Предварителната информация за единична стая бе с площ 17 кв.м. След настаняване се оказа, че единичните стаи бяха много малки и почти нямаше място за багажа. Но това се компенсира от отношението на персонала и отличното местоположение - в сърцето на Лисабон.

Оценено на: 23 ноември 2016 Престой през октомври 2016
    Mariya България
  • Residencial Porto Novo - Alojamento Local

Порто, Португалия

Средна оценка от отзиви: 6.9
    • Положителна част на отзива

Денонощн рецепция, усмихнат персонал. Локацията на хостела е страхотна (между Моста на инфантата и железния мост) и е близо до квартал Рибейра и катедралата Се. Много чист, спретнат хостел с удобна кухня и посуда. Перфектния хостел!!!

нищо

Оценено на: 12 декември 2016 Престой през ноември 2016
    Reneta България
  • Liv'in Lisbon Hostel

Средна оценка от отзиви: 8.4
    • Положителна част на отзива

Удобно местоположение. Удобно легло. Възможност за поръчка на домашно приготвена вечеря. Бърз wi-fi. Любезен персонал.

Много шумно.

Оценено на: 21 февруари 2017 Престой през февруари 2017