Καταλύματα Πτήσεις Ενοικίαση αυτοκινήτου Ταξί αεροδρομίου

Ταϊβάν Κριτικές ξενοδοχείων από πραγματικούς επισκέπτες

Πρόσφατες κριτικές για ξενοδοχεία στην Ταϊβάν

• Zhongshan 19

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,6
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

'Όντως το κόστος διαμονής ήταν χαμηλό και η τοποθεσία του καταλύματος αρκετά καλή, όμως και πάλι χρειάζεται αρκετή βελτίωση.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το στρώμα του κρεβατιού ήταν πολύ παλιό με αποτέλεσμα τα ελατήρια από το στρώμα να σε πιέζουν όταν κοιμάσαι. Το κλιματιστικό όταν λειτουργούσε είχε μια περίεργη μυρωδιά. Δεν υπήρχαν πετσέτες σώματος μόνο προσώπου. Δεν υπήρχε υπηρεσία καθαριότητας

Υποβολή σχολίου: 10 Απριλίου 2018 Έμεινε: Απρίλιος 2018
    HARRY_KA Κίνα
  • arTree hotel

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,1
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το δωμάτιο πολύ μεγάλο, πολύ ωραία διακόσμηση, καθαρό, δωρεάν αναψυκτικά και σνακ. Από τα πιο ωραία και στυλατα ξενοδοχεία που έχω μείνει.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Θα ήθελα λίγο πιο ευρωπαϊκό πρωινό και να παρέχουν shuttle bus για τις εκθέσεις

Υποβολή σχολίου: 20 Απριλίου 2018 Έμεινε: Απρίλιος 2018
    Dimitra Ελλάδα
  • Green World Hotel - Zhonghua

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

πολύ κεντρικό ξενοδοχείο, άνετο δωμάτιο, απογοητευτικό πρωινό για τα ευρωπαικά δεδομένα.

Υποβολή σχολίου: 6 Ιουνίου 2018 Έμεινε: Μάιος 2018
    Sia Ελλάδα
  • Grand Hi Lai Hotel

Καοσιούνγκ, Ταϊβάν

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,8
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Καθαρο, ανετο, πολυ ομορφο, τρομερη θεα, νοστιμο και πολυ καλο φαγητο.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Η εξυπηρετηση στην υποδοχη. Δεν μου αρεσει να μου δινουν αλλο δωματιο απο αυτο που εχω κανει κρατηση και ο τροπος που πανε να σε καταφερουν. Ζητησα late check out και μου ειπαν οτι μεχρι τις 13:00pm ειναι δωρεαν, εγω ηθελα μεχρι τις 14:00pm και για μια ωρα μου ζητουσαν το 1/3 τις τιμης.

Υποβολή σχολίου: 29 Αυγούστου 2018 Έμεινε: Αύγουστος 2018
    MARGARITIS Ελλάδα

Ξενοδοχεία στην Ταϊβάν με υψηλή βαθμολογία από όλους τους επισκέπτες

• Travel Charger Hostel

Hualien City, Ταϊβάν

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,6
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Λοιπόν, ο Charlie που το είχε, η γυναίκα του και η κοπέλα που δούλευε ήταν απίθανοι! Με περίμεναν για Check in (έφτασα μετά τις 22:00 σε μια μέρα που έβρεχε non stop από το πρωί). Το προσωπικό ήταν το καλύτερο, ατομικά showers με τουαλέτα, και τα κρεβάτια είχαν ατομικό φως, πρίζες και κουρτίνες. Το στυλ και ντεκόρ του Hostel ήταν από τα πιο μοναδικά σε 3 χώρες που επισκέφτηκα στην Ασία. Παλιά αντικείμενα με ιστορία και κάποια με special tricks! Μαγαζιά δίπλα, 10επτα από τον σιδηροδρομικό σταθμό! Θα πήγαινα πάλι ξανά και ξανά.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Μμμμ τίποτα;; Ίιιισως ένα πιο παχύ στρώμα; Εγώ ήμουν οκ πάντως.

Υποβολή σχολίου: 22 Μαΐου 2017 Έμεινε: Απρίλιος 2017
    Angeliki Ηνωμένο Βασίλειο