Smeštaj Letovi Iznajmljivanje automobila Taksi od/do aerodroma

Vijetnam Recenzije hotela pravih gostiju

Skorašnje recenzije za objekte u Vijetnamu

• Rex Hotel

udobni kreveti

• Negativni deo recenzije

jako je bucan moja soba ogvojena vratima od druge u kojoj je covek kasljao celu noc....

Ocenjeno: 2. mart 2018. Gost je boravio u periodu: februar 2018.
    Radan Srbija
  • Kim Hotel

• Pozitivni deo recenzije

Ljubazno osoblje, odnos cene i kvaliteta, blizina ulice gde je nocni zivot, cistoca, udoban krevet, klima, wifi, terasa na krovu.

• Negativni deo recenzije

Osoblje ne dozvoljava posete.

Ocenjeno: 19. mart 2018. Gost je boravio u periodu: mart 2018.
    ĐORĐE Srbija
  • Green Organic Villas

Phan Thiet, Vijetnam

Prosečna ocena gostiju: 8
    • Pozitivni deo recenzije

Usluga je fantasticna , osoblje ljubazno , hotel i plaza prelepi sve mi se dopalo . Jedan od najboljih hotela u kojima sam bila do sada. Poseticu opet ovaj hotel ubrzo.

• Negativni deo recenzije

Hotel nema nijednu manu ,sve mi se dopalo sve je savrseno.

Ocenjeno: 3. mart 2018. Gost je boravio u periodu: mart 2018.
    Marija Srbija
  • Bao Minh Hotel

Prosečna ocena gostiju: 7,8
    • Pozitivni deo recenzije

Хотел је дефинитивно надмашио моја очекивања. Платили смо само око 18 еура за ноћ, а иако нисмо користили спавање јер нам је лет био у поноћ, дефинитивно се исплатило. Хотел је смјештен пет минута пјешке од међународног терминала, те неких пет минута таксијем од домаћег. Кревети су веома удобни, у купатилу имате све што је потребно, од четкице за зубе, до прибора за бријање. Све собе су климатизоване, и иако мале, сасвим довољне за угодан боравак. Ако икад дођем поново у Сајгон, исплати се чак и дуже остати у Бао Минх хотелу јер је Убер до центра само 2-3 еура.

Ocenjeno: 11. april 2018. Gost je boravio u periodu: april 2018.
    Ведрана Holandija
  • Hoi An Beach Resort

Hoi An, Vijetnam

• Pozitivni deo recenzije

Sjajan dorucak i divan pogleda na rijeku. Ugodan bazen.

• Negativni deo recenzije

Da bi se doslo na plazu potrebno je prijeci prometnu cestu sto se na slici nije vidjelo. Stigli smo po noci i soba koju smo dobili nije bila ona koju smo rezervirali. No, dobili smo nakon dvije promjene jako lijepu sobu.

Ocenjeno: 21. jun 2018. Gost je boravio u periodu: jun 2018.
    Vita Hrvatska