2. Фінляндія: відгуки про готелі
  3. Лапландія: відгуки про готелі
  4. Рованіемі: відгуки про готелі
Фінляндія Рованіемі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Motelli Rovaniemi Оцінка за відгуками: 7,9

“Чудовий будиночок. Все працювало. Топили навіть камін, гарно тримав тепло. Сауна теж добре грілась та дуже швидко. Приїздили з родиною, нас було 5 осіб, всім вистачило місця. Перебування ніби як на дачі.“

• Hotel Aakenus Оцінка за відгуками: 7,7

“Готель гарний, затишний та комфортний. Вайфай був безкоштовний, його вистачало для скайп-мітингу. Сніданок та вечеря були смачні.“

• Santa Claus Holiday Village Оцінка за відгуками: 9

“Дуже крута місцевість. Ми з дітьми потрапили до казки. Атмосфера супер, Олені, хаскі, будинки казкові. Горка на території, снігоходи дитячі та дорослі. Завтраки смачні.“

• Motelli Rovaniemi Оцінка за відгуками: 7,9

“Цей готельний комплекс знаходится за містом, навкруги ліс, автобус ходить майже кожну годину, розклад є на рецепції .До найближчого магазину 8 км. У нас був домік на 4 кімнати, кімната не велика , 2 двоповерхових ліжка, стіл і дві лавки, постіль за окрему плату, 10 євро, але дуже чіста і біла, було дуже тепло, аж жарко, одну ніч навідь відкривали вікно, в доміку є загальний душ та два туалети, також кухня, де є весь посуд, холодільник, мікрохвильовка, духовка та електрична плита. В душі гарячя вода, в кімнатах чисто, ліжка зручні“