2. Португалія: відгуки про готелі
  3. Madeira Islands: відгуки про готелі
  4. Estreito da Calheta: відгуки про готелі
Португалія Estreito da Calheta Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Calheta Ocean View Apartments 1 Оцінка за відгуками: 9,3

“Сподобалось все. Балкон з видом на океан, просторі кімнати, обладнана кухня. Нам надали пляжні рушники на наше прохання. Власник оселі залишив усі рекомендації та чітку інструкцію як потрапити до помешкання. Розташування супер. Все чисте. Нове. Охайне. Ліжка мʼякі. Постіль приємна. Однозначно рекомендую“

• Calheta Ocean View Family Apartment Оцінка за відгуками: 9,3

“Чудове розташування квартири, якщо на авто плануєте обʼїхати весь острів. Дуже сподобалась тераса та вид з неї. Спілкування з господарем на 10+: першого дня написали, що нам не вистачає з посуду, все було доставлено на наступний день. Також доставили новісінький зонт на терасу, на заміну знищеного штормом. Також звертались з порадами щодо екскурсій, теж отримали відповіді на питання, що нас цікавили. Поруч гарний піщаний пляж.“

• Atrio Оцінка за відгуками: 9,3

“Сніданок чудовий! Номер дуже гарний!На сніданку все домашне!Все на вищому рівні.Обовязково приїдемо до вас!Дуже сподобалось!!!“

• Casa Santana Оцінка за відгуками: 10

“Великі супер сучасні апартаменти, чисто, просторо. Кухня обладнана неймовірно добре. Тераса з видом на океан і гори. Дуже тихе і спокійне місце для відпочинку. Привітні господарі, які залишили нам в кухні пляшку португальського вина, що було дуже приємно.“