2. Románia hotelértékelések
  3. Brassó megye fogadó- és panzióértékelések
  4. Brassó fogadó- és panzióértékelések
Románia Brassó Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• House 54 Értékelési pontszám: 8,9

„Minden nagyszerű volt, a szállás nagyon hangulatos, modern és csendes. A felső emelet, ahol a 4 személyes szoba található az nagyon tetszett nekünk. Közös konyha van, ami szinten jól felszerelt. A szobák és a fürdők is szépek! Ami pedig a legjobb, hogy konkrétan 2 perc sétára van egy szórakozóhelytől, ahova el lehet menni este, másnap reggel pedig kilépve a sétáló utcára egy gyönyörű, csendes és csodálatos város nyílik elénk, ahol kiülhetünk egy kávéra a napsütésben.”

• MiddleHouse Értékelési pontszám: 9

„Közel volt a városközponthoz, egy éjszakás tartózkodásra megfelelő”

• SIAN Sanctuary Villa Értékelési pontszám: 8,7

„Nagyon közel volt a belváros, és nem volt túl messze a buszpályaudvar sem. Könnyen elérhető volt a szoba.”

• Residence Central Annapolis Értékelési pontszám: 8,5

„A szálloda elhejeszkedese tökéletes! Régi épület : szeretem! A személyzet kedves volt. Mindent megtaláltam amire szükségem volt.”

• Pensiunea Toscana Értékelési pontszám: 9,5

„Nagyon szuper kilátás! Havas hegycsúcsok látványa a teraszról. Nagyon figyelmes személyzet. Gyalog megközelíthető városközpont (erős emelkedő, de nagyon szép) Helyi busszal könnyen megközelíthető, mely akár a Brassópojánaba is felvisz. Pezsgő élet az óvárosban, rengeteg étteremmel. Jó szívvel ajánlom aktív pihenésre vágyóknak is.”

• Pensiunea Hanna Értékelési pontszám: 8,2

„Minden rendben volt, jó illat fogadott, tisztaság volt. Parkolás az udvarban.”