Hoppa till innehållet

Utvalda resmål med romantik

Inspiration för resan – hitta ett romantiskt hotell

Rosario

17 romantiska hotell

Santa Fe

4 romantiska hotell

De bästa romantiska hotellen i Santa Fe Province

Upptäck vårt utbud av romantiska hotell i Santa Fe Province

Anpassa sökningen efter:

Stjärnor
Recensionsbetyg

Holiday Inn Express Rosario by IHG

Hotell i Rosario

Holiday Inn Express ligger bara 500 meter från den fantastiska floden Parana. Detta är ett perfekt hotell för dig som vill njuta av restaurangerna, barerna och nattlivet i Rosario.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 1 964 recensioner
Pris från
SEK 1 013,42
1 natt, 2 vuxna

Los Silos Hotel

Hotell i Santa Fe

Los Silos Hotel i Santa Fe erbjuder 4-stjärnigt boende med ett kasino och en utomhuspool. Bland faciliteterna finns ett fitnesscenter och en terrass.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,0
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 631 recensioner
Pris från
SEK 2 860,32
1 natt, 2 vuxna

Puerto Norte Design Hotel

Hotell i Rosario

Offering a year-round outdoor pool and sun terrace, Puerto Norte Design Hotel is located in Rosario, 500 metres from Alto Rosario Shopping Mall.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,0
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 359 recensioner
Pris från
SEK 2 294,51
1 natt, 2 vuxna

Roberta Rosa De Fontana Suites

Hotell i Rosario

Roberta Fontana Suites erbjuder välutrustat boende, en gemensam solterrass och ett badkar med hydromassage. Hotellet ligger i centrala Rosario, bara 1 kvarter från gågatan Cordoba.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 936 recensioner
Pris från
SEK 1 033,22
1 natt, 2 vuxna

Holiday Inn Rosario by IHG

Hotell i Rosario

Holiday Inn Rosario is located a few steps from the Paraná River and Oroño Boulevard. It offers a swimming pool, fitness center and free Wi-Fi. The soundproofed rooms ensure a peaceful stay.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 902 recensioner
Pris från
SEK 1 271,23
1 natt, 2 vuxna

Esplendor by Wyndham Savoy Rosario

Hotell i Rosario

Set in a refurbished historical building and featuring spa facilities, Esplendor by Wyndham Savoy Rosario offers design accommodation in central Rosario.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,7
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 1 118 recensioner
Pris från
SEK 966,07
1 natt, 2 vuxna

Amérian Rosario

Hotell i Rosario

Amerian Puerto Rosario Hotel is located in Rosario. It offers free Wi-Fi and free buffet breakfast, just 500 metres from the nearest commercial area, the pedestrianised Córdoba street and 400 meters...

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,5
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 572 recensioner
Pris från
SEK 1 014,37
1 natt, 2 vuxna

Grand Hotel

Hotell i Reconquista

Grand Hotel ligger i Reconquista och erbjuder ett fitnesscenter och en gemensam lounge. Detta hotell med 3 stjärnor har en utomhuspool samt luftkonditionerade rum med gratis WiFi och eget badrum.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,1
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 202 recensioner
Pris från
SEK 9 376,44
1 natt, 2 vuxna

Plaza Real Suites Hotel

Hotell i Rosario

Plaza Real Suites Hotel ligger i Rosario och erbjuder ett fitnesscenter, en gemensam lounge, en terrass och en bar.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,5
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 945 recensioner
Pris från
SEK 1 064,57
1 natt, 2 vuxna

InterTower Hotel

Hotell i Santa Fe

Boasting an outdoor pool, InterTower Hotel offers impeccable rooms with chic décor in Santa Fe. Guests can exercise at the gym and relax in the sauna room, which features panoramic views of the city.

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,8
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 849 recensioner
Pris från
SEK 1 196,50
1 natt, 2 vuxna
Alla romantiska hotell i Santa Fe Province

De mest bokade de romantiska hotellen i Santa Fe Province denna månad

Visa alla

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 1 964 recensioner

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,7
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 1 118 recensioner

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,0
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 1 533 recensioner

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 7,9
Bra - Vad tidigare gäster tyckte, 1 076 recensioner

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,2
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 902 recensioner

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,8
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 849 recensioner

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,7
Utmärkt - Vad tidigare gäster tyckte, 890 recensioner

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,5
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 945 recensioner

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 8,5
Mycket bra - Vad tidigare gäster tyckte, 975 recensioner

Populärt bland gäster som bokar romantiska hotell i Santa Fe Province

Betyg på en skala upp till 10, baserat på gästbetyg 9,1
Fantastiskt - Vad tidigare gäster tyckte, 936 recensioner

Vanliga frågor om romantiska hotell i Santa Fe Province