2. Андорра: відгуки про готелі
  3. Арінсаль: відгуки про готелі
Андорра Арінсаль Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Aparthotel Sant Andreu Оцінка за відгуками: 9

“Рекомендую даний отель. Є парковка безкоштовна. Є сніданок вранці за окрему плату. Гарний вигляд з номеру. Дуже добре отоплюється номер. Привітний персонал. Є інтернет. Часом пропадає,але є. Бо це гори. Все охайно було. Підйомники знаходяться дуже близько +-3хв.на машині, можна і без машини пішком. Близько різні магазини, кафе, ресторани...В номері є кухня,що зручно. Рекомендую даний отель!“

• Ushuaia, The Mountain Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Приємна зона лобі“

• Yomo Patagonia Оцінка за відгуками: 8,4

“Сніданок був повноцінний, був вибір страв! Вечеря була неперевершена!“

• Aparthotel Sant Andreu Оцінка за відгуками: 9

“Нашою метою було не користування схилами, а знайомство з Андоррою. Це місце ідеально підходило для цього. Прекрасний краєвид з вікон. Добре укомплектовані апартаменти. Приємний персонал. Смачні різноманітні сніданки. Парковка на территорії готелю.“

• Aparthotel Sant Andreu Оцінка за відгуками: 9

“Наше перебування в апартготелі було ідеальним.“

• Xalet Besolí Оцінка за відгуками: 8,4

“Чудовий персонал прекрасне харчування“

• The Lodge at Ribasol Оцінка за відгуками: 8,1

“Сподобалось розташування, близько біля підйомника. Краєвид чудовий.“

• Hotel Princesa Parc Оцінка за відгуками: 8,2

“Для сім'ї це найкращий ...найзручніший варіант. В готелі дітям є чим зайнятись! Якшо в загальному то наступна поїздка в Андору буде також в цей готель.“

• Ushuaia, The Mountain Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Місце положення готелю - СУПЕР ! Підьомник біля готелю до 5 років безкоштовно... Харчування в готелі можна замовити, сніданки і вечері дуже смачні, дітям до 5 років не потрібно платити...Соки і кава дуже смачні, сири, хамони... Номери дуже чисті і нові... Ми попросили номер з великим ліжком так все і було при поселенні... Гелі, шампуні, халати, тапочки, фєн все є в номері... Тільки в номері було дуже холодно просили підняти температуру 3 рази але так холодно і було і в СПА з дитиною не можна навіть просто в басейн.“

• Aparthotel Sant Andreu Оцінка за відгуками: 9

“Вид дуже гарний. Все чисто, зручно. Багато місця для паркування машин.“

20 найкращих готелів - Арінсаль