2. Albánia hotelértékelések
  3. Vlora kerület hotelértékelések
  4. Himara hotelértékelések
Albánia Himara Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Aphrodite's Garden Értékelési pontszám: 9,5

„Ez a hely több mint egy hotel. A házigazdáink csodálatosak voltak, és bár későn érkeztünk, egy órán belül valami fantasztikus vacsorát készítettek nekünk. Azt hittük ezt már nem lehet fokozni, de ők erre is rácáfoltak a reggelijükkel. A szobák makulátlanok, sokcsillagos szállodák szintjén berendezve. A fürdőszoba feltöltve pipere dolgokkal, amik isteniek voltak. Egy napot akartunk maradni, de gondolkodás nélkül rátettünk még egy napot, hogy tovább élvezhessük a fantasztikus vendéglátást. Köszönünk mindent!”

• Aphrodite's Garden Értékelési pontszám: 9,5

„Kényelmes, szépen berendezett, makulátlan tisztaságú, szoba, gyönyörű kilátással a tengerre. A tulajdonosok nagyon segítőkészek, szimpatikusak, kedvesek! A reggelit a virágos kertben szolgálták fel, mely átlagon felüli volt! Mindenkinek a legnagyobb szeretettel ajánlom!”

• Vila Llaka Értékelési pontszám: 8,9

„Gyönyörű szép helyen van, a szálloda nem régen épülhetett.A szoba tágas,lklímával, hűtővel felszerelt.A fürdőszoba is elég nagy kellemes színezetű csempével. Minden szobának volt erkélye,ahonnan gyönyőrű kilátás volt a tengerre és a hegyekre. A személyzet nagyon kedves mindenben a segítségünkre volt.Külön köszönet nekik.”

• Holiwood Értékelési pontszám: 9,4

„Nagyon tiszta, termèszetközeli szàllàshely, kényelmes faházikò sajàt fürdőszobàval, lègkondival, terasszal. Jòl felszerelt közös konyha, finom kávè, sütemèny, nèha zöldsèg, gyümölcs. Nagyon kedves, segìtőkèsz házigazàk. Ha szereted a csendet, a termèszetben lenni, tücsökciripelèsre elaludni, madàrcsicsergésre èbredni, megèri feljönni Holliwood-ba. Jò vàlasztás volt!”

• Dimitri Hotel Értékelési pontszám: 9,2

„Szépen felújított, remekül felszerelt hotel, a medencét is élveztük a tenger után. Eco-szobában voltunk, ár-értékarányban tökéletes. Jár napágy a szobához a strandon, ami csodálatos volt. Személyzet kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom.”

Himara 30 legjobb szállodája

12 929 Booking.comos hotelértékelés alapján