2. Ausztria hotelértékelések
  3. Salzburg fogadó- és panzióértékelések
  4. Mauterndorf fogadó- és panzióértékelések
Ausztria Mauterndorf Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• schaus Lüftenegger Ferienhaus Értékelési pontszám: 8,5

„Pazar környezetben, a lehető legelőkelőbb helyen (panoráma a Mauterndorf várta) található ez a családias, rendkívüli szállás. A reggelik hangulata mesés volt, frissen készített kávéval és tojásrántottàval kedveskedett Vera. A tulajdonos kedves, közvetlen, mikor érkezéskor jeleztük, hogy tollallergiánk van, azonnal gondoskodott a párnák cseréjéről. Csodás napokat tölthettünk itt el, köszönjük szépen!”

• schaus Lüftenegger Ferienhaus Értékelési pontszám: 8,5

„Reggeli bőséges, finom volt.Kedves volt a recepciós .”

• Privatzimmer Lasshofer Értékelési pontszám: 9,1

„A szállásadó idős hölgy nagyon kedves és segítőkész volt. Minden nagyon tiszta volt.”

• Privatzimmer Lasshofer Értékelési pontszám: 9,1

„Nagyon hangulatos magánszállás, ahol második emeleti erkélyes, csendes szobánk volt kilátással a völgyre, hegyekre. A háziasszony nagyon kedves volt, minden "beszélt nyelven" otthonosan érzi magát és csak németül válaszol. A reggeli nagyon fullos és mindenképpen csomagolnod is kell magadnak későbbre, különben kikapsz 😄. A házban van bakancsszárító és a boardokat is el tudod helyezni a garázsban másnap reggelig.”

• schaus Lüftenegger Ferienhaus Értékelési pontszám: 8,5

„Vera, a személyzet magyar tagja, akinek köszönhetően a szállást rendkívülire értékelem. Aki lényeglátó, a legfontosabbnak a vendégszeretetet tartja, amit én ezen a szálláson megkaptam. Rendkívül jól felszerelt szállás, minden igényt kielégítő, csodás reggelivel. Ajánlom minden kedves utazó számára!”

Mauterndorf 5 legjobb panziója és fogadója

977 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán