2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Burgenland - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
  4. Mörbisch am See - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Rakúsko Mörbisch am See Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• „Prostredie, relax, pohoda,dostupnost,vybavenie“

• Weingut Pension Sommerhof Priemerné hodnotenie: 7,7

„Tichá lokalita, chutné raňajky formou švédskych stolov. Príjemná majiteľka.“

• Pension Sonnenhof Priemerné hodnotenie: 9,1

„Veľmi ochotný personál, naozaj. Pán (predpokladám majiteľ) mi zadarmo pomohol s opravou kolesa na mojom vlastnom bicykli, keď sa mi pokazil - majú tam aj požičovňu bicyklov. Pani na recepcii nám vybavila vstupenky na predstavenie Mamma mia, ktoré sa konalo v miestnom amfiteátri, ktoré boli už dlhú dobu beznádejne vypredané. Bolo to niečo úžasné, skvelé. Klobúk dolu. Naozaj - s takouto ochotou a prístupom - sa často nestretávam. Určite sa ešte vrátim. Aj manžel bol veľmi spokojný.“

• Andreashof Mörbisch Priemerné hodnotenie: 9,6

„Ubytovanie s atmosférou, priamo v centre, veľmi pekné miesto a starostlivá pani domáca. Raňajky vynikajúce, na krásnom dvore medzi oleandrami :), domáci sú veľmi starostliví. Izba čistá a priestranná. Možnosť parkovania vo dvore ako aj parkovania bicyklov. V Morbischi sme boli ubytovaní na niekoľkých miestach, ale toto bolo jednoznačne najlepšie. Určite sa vrátime.“

10 najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v destinácii Mörbisch am See

podľa 2 798 hodnotení Bed & Breakfast a penziónov na Booking.com