2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Нижня Австрія: відгуки про готелі
  4. Böheimkirchen: відгуки про готелі
Австрія Böheimkirchen Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Smart Liv'in Оцінка за відгуками: 9,3

“Чудовий готель,розташування близько від автомагістралі та до Відня .Зручне безконтактне цілодобове поселення ! Смачні сніданки на чудовій терасі!“

• Nemetz-Motel Оцінка за відгуками: 8,6

“Ідеальне місцерозташування для тих хто подорожує. Приїхали в ночі, по інструкції яку надіслав мотель, дуже швидко отримали ключ від житла. Кімната простора, чиста та комфортна. У нас був номер з одним двоспальним ліжком та одним двоповерховим, діти були дуже задоволені! Ліжка були зручні, постіль чиста та приємна. Туалет чистий, душ зручний та чистий, гаряча вода була. Сніданок був звичайний, але за окрему плату можна було замовити щось інше. Звукоізоляція мабуть хороша, я не чула взагалі сторонніх звуків. Все було дуже добре, ми були дуже задоволені житлом“

• Hotel Smart Liv'in Оцінка за відгуками: 9,3

“Все продумано до дрібниць, дуже зручно заселятися у будь - який час доби, без привʼязки до годин роботи ресепшену. Чисто, зручно, сучасно. Легко і зручно знайти готель, зʼїхавши з атобану. Безкоштовна зарядка електро кару для гостей готелю, смачні сніданки (окрім кави з автомату в ресторані. Каву краще приготувати у себе в номері, є все необхідне для цього). Привітний персонал і уважний до дітей.“

• Hotel Smart Liv'in Оцінка за відгуками: 9,3

“Все було чудово, гарне розташування, змогли заселитись пізно в ночі. В номері є все необхідне, дуже зручно“

4 найкращих готелів - Böheimkirchen

Переглянути всі помешкання - Böheimkirchen