2. Ausztria hotelértékelések
  3. Vorarlberg hotelértékelések
  4. Feldkirch hotelértékelések
Ausztria Feldkirch Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Montfort Apartments - Feldkirch Értékelési pontszám: 8,4

„Korrekt ügyintézés és személyzet, jó elhelyezkedes”

• Hotel Hecht Értékelési pontszám: 7,3

„Nagyon kedvesek, és segítőkészek az ott dolgozók.”

• Hotel Weisses Kreuz Értékelési pontszám: 8,1

„Könnyen megközelíthető, kényelmes parkoló, csendes elhelyezkedés, szauna, nagyméretű szobák.”

• Hotel-Gasthof Löwen Értékelési pontszám: 8,2

„Nagyon tetszett a bőséges reggeli, a wellness rész és a sokféle szauna. A személyzet kedvessége és elérhetősége is.”

• Motel Engel - self checkin Értékelési pontszám: 8,3

„Kényelmes, tiszta, jól felszerelt. Önbecsekkolós rendszer”

• FIRMAMENT Hotel Értékelési pontszám: 8,6

„Étterem és a reggeli kiváló volt.”

• Ferienwohnung Tostner Burgblick Értékelési pontszám: 9,3

„Remek elhelyezkedès. Csendes, gyönyörű környèk. Nagyon jòl felszerelt, baràtsàgos apartman. Kènyelmes àgy. Remek fürdőszoba.”

• Hotel Bären Értékelési pontszám: 7,9

„A reggelit nagyon kedvesen előre elkészítette a személyzet mert korábban akartam indulni, mint a hivatalos idő! Ez roppant kedves volt. A recepciós nagyon részletesen és jól magyarázta el a helyi szabályokat.”

• Hotel am Bahnhof Értékelési pontszám: 6,9

„Nagyon jó az elhelyezkedése, 2 perc sétára a vasútállomástól. A szoba mérete megfelelő volt. A szobához tartozott egy erkély is, két székkel és asztallal is. A sötétítő függönyön kívül volt még külső árnyékoló, (reluxa) is. Kaptunk egy egy üveg ásványvizet is. Fürdőszoba jól felszerelt. (törülköző, szappan). TV, Wi-Fi szintén volt. Naponta takarítanak.”

• Hotel Hecht Értékelési pontszám: 7,3

„Kedves személyzet, a szoba jól felszerelt, kényelmes. Jól éreztem itt magam, szívesen maradtam volna még tovább is.”

Feldkirch 20 legjobb szállodája

19 105 Booking.comos hotelértékelés alapján