2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Horné Rakúsko - hodnotenia hotelov
  4. Gmunden - hodnotenia hotelov
Rakúsko Gmunden Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Fewo Kuferzeile Gmunden seenähe Priemerné hodnotenie: 8,1

„Perfektne vybavený apartmán so všetkým čo potrebujete. Čistulinký, vynikajúca lokalita, blízko do centra. Majiteľ veľmi milý a ústretový.“

• Traunseeresidenzen Priemerné hodnotenie: 9,2

„Apartmán je nádherný, čistý, priestranný a zariadený. Spalo sa nám tu super. Teraska je útulná, slnečná. Nemáme čo vytknúť. Ďakujeme.“

• Ferienwohnung Krottensee Priemerné hodnotenie: 9,8

„Neviem ci som nenašiel co som potreboval bolo tam naozaj všetko možno až veľa.“

• Nice Flat in Gmunden Priemerné hodnotenie: 6,7

„Malé ale na služobnú cestu postačujúce. Majiteľ vyšiel v ústrety o co sme ho požiadali.“

• Ferienwohnung Sailer Priemerné hodnotenie: 8,3

„Krásne ubytovanie, krajšie ako na fotkách. Mestečko Gmunden je nádherné aj v zime. Boli sme ešte na Almsee, Vorderer Langbathsee a v Bad Ischl, kde sme zažili Glocknerlauf. Odporúčame. Pani ubytovateľka bola milá a priateľská.“

• „Krásny, čistý byt v dobrej lokalite aj s parkovaním. Blízko do centra aj na výlety v okoli.“

• Hotel Esplanade Priemerné hodnotenie: 8,5

„Dobre raňajky , krasne prostredie, pekne zažitky. Chceme sa ešte vrátiť. Ďakujeme“

• Gasthof Engelhof Priemerné hodnotenie: 8,3

„Raňajky boli dobré, priemerný výber štandardného jedľa. Lokácia je vzdialená pár minút od centra mesta Gmunden. Parkovanie je priamo vonku pred hotelom zadarmo s dostatočným počtom miest. Približne 10 minút od hotela sa nachádza aj veľký obchod Eurospar, kde si môžete ísť nakúpiť.“

• Traunseeresidenzen Priemerné hodnotenie: 9,2

„lokalita a pekné zariadenie“