2. Ausztria hotelértékelések
  3. Alsó-Ausztria hotelértékelések
  4. Lunz am See hotelértékelések
Ausztria Lunz am See Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Tina a Petr , Lunz am See Értékelési pontszám: 9,3

„Kényelmes ágy, jó felszereltség, kedves személyzet”

• Bio Bauernhof Moas Értékelési pontszám: 9,1

„Csend, nyugalom. Állatok. Finom, bőséges reggeli. Kedves vendéglátás. Gyönyörű környezet.”

• Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl Értékelési pontszám: 9,9

„Nagyon szép és igényes volt a szállás és a környezet gyönyörű volt, kiváló kikapcsolódásra. A szállásadó nagyon kedves.”

• Familienbauernhof Glockriegl Értékelési pontszám: 9,2

„Kedves háziasszony, csendes, hangulatos vidéki ház, háziállatok. Van lehetőség a gazdaságban készült tejtermékek, egyéb ételek fogyasztására.”

• Refugium Lunz Értékelési pontszám: 9,8

„Szoba berendezése ,mérete ,tisztasága. Kiváló étterem egész nap nyitva. Gyönyörű nyugodt környezet.”

• Biohof Teufel Értékelési pontszám: 9,4

„Csodálatos környezet, béke és nyugalom. A szállásadók végtelenül kedvesek voltak és nagyon szeretik a gyerekeket. A helyszínen részükre trambulin, homokozó, játékok állnak rendelkezésre. Lehetőség van az istálló látogatására, friss tej fogyasztásra. Mindenkinek szívből ajánlom!”

• Tina a Petr , Lunz am See Értékelési pontszám: 9,3

„Nagyon kedves házigazda, tágas, remekül felszerelt szállás, finom kávé, kényelmes ágyak, csendes környék. Hochkar sípálya 26percre. Síeléshez remek helyen van, de nyári túrázáshoz is ideális lesz. Otthonosan éreztük magunkat, máskor is szívesen jövünk.”

• Ferienhaus Oberschindlberg Értékelési pontszám: 9,8

„Csodálatos a környezet, barátságos a szállásadó. Ahogy belép az ember a házba, lenyűgöző a kilátás, a nappali, a terasz, a fények. Imádtuk! Kényelmes akár egy nagyobb családnak is, mi öten voltunk és nagyon jól elfértünk. A tisztaság kifogástalan, a konyha felszereltsége is. Nagyon kedves a szállásadó család. Tökéletes pihenés volt, ajánlom mindenkinek!”

• Tina a Petr , Lunz am See Értékelési pontszám: 9,3

„Minden nagyon rugalmasan zajlott. Kedves tulajdonos...”

• Ferienwohnung Hackstock Értékelési pontszám: 9,6

„Csendes, nyugodt környezet. Igazán ki tudja pihenni magát itt az ember.”

Lunz am See 10 legjobb szállodája

1 917 Booking.comos hotelértékelés alapján