2. Ausztria hotelértékelések
Ausztria Ramsau im Zillertal Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Theresia Értékelési pontszám: 9,1

„A személyzet”

• Landhaus Zillertal Értékelési pontszám: 9,2

„A szállás elhelyezkedése kiváló. Az apartman, minőségi, tágas és általában véve jól felszerelt. A környék nagy sícentrumai könnyen elérhetőek. Fantasztikus kilátás van a környező nagyobb hegycsúcsokra az apartmanból. Nyilván nem csak télen, de nyáron is kiváló bázis a környék felfedezésére és magashegyi túrázáshoz. Mivel a sífelszerelésünket én magam szoktam karbantartani, nekem fontos volt, hogy volt lehetőségem a léceket normális körülmények között a házigazda műhelyében élezni és waxolni.”

• Hotel Theresia Értékelési pontszám: 9,1

„Szuper reggeli, vacsora. Nagyon jó szauna, kapcsolódó relax szoba, medence, napozó és pihenő helyek. Kedves figyelmes felszolgáló , és takarító személyzet. Jó hangulatú grill és zenés vacsoraest. Egész nap használható medence.”

• Landhaus Zillertal Értékelési pontszám: 9,2

„Zsemlét naponta lehetett rendelni. Kiváló helyen van a szállás.”

• Emma's kleines Hotel Értékelési pontszám: 9,4

„Tirol gyönyörű völgyében közvetlenül az út mellett található, ahová nagyon könnyen jutottunk. Késéssel érkeztünk (Kufsteinben érdemes volt megállnunk, sms-ben jeleztük), mégis azonnal hozzájutottunk a szobánkhoz. Tökéletes szoba, remek reggeli, osztályon felüli személyzet. Hálásan köszönjük. Innen indultunk Hinterturba, a 3200 magasan lévő jégbarlanghoz. (Napszemüveg jól jött volna.)”

• Moiklerhof holiday home in Ramsau im Zillertal Értékelési pontszám: 9,7

„Minden”