2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Korutánsko - hodnotenia hotelov
  4. Turracher Höhe - hodnotenia hotelov
Rakúsko Turracher Höhe Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Alpenpark Turrach by ALPS RESORTS Priemerné hodnotenie: 8,5

„Lokalita veľmi pekná, a pokojná, vhodné na lyžovačku aj s detmi“

• Apparthotel Silbersee Priemerné hodnotenie: 9,1

„Výborná poloha, kúsok od lanovky. Cez obed sme vedeli odbehnúť. Personál/ majitelia sú ochotní, ústretoví, priateľskí. Páčil sa mi wellness, vybavenie kuchynky.“

• Apparthotel Silbersee Priemerné hodnotenie: 9,1

„Veľmi čisté vrátane vybavenia“

• Almhaus Blümel Priemerné hodnotenie: 9,1

„Všetko prebehlo bezproblémovo. Ubytovali sme sa o 2 hodiny skôr ako je oficiálne uvedené. Majiteľ bol veľmi príjemný a priateľský pán. Všetko nám ukázal a vysvetlil. Izba bola dvojpodlažná s rebríkom, ktorého som sa bála lebo deti radi behajú hore-dole ale nič sa nestalo. Izba bola zariadená veľmi dobre, nechýbala umývačka riadu, kávovar a novo zrekonštruovaná kúpeľňa. Celá chata Almhaus Blumel je zariadená s tradičnom alpskom štýle. Veľmi útulná, čistá s dobrou atmosférou. Nechýbala lyžiareň a sauna, pán domáci bol ku deťom ako aj ku nám veľmi milý, deti si mohli zapožičať sánky a lopaty. Jediné čo by dovolenku ešte viac spríjemnilo by bola možnosť doobjednať si raňajky. My sme chodili na svah síce autom no priamo nad chatou je zastávka skibusu čo hodnotím tiež veľmi kladne. Celkovo hodnotím toto ubytovanie ako veľmi dobré a radi sa sem ešte vrátime.“

• Bärenhütte Priemerné hodnotenie: 8,5

„Nadherne prostredie, chata vybavená na všetko, čo potrebujete, ticho a v blízkosti vleky.“

• Die Nockalm Priemerné hodnotenie: 9,2

„Priateľská atmosféra Milý personál Ideálna poloha pre lyžiarov Praktické vybavenie apartmánu "Salamander" Veľmi chutná strava“

• Turrach Lodges by ALPS RESORTS Priemerné hodnotenie: 8,8

„Lokalita perfektná, v prípade že je viac snehu sa dá z ubytovania prejsť až na zjazdovku. Výhľad pri raňajkách perfektný. Prostredie super. Neboli sme tu posledný krat“

• Panorama Hotel Turracher Höhe Priemerné hodnotenie: 8,3

„Výborná poloha blízko zjazdovky Wellness Strava bola chutná, výborná káva Priestranná lyžiareň“

• Panorama Hotel Turracher Höhe Priemerné hodnotenie: 8,3

„Krásny výhľad, pohodlná izba, výborná strava, príjemný personál.“

Turracher Höhe: 30 najlepších hotelov