2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Štajersko - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Bad Aussee - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Rakúsko Bad Aussee Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Urlaub im Herzen von Bad Aussee Priemerné hodnotenie: 8,6

„Všetko bolo v poriadku nič nám nechýbalo.“

• "Gletscherblick" Priemerné hodnotenie: 9,2

„Ubytovanie bolo naozaj super, nič nám nechýbalo. Vybavenie bolo staršie, ale plne funkčné, čisté a hlavne všetko potrebné bolo k dispozícii. Ubytovaní sme boli 5, z toho 3 spali v obývačke na rozkladacom gauči. Aj napriek tomu mali pohodlné spanie. Okolie je naozaj príjemné, krásne výhľady z oboch strán, ticho, tma, zo spálne je výhľad na vrchy a lúky, žiadne domy. Parkovanie bezproblémové pri dome. Centrum dediny vzdialené na príjemnú prechádzku. Vo vchode je hracia miestnosť so stolným tenisom aj s raketami a loptičkami k dispozícii, využili sme.. Bazén sme nevyužili, nakoľko sme boli ubytovaní v zime. Ubytovatelia sú naozaj veľmi príjemní ľudia, so všetkým poradia, oboznámia s okolím.“

• Ausseer Kleeblatt Priemerné hodnotenie: 9,7

„Veľmi príjemné a útulné ubytovanie s príjemnou majiteľko, ktorá sa o nás postarala.“

• A&Z Apartment Siegl Priemerné hodnotenie: 9,3

„milý ubytovateľ, veľmi vychádzal v ústrety, všetko bolo pekne pripravené a čisté, bolo milé bývať na farme, dokonca aj darček nás čakal na Silvestra pri dverách“

• A&Z Apartment Siegl Priemerné hodnotenie: 9,3

„Krásne, čisté a priestranné ubytovanie .“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Bad Aussee

podľa 4 473 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com