2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Верхня Австрія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Бад-Гойзерн: відгуки про помешкання для відпустки
Австрія Бад-Гойзерн Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartment Keppler Оцінка за відгуками: 8,8

“Чудове місце! Неймовірні краєвиди відкриваються з балкону. Приватність, велике зручне ліжко, просторно, затишно... Сподобалось все! Залюбки повернемось сюди!“

• Sofias Apartment Оцінка за відгуками: 9,2

“Чистий та світлий номер.Перебування було комфортним.Є все необхідне для проживання та приготування страв.Приємний персонал.Ключ залишили в дверях.Все просто.Велосипеди та мангал у вашому розпорядженні.Краєвиди з балкону -це просто неймовірно.“

• Sofias Apartment Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже великий номер, багато місця, вцілому все добре“

• Dachstein Panorama-Lodge Оцінка за відгуками: 9

“Великий чистий номер в якому є усе.“

• Apartmenthaus Hinterer Оцінка за відгуками: 9,4

“Затишно, чисто, все дуже сподобалось !!!“

• Appartementhaus Dachsteinblick mit Indoorpool und Sauna Оцінка за відгуками: 7,4

“Готель знаходиться на горі і трішки в стороні від містечка, тому піші прогулянки від готелю до інфраструктури неможливі. Чудовий вид із вікон ресторану, та, якщо пощастить, із вікна номеру (нам не пощастило, хоча ми просили заздалегідь). Дуже ситні і різноманітні сніданки: червона риба, декілька видів сирів та ковбас, овочі, омлет. СПА дуже круте і було майже без людей все наше перебування. В день мого народження мене привітали пляшкою ігристого вина. Для обідів та вечерь у самому місті ми не знайшли нічого вартого уваги, їздили на авто у Бад-Ішль.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Бад-Гойзерн

на основі 5 905 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com