2. Ausztria hotelértékelések
  3. Salzburg hotelértékelések
  4. Viehhofen hotelértékelések
Ausztria Viehhofen Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Oberwirt - Das herzliche Hotel Értékelési pontszám: 9,4

„Nagyon tiszta, felszerelt es kedves kiszolgalas”

• Landhaus Servus Értékelési pontszám: 9,5

„Ilyen kedves és gondoskodó szállásadónk még nem volt. A reggeli nagyon finom volt. A környék lenyűgözően szép.”

• „Tágas közösségi terek (nappali, étkező) Az új rész valóban szép, a képek itt készültek”

• Chalet Glemmtal - Haus Bergblick Értékelési pontszám: 9

„A képeknek megfelelő! Modern berendezés,az ágyak kényelmesek! Mi 6an voltunk,2 kutyával. Nagyon jól éreztük magunkat! Közel a kirándulóhelyekhez!”

• Remberghof Értékelési pontszám: 9,1

„A reggeli kiváló, a környék, a kilátás csodálatos. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész, angolul is kiválóan kommunikál”

• „Tetszett a szállás elhelyezkedése, a bútorai, a lámpái, az erkély és a fűtés is. Külön tetszett, hogy volt dedikált parkoló is az apartmanhoz.”

• Chalet 3 Musketiers Értékelési pontszám: 8,4

„Minden, gyönyörű volt.”

• Alpen Appartements Viehhofen Értékelési pontszám: 9,3

„Több sírégió közvetlenül elérhető perceken belül. A hàz előtt áll meg a síbusz. Tiszta, csendes, szép appartman. Fedett autóparkoló több autónak.”

• Apartment Köhlbichler Értékelési pontszám: 9,4

„Nagyon kedves, mindenben segítőkész igazi családias szálláshely. Sabrine és Roland a tökéletes házigazdák!! Elakadtunk télen a nagy hóban, lejöttek értünk és kimentettek, bármi kérdésünk, problémánk volt azonnal reagáltak, megoldották!🤗🤗👍 Így kell csinálni!”

Viehhofen 15 legjobb szállodája

1 748 Booking.comos hotelértékelés alapján