2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Тіроль: відгуки про готелі
  4. Веннс: відгуки про готелі
Австрія Веннс Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Apartment Waldnah Оцінка за відгуками: 9,1

“Було дуже чисто. Виглядало майже все як нове. Господарі дозволили заїхати раніше. Недоліки розташування гостьового будинку, та безпосередньо номера, господарі максимально компенсували укомплектуванням апартаметів та набором зручностей. Кухня обладнана більш ніж необхідно: столові прилади, тарілки, чашки, склянки, келихи, сковорідки, різні каструлі, пакети, фольга, сіль, перець, олія (не було тільки чаю та кави). Пральна машина, посудомийна машина (з миючими засобами). Багато рушників, одноразові гель-шампуні. Туалет і окрема ванна кімната. Хороша душова, де можна прийняти рясний гарячий душ після катання на лижах. Нормальний, стабільний Вай-Фай. Тиша. У номері весь час (4 дні) було досить тепло. Господарі живуть поряд, у цьому ж будинку. Поруч ліс, де можна погуляти (але є перепад висот). Паркомісце для кожного номера. На машині до гірськолижного курорту Оєц-Хохоєц 25-30 хвилин їзди.“

• Ferienwohnung Krallinger Оцінка за відгуками: 9,3

“Чудове розташування. Чисте доглянуте приміщення. Рекомендую.“

• Haus Venetblick Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже сподобалось перебування наше перебування. Дуже затишно, чисто, смачні сніданки. Просто чудовий гостинний родинний готель!“

• Apartment Skyline Оцінка за відгуками: 8,8

“Надзвичайно колоритне місце.Найкращий вигляд на гори з веранди.Привітна господарка“

25 найкращих готелів - Веннс