2. Боснія і Герцеговина: відгуки про готелі
  3. Неум: відгуки про помешкання для відпустки
Боснія і Герцеговина Неум Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartmani Leženić Dada Оцінка за відгуками: 9,4

“Завітали з чоловіком на вихідні. Залишились дуже задоволені. Господарка дуже приємна та ввічлива 😊 Вид з вікна чарівний, особливо приємно було снідати на балконі. Охайно та затишно. Рекомендую❤️‍🔥“

• Apartmani Liberan Neum Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже продумані усі зручності. Пан Слободан зустрів, все показав, розмістив наше авто в тіні дерев. Весь час до нього можна було звернутись із будь-яким питанням. Зручна спільна кухня. Туалет і ванна в нашому розміщенні були спільні, але лише на 2 номери. Велика красива тераса. Та все й не перелічиш, що сподобалося)“

• Feral Beach Оцінка за відгуками: 7,2

“Природа, невелика кількість відпочиваючих, тишина. Персонал реагував на всі прохання.“

• Apartmani MATE Neum Оцінка за відгуками: 10

“Гарні господарі, чудові краєвиди. Все ідеально.“

• Apartmani IVA Оцінка за відгуками: 9,9

“просто нереальна атмосфера“

• Apartmani MiNa Оцінка за відгуками: 9,2

“Чудове співвідношення ціни та якості. Є все, що потрібно, мінікухня, ванна кімната в номері. Не чекайте чогось розкішного за такі гроші, але мені все сподобалось. Хазяйка дуже ввічлива та дружелюбна. Хорватія зовсім поруч, але ціни там набагато більші.“

• Apartments Leža Оцінка за відгуками: 9,5

“Чкдовий краєвид.Затишне чисте місце.Тихо та спокійно.В номері є все необхідне.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Неум

на основі 8 867 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com