2. Бельгія: відгуки про готелі
  3. West-Flanders: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Бланкенберге: відгуки про помешкання для відпустки
Бельгія Бланкенберге Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• seapearl blankenberge Оцінка за відгуками: 6,8

“Місцезнаходження чудове, недалеко від вокзалу, шикарний від з вікна прямо на море.“

• Villa Jean Оцінка за відгуками: 8,9

“Відчуття ніби у друзів на дачі, дуже прикольно знімати цілий дім. Ціна доступна. В домі є все: посуд, рушники, дрібнички. Дякуємо за прикраси до Великодня. Хазяїн відповідав швидко. Дуже великий і просторий дім, зелений сад. Тиша і релакс.“

• nominoé 9e étage Оцінка за відгуками: 8,1

“Що близько до моря, і чисто в квартирі.“

• Apartment Beach Оцінка за відгуками: 7

“Розташування. Ціна.Комунікація. Можливість перебування тварин. Кухня.“

• Residentie Isis Оцінка за відгуками: 9,6

“Нам все сподобалось! Господарі привітні люди, в апартаментах було чисто, сучасний ремонт, гарний вид з вікна, зручне розташування. Тільки звернула увагу, що не було фена, але в принципі в цьому немає проблеми)“

• Corsendonk Duinse Polders Оцінка за відгуками: 6,8

“Це курортне містечко біля Північного моря. Для літнього відпочинку - супер. Наша сімʼя подорожувала у період різдвяних свят по Європі. 20 хв автомобілем до Брюгге. Зручне розташування, якщо є автомобіль.“

• Residentie Les Algues 8ste verdieping Оцінка за відгуками: 7,3

“Місце розміщення чудове, вид на море , тиха квартира.“

• CITY PREMIUM Studio Suite Оцінка за відгуками: 9,3

“Сподобалось все. Розташування неподалік від моря. Автостоянка поруч. Квартира дуже затишна та красива. Зручні ліжка. Є все необхідне для комфортного проживання, плюс ігри та розмальовки для дітей. Власники завжди на зв‘язку.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Бланкенберге

на основі 17 899 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com