2. Βέλγιο κριτικές ξενοδοχείων

8,6

8,8

• Υποβολή σχολίου: 10 Απριλίου 2024

• Budget Δίκλινο Δωμάτιο

Συνολικά ήταν μια ευχάριστη διαμονή αλλά ήταν αρκετά ακριβό για αυτά που παρείχε.

Η τοποθεσία, ευγενικό προσωπικό, ωραίο πρωινό, όμορφα διακοσμημένος χώρος πρωινού.

• Υποβολή σχολίου: 22 Μαρτίου 2024

Πολύ καλό κρεβάτι

Καθαρό, τέλεια τοποθεσία σε λογική τιμή.

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 2 Νοεμβρίου 2023

8,0
    «Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο με αρχοντική ατμόσφαιρα ιδανικό για διακοπές .»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο με 2 Μονά Κρεβάτια

Υπήρχαν κουνούπια στο δωμάτιο και το ξενοδοχείο δεν είχε τίποτα φια την αντιμετώπισή της. Περάσαμε δύσκολα βράδια. Όλα καλά εκτός από τα κουνούπια.

Το πρωινό ήταν πολύ καλό.

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 23 Ιουνίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Η καθαριότητα δεν ήταν κακή, αλλά ήταν τυπική. Στα σημεία που μόνο φαίνονται...

Η τοποθεσία.

• Υποβολή σχολίου: 19 Ιουνίου 2023

• Standard Δίκλινο Δωμάτιο με 2 Μονά Κρεβάτια

Πολύ καλή τοποθεσία λίγα λεπτά από την Grande Place. Δωμάτιο με σύγχρονες προδιαγραφές (περιλαμβάνεται και βραστήρας). Πολύ καλό πρωινό

• Υποβολή σχολίου: 10 Ιουνίου 2023

«Κοντά στη πλατεία, άνετο και φιλικό»
    • Παρέες φίλων
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο με 2 Μονά Κρεβάτια

Ίσως να ήθελε λίγη καλύτερη ηχομόνωση. Μαζί με το ασανσέρ κουνιόταν και το δωμάτιο λίγο

Η τοποθεσία κοντά σε όλα. Η καθαριότητα. Το κρεβάτι. Το αιρκοντίσιον. Το πρωινό ήταν ικανοποιητικό. Το προσωπικό ευγενεστατο. Μας άφησαν να κλειδώσουμε κ τα πράγματα.

• Υποβολή σχολίου: 3 Μαΐου 2023

«Καταπληκτικό»

Δεν υπάρχει κατι

Εξαιρετικο

• Υποβολή σχολίου: 24 Απριλίου 2023

8,0
    «στην καρδιά της Μπρυζ ! πολύ ωραιο δωμάτιο»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Ζεστό, καθαρό , μικρούλι αλλά πολύ χαριτωμένο δωμάτιο!! η τοποθεσία καταπληκτική 2-3’ από την κεντρική πλατεία !

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 31 Μαρτίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Μικρο δωμάτιο. έλλειψη ζεστού νερού τις βραδινές ώρες.

Τοποθεσια, ευγενικό προσωπικό.

Έμεινε: Μάρτιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 21 Μαρτίου 2023

Πολύ μικρό δωματιο

Κεντρικη τοποθεσία, εξυπηρετικό προσωπικό.

Έμεινε: Μάρτιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 28 Φεβρουαρίου 2023

• Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Σε κεντρικό σημείο, 2 λεπτά από τη πλατεία, άνετο δωμάτιο παρα πολυ καθαρό. Άψογη εξυπηρέτηση από το προσωπικό

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 19 Νοεμβρίου 2022

«Ιδανικη επιλογη»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Ιδανικη τοποθεσια μεσα στο κεντρο της πολης. Ζεστο δωματιο και εξυπηρετικο προσωπικο.

Έμεινε: Νοέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 30 Απριλίου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετική τοποθεσία, πολύ καλό και καθαρό δωμάτιο. Εξαιρετική σχέση ποιότητας, τιμής.

Έμεινε: Απρίλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 10 Φεβρουαρίου 2022

«Άψογη επιλογή»

Τιποτα

The staff is impeccable. Gentle helpful to help and give information about places! Hotel location is close to everything. Very clean and warm. Very good place to stay. There is no reason to go anywhere else. We will visit this hotel again fo sure. / Το προσωπικό ειναι αψογο. Ευγενικοί εξυπηρετικοι να βοηθησουν να δωσουν πληροφορίες για μερη! Θεση ξενοδοχείου κοντα σε ολα. Καθαρο φυσικα και ζεστο. Πολυ καλη διαμονη. Δεν υπαρχει λογος να πας αλλου.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2021

5,0
    Επαρκές
    • Έμεινε 1 βράδυ

Αντιμετωπίσαμε πρόβλημα με την θέρμανση 4 φορές τους ενημερώσαμε και τις 4 φορές μας λέγανε διαφορετική δικαιολογία!! Καθόλου επαγγελματική συμπεριφορά!

Ήταν κοντά στο κέντρο, όμορφος χώρος

1,0
    «η χειροτερη εμπειρια ,προσεχετε τα πραγματα σας»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο με 2 Μονά Κρεβάτια

Η χειρότερη εμπειρία μου σαν επισκέπτης σε ξενοδοχείο πήγαμε με φίλους δυο μέρες και μείναμε σε δυο δωμάτια στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο . το πρωί της αναχώρησης μας ανακαλύψαμε ότι μια σακούλα με σοκολάτες από επώνυμο κατάστημα της πόλης είχε εξαφανισθεί . κατεβήκαμε στην ρεσεψιόν και αναφέραμε το γεγονός . η ρεσεψιονιστ την μονη απάντηση του έδωσε ήταν ότι οι υπάλληλοι καθαριότητας των δωμάτιων δεν αφαιρούν προσωπικά είδη των πελατών . μετα από πίεση και απειλές ότι θα καλέσουμε την αστυνομία ήρθε μετά από μισή ώρα η υπεύθυνη και μας ειπε τα ιδία ότι στο ξενοδοχείο τους δεν κάνουν λάθη οι υπάλληλοι τους. μετα από δική μας επιμονή άνοιξε τις κάμερες που έχουν στους διάδρομους και έπειτα από προσεκτική μελέτη είδε η υπεύθυνη του ξενοδοχείου ότι ένας νεαρός που εργάζεται στο καθάρισμα των δωμάτιων βγήκε με την σακούλα που είχε τα γλυκά και την εβαλε προσεκτικά σε μια άλλη σακούλα και την πήρε . αντί να μας ζητήσει συγνώμη για όλη την ταλαιπωρία το μόνο που συνέχεια μας έλεγε ηταν ότι δεν έγινε κλοπή αλλα ο υπάλληλος τα περασε για σκουπίδια . πρώτη φορά ακούω τέτοια γελοία δικαιολογία . δηλαδή σακούλα καταστήματος που μέσα έχει κουτιά με κορδέλες για δώρο κάποιος υπεύθυνος υπάλληλος την πέρασε για σκουπίδια. και στο φινάλε μας έβαλε στην έξτρα ταλαιπωρία να πάμε μέχρι το κατάστημα να ξαναγοράσουμε τα γλυκά και να της πάμε την απόδειξη για να μας αφαιρέσει το ποσό που κόστισαν από τον λογαριασμό μας. φυσικά για απόδειξή από την διαμονή μας ενώ την ζητήσαμε ούτε λόγος μας το αρνήθηκαν .μακριά και να προσέχετε τα πράγματα σας όσοι πάτε σε αυτό το ξενοδοχείο.

μονο η τοποθεσια

1,0
    «η χειροτερη συμπεριφορα απο προσωπικο ξενοδοχειου σε ολη μου την ζωη»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο με 2 Μονά Κρεβάτια

ενα νορμαλ ξενοδοχειο που ηταν πανακριβο για αυτα που προσεφερε

• Υποβολή σχολίου: 20 Ιουνίου 2023

6,0
    «ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ, ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, ΟΧΙ ΑΝΕΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟΤΑΒΑΝΟ)»
    • Budget Δίκλινο Δωμάτιο

TO ΔΩΜΑΤΙΟ ΗΤΑΝ ΣΟΦΙΤΑ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΟΤΑΒΑΝΟ ΧΡΗΣΗ ΜΙΚΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΟΣ 3 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟ ΗΣΥΧΙΑ ΣΤΗ ΔΙΑΜΟΝΗ

• Υποβολή σχολίου: 12 Αυγούστου 2022

5,0
    «ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΑ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΡΚΟΥΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ.»
    • Standard Δίκλινο Δωμάτιο

Ο ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ. ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΡΕΟΣΤΑΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ. ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΨΥΧΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΜΙΑ ΣΟΜΠΑ! ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΜΗΝΑ!! ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΚΕΙ, ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 20 Νοεμβρίου 2023

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 25 Ιουνίου 2023

Έμεινε: Ιούνιος 2023

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: