2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

8,9

5,8

• Comentariu trimis pe 14 septembrie 2023

• Apartament cu vedere la mare

Nu are legatura cu proprietatea in sine, dar plaja este neingrijita, gunoaie aruncate, pe alocuri, desi are potential sa arate foarte frumos, si nu a fost tocmai pe placul nostru. Am mers pe alta plaja, in Balchik.

In ce priveste cazarea, totul a fost conform asteptarilor si descrierii de pe Booking. La fel si gazda, foarte amabil si ne- ajutat cu toate informatiile

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2023

• Apartament cu vedere la mare

Ar fi fost foarte util un pat pentru bebe, am fi economisit mult spațiu de depozitare în portbagaj :).

Locația este perfect amplasată în raport cu plaja, magazinul și restaurantul. Este ideală pentru familiile cu copii. Plaja, deși nu este amenajată/întreținută, este cu nisip fin și apă mică până la 25-30 m de mal.

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 30 august 2023

In total a fost foarte placut si cred ca ar putea fi superb cu mici imbunatatiri .
    • Apartament cu vedere la mare

Am avut ghinion cu vecinii de deasupra care au facut mult zgomot . Masina de vidanjare care venea in fiecare dimineata la 7 si golea fosa din curte si debitul apei de la prinz care era foarte mic.

Locatia este superba , cu vedere la mare , cu camere spatioase , paturi confortabile . foarte aproape de plaja .

• Comentariu trimis pe 12 august 2023

Ùn sejur în familie, relaxant.
    • Apartament cu vedere la mare

Anul acesta apa mării a fost cam rece, dar am intrat în mare. Vreme a fost bună, cu soare. În legătură cu locația, cu apartamentul nu am obiecții.

Am fost cazați la această locație, pe malul mării și în orășelul Kavarna, aproape de graniță, doar 4 ore distanță. Apartamentul este dotat și funcțional exact ca în descriere. Wifi-ul a funționat foarte bine după ce am resetat router-ul. Locația dispune de mașină de spălat, frigider mare, plita electrică, cuptor, aer condiționat în toate cele 3 camere. Vedere frumoasă către mare. Noaptea se aud valurile marii și briza sărată a mării patrunde în apartament Am avut acces la locație printr-un cod transmis de gazdă. Nu am fost deranjați în sejur de gazdă. Am întreținut locația în regie proprie pe perioada sejuru-lui. Chiar sunt 25m până la plajă. În apropiere sunt 2 market-uri, 2 terase, noi am mâncat pe malul mării la terasa Laguna, fiind cu specific pescăresc, prețuri rezonabile, acceptă plata și cu card-ul. Plaja este cu nisip fin și este foarte frumoasă, intrare lină în apă. Piscina nu este funcțională, dar ăsta nu este un impediment. La un resort în apropiere aveți acces la plajă amenajată cu bar, cu bufet și piscine contra cost desigur. Am vizitat Castelul Reginei Maria care se găsește la 15min, cu mașina, distanță de locație. Ĺa locație sunt cazate familii cu copii și seara este liniște, nu am avut parte de petrecăreți. Am fost primiți cu cățelul nostru, bishon de 3 kg și acesta a fost foarte fericit alături de copii noștrii. Mulțumim gazdei noastre și sperăm să revenim pe viitor.

• Comentariu trimis pe 5 august 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Stațiune relativ mică, liniștită, fără prea multe optiuni pentru serile în care să faci scurte plimbări, nu exista faleză sau locuri de joacă.

Apartament situat chiar pe plajă, cu două balcoane cu vedere la mare, spațios, curat, complet utilat cu tot ce ți ar putea fi de folos într-o vacanță . Restaurant Laguna la 1 minut distanță cu prețuri și mâncare bune; magazine la 2 min. Perfect pentru familii cu copii mici. Dl. George de o amabilitate deosebită, foarte receptiv la orice sugestie și dornic să și mulțumească oaspeții.

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2023

Locatia.

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2023

• Apartament cu vedere la mare

lipsa a două farfurii adânci :))

Locația este excelent dispusă, chiar pe plajă. La 10 metri este o terasă cu prețuri foarte bune și meniu variat. Două marketuri la 50 metri, bine aprovizionate. Apartamentul este cam de 55 mp, balconul rezonabil pentru a servi masa sau o băutură, privind și ascultând valurile mării, aer condiționat în ambele camere. Terasa este la etajul superior, cu o priveliște de vis, se întinde peste tot apartamentul, urcând doar 5 trepte și este proprie , acces unic și are toate dotările necesare. Apartamentul l-aș recomanda pentru o familie sau două cupluri. Bucătăria are toate dotările și am apreciat calitatea aparatului de cafea, am avut inclusiv cafea boabe pentru tot sejurul. Pentru noi a fost perfect.

• Comentariu trimis pe 13 iulie 2023

• Apartament cu vedere la mare

amplasarea e f aproape de un golfulet minunat, restaurantul Laguna din apropiere - mancare delicioasa si la preturi bune, totul superb

• Comentariu trimis pe 4 iulie 2023

• Apartament cu vedere la mare

Plaja foarte mică și fără șezlonguri Piscina nu există

Apartamentul foarte frumos Proprietarul foarte de treabă Te ajută imediat dacă nu funcționează ceva

• Comentariu trimis pe 16 august 2022

Relaxare in White Coast Bay langa Topola
    • Apartament cu 1 dormitor

Am avut niste vecini un pic ma galagiosi deasupra apartamentului. Desi am anuntat ca venim in jurul pranzului, in apartament s-a facut curatenie abia dupa 14:30. Conexiunea WiFi este slaba, cel mai bun semnal este in living.

Revenim a 3-a oara in acest apartament si observam imbunatatirile aduse proprietatii. Desi prognoza vremii era nefavorabila, nu a plouat in nicio zi si am beneficiat de 3 zile de plaja si apa calda a marii

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 9 iulie 2022

Weekend prelungit perfect!

Nimic de obiectat!

Totul a fost perfect. De la comunicarea cu gazda pana la curatenia din locatie.

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 20 septembrie 2021

• Apartament cu 1 dormitor

Am avut acces la chek in cu dificultate, in abesenta unor informatii exacte privind cazarea. Ne-a fost furnizat un cod si o poza a vilei care face parte dint-un complex de vile, fara a se preciza exact nr. vilei si nr. apartamentului si ca acesta e chiar la parter, cum intri pe dreapta(langa plaja).

Chiar pe plaja. Un apartament curat, spatios si bine utilat.

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 25 august 2021

Un concediu frumos si linistit
    • Apartament cu 1 dormitor

Apa calda .... nu prea era calda

Apartament luminos și spațios, cu vedere la mare, la doar câțiva metri distanță de plajă! Este complet mobilat, cu toate facilitățile esențiale. Conexiunea WiFi foarte buna! TV Smart Acest apartament oferă un sejur liniștit și relaxant pentru oricine il inchiriaza. Descrierea corespunde intru totul realitatii! La doar citiva metri este Restaurant LAGUNA unde se mananca foarte bine; in sezon trebuie facuta rezervare este full Thank you, Georgi

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 22 iulie 2021

O calatorie de relaxare la malul marii in golful White Coast
    • Cu un animal de companie
    • Apartament cu 1 dormitor

sistemul de eliberare a cheii prin codul de acces nu este foarte intuitiv. Dupa 3 incercari am reusit sa deblochez cheia de acces la camera.

Apartamentul are foarte multe facilitati: aer conditionat in ambele camere, plita si cuptor electric, tv prin cablu, frigider, fier + masa de calcat, uscator de par, apa calda prin boiler electric, wifi gratis

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 3 iunie 2021

Frumos
    • Călătorie de afaceri
    • Călător singur

-lipsa piscinei -baia mica

apropiere de mare,practic pe plaja la 15 m de un restaurant exceptional gazda punctuala si gata sa ajute in orice moment

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 1 septembrie 2023

4,0
    Țeapă!
    • Apartament cu vedere la mare

Plajă neamenajata. Dușuri nefuncționale. Smocuri de iarbă și pietre. Zilnic între orele 8-9 miros pestilential deoarece se vidanjeaza toate hotelurile și restaurantele din zonă. Apa fără presiune mai ales în orele de vârf (9-11; 14-16; 18-20).O zi nu a curs apă deloc! Piscina la 10-15m. nefuncționala de mai mulți ani...apă statuta până la 1/2 , sursă de țânțari și broaște!!! Parcare insuficientă. Suficiente motive să plecăm cu trei zile mai devreme!!! ( am stat 7 zile din 10).

Apartamentul confortabil și bine dotat.

• Comentariu trimis pe 12 august 2023

Bine
    • Apartament cu vedere la mare

Managerul nu se implica în rezolvarea problemelor apărute.Bucataria ar trebui mai bine echipata.Serviciul de curățenie nu vine mai devreme de ora 14.30 în condițiile în care chck-inul se face între 14 și 16.Lumina stradala este în dreptul apartamentului și deranjează calitatea somnului.

Aproape de plaja și vis a vis de minimarket.Are tv în fiecare camera și AC.

• Comentariu trimis pe 9 august 2023

Locatia asa si asa
    • Apartament cu vedere la mare

Imprejurimile nu sunt ofertante. Plaja lasa de dorit. Te duci o data incantat de fotografiile cu marea aproape. A doua oara nu te duci sigur. Dar noi n-am putut sta la plaja din apropiere. A trebuit sa mergem departe la sezlon unde plaja era intretinuta. Cei 25 m de plaja, e o gluma, si plaja pe care o v3zi nu o sa-ti placa.

Apartament spatios, dotat (mai putin cuptor microunde).

• Comentariu trimis pe 14 februarie 2024

Sejur în februarie 2024