2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

7,4

5,9

• Comentariu trimis pe 25 august 2023

Vacanță reușită per total
    • Apartament cu 1 dormitor (2 adulţi + 2 copii)

Curățenia hotelului lasă foarte mult de dorit. Am găsit păr lung, foarte mult, pe jos din prima zi (avem un copil care merge mai mult de-a bușilea, să văd păr pe mainile lui nu a fost prea plăcut). În 4 zile s-a făcut o singură dată curat. Un minus ar fi și faptul că foarte greu te înțelegi cu personalul dacă nu știi bulgară. Foarte puțini știu engleză, nici măcar la recepție. Mâncarea avea denumire doar în bulgară, au fost feluri de mâncare pe care nu le-am încercat pentru că nu știam/nu se înțelegea ce este.

Mâncarea a fost gustoasă, variată. În fiecare zi a fost ceva diferit. Locația este ideală pentru familii cu copii, este foarte aproape de plajă. Personalul a fost de treabă.

• Comentariu trimis pe 18 august 2023

Calitate pret am fost multumiti
    • Studio (2 adulţi şi 1 copil)

La capitolul mancare,nu prea era gustoasa,dar nu mureai de foame

Foarte curat,apartamentul ft mare,piscina curata.

• Comentariu trimis pe 6 septembrie 2021

Bine
    • Studio (2 adulţi şi 1 copil)

Deși camera e modernă, mobilierul relativ nou, saltelele sunt excesiv de murdare, lenjeria de pat uzată, iar curățenia lasă foarte mult de dorit! În cameră miroase a mucegai, mai ales în zona patului, oricât ai aerisi! Există o chicinetă cu plită, însă niciun vas, și nu ai voie să gătești, așa că nu înțeleg de ce au mai pus plita! Dușul are doar o perdea, așa că apa a sărit peste tot, mai ales pe tocul de la ușa băii, care a și putrezit! La exterior și pe holuri, locația arată bine și e mereu curățenie exemplară, însă camera nu s-a ridicat la acest nivel (cel puțin cea în care am stat noi)!

Curățenie la exterior, la piscină, pe holuri, în restaurant! Micul dejun, decent, pe măsura sumei achitate! Parcare proprie gratuită! Wi-fi de bună calitate!

• Comentariu trimis pe 5 septembrie 2021

Sejur de vis
    • Apartament cu 1 dormitor (2 adulţi + 1 copil)

Un loc minunat, relaxant, curat, civilizat, decent. Raportul pret-calitate: imbatabil! Parcare gratuita în incinta, sub fereastra camerei. Prosoape schimbate zilnic. Mâncare gustoasa. Băuturile nu ne pasionează, asa ca o bere din când în când a fost suficienta. Barul de cocteiluri este contracost. Plaja aproape de hotel,libera și curata

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 4 septembrie 2021

Relaxare totala
    • Apartament cu 1 dormitor (2 adulţi + 1 copil)

Absenta diversitatii la capitolul băuturi și lipsa înghețatei, atat de dorita de cei mici...Dar, aceste mici minusuri sunt nesemnificative raportat la plusuri...

Linistea, curatenia, mancarea, apartamentele spațioase, amplasarea lângă plaja. A fost locul unde nimeni "nu se lupta" pentru un șezlong, unde nu "bubuia" muzica, unde nimeni nu ridica tonul, iar angajații zâmbeau...

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 16 august 2021

4,0
    Dezamăgitor
    • Studio (2 adulţi şi 1 copil)

Mancarea oribila la gust, foarte puține opțiuni, la fel și băuturile. Doar 3 tipuri de suc la dozator, bere, vin și vodka. În incinta este un bar care face cocktailuri dar contra cost deși aveam all inclusiv. Șezlongurile la plaja costa 15 leva unul. Am ales sa plecam a doua zi din păcate, pentru ca efectiv nu aveam cum sa mancam acea mancare, plus ca am stat la etajul 7 cu 2 copii mici și liftul nu mergea. Deși mai aveam 2 nopți de stat nu ne-au rambursat banii decât pe o noapte. Eu va recomand sa evitați! Managerul vrea bani mulți și nu își respecta nici angajații nici clienții.

Camere curate, priveliște frumoasa la ultimul etaj,personal zâmbitor,piscine frumoase dar apa rece. Aveau un băiat care se ocupa cu înveselit copiilor, minunat era! Păcat ca era singurul care își dădea cu adevărat interesul.

• Comentariu trimis pe 22 august 2021

• Apartament cu două dormitoare (4 adulţi + 2 copii)

Nu există text aferent acestui comentariu

• Comentariu trimis pe 28 august 2021

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în august 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: