3. Област Благоевград отзиви за ваканционни имоти

8.1

• Безплатен WiFi

7.5

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 22 април 2024 г.

• Престой от 1 нощувка

Персоналът не беше особено любезен. Закуската може да се подобри. Някои неща биха могли да бъдат реновирани. Намира се на място, от което трудно може да се стигне някъде без кола.

Стаята беше много голяма и топла, понякога дори прекалено топла. Имаше единствено малки мансардни прозорци, без тераса, така че нямаше особено много светлина.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 27 ноември 2023 г.

• Престой от 2 нощувки

Имаше проблем с вратата на терасата. Вятъра духаше свободно и отоплението не успяваше да стопли достатъчно. Някой преди нас беше ползвал тиксо за уплътнение на проблема. Просто трябва да се ремонтира вратата. Всичко останало беше ОК!

Храната беше чудесна.

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 26 ноември 2023 г.

чудесно място за почивка
    • Престой от 2 нощувки

Хотела приема домашни любимци, но те не се допускат в ресторанта. Решихме проблема като си поръчвахме храна от ресторанта за студиото. Но това ми създаде известен дискомфорт.

Студиото ни беше доста голямо, оборудвано със всичко необходимо. Хотела има страхотна гледка към планината. Менюто в ресторанта не е голямо, но храната е много вкусна. Спа зоната е хубава. Водата в басеина и джакузито беше приятна и топла. Персонала е отзивчив и приветлив. От ресторанта може да се поръча храна за стаята. С удоволствие бих го посетила пак.

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 24 август 2023 г.

8.0
    Good value for the money
    • Самостоятелно пътуващ
    • Престой от 3 нощувки

Матраците са амортизирани, скърцащи, пружините се усещат. Както и телевизорът е малък колкото монитор, който не се вижда нито от дивана, нито от леглото. Ако се подменят тези две неща, престоят на гостите ще бъде прекрасен. Персоналът в ресторанта е изключително бавен и на моменти некомпетентен. Спа зоната е малка.

Стаята ни беше чудесна. Водата в басейна чиста. Персоналът по почистването беше винаги любезен и супер внимателен и предвид, че бях гост с голямо куче, те съобразиха почистването със сутрешните ни разходки. Интернетът в стаята беше много добър и подходящ за работа. Цените в ресторанта са добри, а храната от менюто вкусна. Препоръчвам!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 9 юли 2023 г.

• Студио суит - достъп до спа/ресторант
    • Изпратено от мобилен телефон

Мога да сам само положителен коментар за хотела. Чисто, спокойно, широк апартамент, любезен персонал- от камериерките до рецепция. Закуската е изобилна, а на свободна консумация порциите са повече от големи. Бяхме с мъжът ми и дете на 1.9 месеца и 11 годишен младеж, та всички сме доволни!

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 20 юни 2023 г.

• Клубно студио с 2 отделни легла
    • Престой от 2 нощувки

няма нещо което да не ни харесва

Всичко беше както всеки път,много вежлив и сърдечен персонал,добри удобства ,много чист и подредено.Най-вече ни харесва спокойствието и доброто обслужване.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 10 април 2023 г.

• Делукс студио суит
    • Изпратено от мобилен телефон

СПА комплекса ми се стори малък спрямо големината на комплекса

Топло, чисто, удобно и с много приятен персонал

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 5 март 2023 г.

• Фамилен суит - достъп до спа/ресторант
    • Изпратено от мобилен телефон

Студено в стайте всички хора искаха духалки от рецепция но нямаше за всички. Ресторанта затваря през 2 часа да почиства и не работи , изхвърлят храна от блок масата и не ти дават да си купиш и няма от къде да се нахраниш с парите си! Пълен ъпсурт! С други думи умираш от студ и от глад!

Хубава база, но много лоша организация и условия и по този начин създават дискомфорт на гостите си!

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 5 февруари 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

В апартамента не беше особено топло

Апартаментът беше просторен и чист, с всичко необходимо. Персоналът е мил и отзивчив, имахме проблеми по време на престоя, за които реагираха бързо. Вкусна закуска.

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 29 януари 2023 г.

8.0
    Искам си старото Балканско Бижу !!!
    • Престой от 2 нощувки

За втори път съм в този хотел.Първият път бях очарована от всичко ... Сега бяхме в по-голям апартамент,но една от спалните беше много студена.И в СПА-то водата беше хладна ... Винаги изпращам отзиви бързо , но този път нещо се поколебах ... Балканско Бижу за мен беше номер 1,но нещо се случва ... И защо цените станаха двойни ???

Престой през декември 2022 г.

• Оценено на: 11 януари 2023 г.

9.0
    Prekrasno mesto, prekrasna hrana i usluga. Vi blagodarime za prekrasno pominatite denovi.
    • Престой от 3 нощувки

Dorucekot bese prekrasen. Vkusno zgotveno i toplo. Uslugata e besprekorna. Detskoto katce gi nadmina ocekuvanjata, decata bea presrekni. Higienata na visoko nivo.

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 7 януари 2023 г.

• Пътуващи с приятели
    • Шале с 3 спални с изглед към планината и градина (7 възрастни)
    • Изпратено от мобилен телефон

Можеше да инвестират повече от 50лв за интериорна врата, много лошо качество, децата дори не можеха сами да си отворят защото заяждаха. СПА-то в хотела не струва... От обявата не бяхме наясно, че става дума за вила близнак, а не самостоятелна. Доста бавно отговарят на желания на клиента... един разклонител след час и половина трябваше да го взема сам, висейки още 20мин на рецепция...

Вилите са супер

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 28 ноември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Басейна е малък и беше хладно в спа центъра като цяло, не ставаше за малки деца, с каквито бяхме ние.

Апартамента беше много хубав, просторен,чист. Персонала много любезен, закуската също беше на ниво.Детския клуб и залата за игра ни харесаха.

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 24 октомври 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Не ни хареса бедното меню на ресторанта, качеството на храната, обслужването на сервитьорите, които почти цял ден гледаха мачове и дори не забелязваха,че имат клиенти..да не говорим,че единият беше по анцунг. СПА центърът е доста малък и водата беше изключително мръсна.

Хареса ни локацията на хотела.На тихо и спокойно място със страхотна гледка към планината. Апартаментът също беше хубав с добро разположение, чист и уютен. Момичетата на рецепция също бяха много мили.

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 24 септември 2022 г.

Мартина Асенова

Нищо

Сичко

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 23 септември 2022 г.

• Апартамент с 1 спалня и двоен разтегателен диван

Обслужването в ресторанта

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 12 септември 2022 г.

9.0
    Приятно и отморяващо. Препоръчвам, независимо пропуските.
    • Студио
    • Престой от 2 нощувки

Застаряваща база, има нужда от нови матраци, хавлии, халати. Няма климатик в стаята. В банята имаше полусчупена кофа с моп, което беше странно. Басейнът отвън не е отопляем.

Перосналът беше много любезен, храната беше вкусна, гледката, инфраструктурата и локацията са невероятни. Удобно е за домашни любимци, което беше важно за нас. Имаше почистване още след първи ден. СПА локацията е приятно място.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 8 септември 2022 г.

9.0
    Супер спа, далеч от Банско, далеч от лифта. Малък ТВ. Супер обслужване, супер храна.
    • Апартамент с 1 спалня и двоен разтегателен диван
    • Престой от 2 нощувки

Бяхме 4 възрастни в апартамент .. 1 спалня стига за 2ма, но другите двама ако не са деца... няма как да се съберат в тези малки диванчета, въпреки че предлагат матрак. Телевизора е супер малък за 20 кв. хол, както и липсва телевизор в спалнята за 4* хотел (наистина не стоиш постоянно в стаята като си дошъл в хотел, но като е лошо времето...) Относно "Хотелът също предлага безплатни шатъли до Банско и Разлог по разписание" - нито съм видял разписание, нито ни беше казано от персонала, че има такава услуга. Супер далеч е от Банско на 10 км. г/д (40лв. с такси). По-близо е до Разлог, няма транспорт до градовете. Храната е малко скъпа с оглед на това което предлагат, но е вкусна.

Спа центърът беше много хубав, липсва му музика за фон и часовник. Водата е топла има 2 сауни 2 парни пани, вътрешния басейн е малко малък за капацитета на хотела.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 7 септември 2022 г.

• Група
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Единственото, към което имахме забележки беше банята. Има нужда от освежаване. Имахме малко проблеми с нея, които персонала разреши мигновено.

Огромен плюс на хотела е, че позволява настаняването на домашни любимци. Няма особено разнообразие от храна, но е изключително вкусно всичко. Бяхме в апартамент, който беше много уютен и хубав. Страхотна гледка и добре поддържана външна част. Със сигурност бихме посетили отново.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 2 септември 2022 г.

• Престой от 2 нощувки

нищо специално, малко спа, басейна малък и разбира се всеки си мета кърпата и ходи го търси. закуската нищо специално , слаба работа. стайте имат нужда от освежаване и по-добра подръжка .

локацията, тишината , място за паркиране .

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 31 август 2022 г.

Място за хубава почивка
    • Престой от 5 нощувки

Ваната в банята течеше и мокреше цялата баня. Камериерките не си вътшеха достатъчно добре работата и за да ни бъдат сменени кърпите, чаршафите и да получим нови комплекти за баня беше необходимо да проведем 3 телефонни разговора с рецепцията и 3 пъти да я посетим на място, в рамките на 2 дена. Хората от рецепцията бяха много отзивчиви и любезни, но камериерките не си вършеха старателно работата. (Надявам се при нас да е било изолиран случай).

Стаята беше хубава, гледката феноменална, чистотата в общите помещения и басейните беше подобрена в сравнение с миналата година. Закуската беше достатъчно богата и вкусна. Персоналът беше любезен и отзивчив.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 25 август 2022 г.

• Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Кучетата би било добре да се ограничат и да нямат достъп до всички сгради и до детските съоражения в двора. Станах свидетел на разходка на куче из детския кът на открито, след което играят деца.

Местото е супер, перфектна гледка към басейна и планината. От задния край не е така.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 25 август 2022 г.

Леглото не беше удобно

Отношението на персонала, закуската, разположението, удобен паркинг, просторен ресторант, супер външен басейн.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 22 август 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Малък вътрешен басейн за капацитета на хотела. Малко шезлонзи на външния басейн

Чиста, подредена стая! Всичко беше перфектно!Храната разнообразна, млади и симпатични хора обслужваха блок масата.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване:

gogless