3. Област Благоевград отзиви за ваканционни имоти

8.1

• Безплатен WiFi

7.5

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив
  • Оценено на: 8 септември 2021 г.

• Престой от 3 нощувки

За втори път посещаваме това място, и много ни харесва. Водата в басейните е топла, което го прави доро място за малки деца. Стайте са чисти. Храната е много вкусна. Всичко беше на ниво.

8.0
    Препоръчвам за семейства, но без храна
    • Изпратено от мобилен телефон

Бяхме по празници и хотелът беше пълен. Храната беше малко и свършваше много бързо. Налагаше се да чакаме, за да изнесат храна. Имаше избор от 3-4 неща, ниско качество на продуктите - кренвирши, заместител вместо мед итн. Хотелът е на прекрасно място. Бих отишла пак. Препоръчвам, особено, когато е пълен, да не се ползва ресторанта - в стаите има достатъчно удобства за готвене.

Спокойно място. Вътрешният двор е с площадка и децата играят съвсем свободно, без родителите да се притесняват. Страхотна гледка, много зеленина.

Лошо менажиране
    • Изпратено от мобилен телефон

Наложи ни се да отидем по празниците и имаше прекалено много хора, за които не беше предвидено адекватно обслужване и пространство. Храната свършваше много бързо и много от ястията се бавеха, трябваше да стоим и да чакаме докато излязат. Сервитьорите не бяха никак любезни, когато бяха свършили вилиците например и помолихме за още те дори не ни отговориха; съответно малко по-късно донесоха, но отношението ни направи крайно лошо впечатление, (а вилиците бяха зле измити). За разлика от тях на рецепция, както и камериерките бяха много любезни. Трябваше да бъде предвидено повече място, допълнителни маси и допълнително персонал, единия ден на закуска ни се наложи да закусваме навън на шезлонгите до басейна, недопустимо!!!!! А още по-лошото е, че не бяхме само ние... оценка 7 е много

Локацията е страхотна, спокойно е и сред природата. Хотела е с много красив екстериор и приятен интериор.

8.0
    Хубаво място за спокойна почивка с домашни любимци!!!
    • Престой от 3 нощувки

Не ми хареса,студената вода в турската баня и в басейна имаше химикали,които много дразнеха очите и почти беше неизползваем!!!

Закуската беше добра!

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 6 септември 2021 г.

• Престой от 2 нощувки

Комплексът е от няколко блока, а басеинът голям колкото за хора от еидн блок. Освен това няма топла връзка с останалите блокове. Имаше доста хлор във водата и това се усещаше на очите от испаренията.

Удобствата в стаята, чудесна гледка от балкона към Пирин планина, местоположението, закуската

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 6 септември 2021 г.

Хубав уикенд с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Обслужването в ресторанта не ни допадна!

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 5 септември 2021 г.

Надмина очакванията ми
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

Много е приятно, много е красиво. Не ми допадна, че имаше доста кучета, макар да ги харесвам, създаваха шум заедно с малчуганите. Отначало ни убъркваха модулите и мислех, че ще се изгубя :), но всъщност бързо се запознахме с обстановката. Хотела беше препълен и за закуска и вечеря наставаше суматоха, няма достатъчно места.

Хареса ми гледката към градината и планината. Персонала ни съдейства относно претенциите ни за тераса. Хотела надмина първоначалните ми очаквания. Определено цена-предлагане са напълно съпоставими, нормални. Много подредено и чисто. Страхотно място!

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 30 август 2021 г.

Спокойствие и прекрасна гледка
    • Престой от 2 нощувки

Момичето, което ни посрещна на рецепция беше нелюбезно, наложи се да чакаме, защото нямаше никой, а не последва извинение, след това ни помоли да платим още при самото идване. Но на фона на приятния престой, това е пренебрежимо..

Чисто, с широки стаи, хубава гледка. Много добра закуска и любезен млад персонал. Преедлагаха вкусно готвено меню за обяд на символична цена.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 29 август 2021 г.

9.0
    Чудесно място за релаксираща почивка.
    • Престой от 5 нощувки

Закуската и вечерята в ресторанта- недостатъчно разнообразно меню. Мисля, че би било добре по време на вечерята гостите да имат безплатен достъп до минерална вода.

Посещаваме хотела за втора поредна година. Мястото е чудесно, апартаментите разполагат с всичко необходимо за спокоен и приятен престой. Персоналът е любезен и отзивчив.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 26 август 2021 г.

Прекрасно е, посетете!
    • Изпратено от мобилен телефон

Студената вода във външния басейн.

Всичко в апартамента, масажите, SPA удобствата, храната, гледката, възможността за домашни любимци...

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 25 август 2021 г.

Превъзходен
    • Изпратено от мобилен телефон

Стаите са чисти и уютни, персоналът е вежлив и внимателен. Хотелът е с чудесно местоположение, подходящ за семейна почивка.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 25 август 2021 г.

Превъзходен
    • Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Единствения минус за нас беше шумът от деца, които бяха на лагер. Без забележки към мястото за настаняване.

Апартаментът беше страхотен. В началото ни бяха дали един, който не отговаряше на нашата резервация, но уточнихме това с рецепцията и ни настаниха в друг апартамент. Леглата са много удобни, диванът в хола също. Ползвахме и външния басейн и спа-то. Чистотата е на ниво като цяло. Закуската беше на блок маса, но не ни впечатли особено много.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 24 август 2021 г.

Задоволително
    • Изпратено от мобилен телефон

Закуската е обявена от 08:00 до 10:00, но реално в 09:00 вече нямаш избор и голяма част от храната е свършила. Зареждат при поискване, и то не винаги. Същото важи и за вечерята - храната е ок, обявена е от 19ч до 21ч, но в 21:00 вече няма десерти например. Пържени картофи свършили 1 час преди края на вечерята така и не заредиха. Плодове също не зареждаха след 20:20ч. При обявена вечеря до 21 е недопустимо масите с храната да са празни и незаредени. Голяма част от персонала е без маски и ръкавици.

Просторна стая; Хубава гледка от балкона;

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 23 август 2021 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Външният басейн беше много студен, а закуската с продукти с ниско качество. Кухнята в апартамента не беше като на снимката, но иначе имаше всичко необходимо.

Персонала беше любезен, апартамента беше голям с хубава гледка и чист. Спалнята и хола бяха като на снимката.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 23 август 2021 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Няма достатъчно паркинг места, събота е лудница. Няма достатъчно шезлонги на басейна. Не работеше фурната, но я оправиха. Външния басейн беше леден.

Беше чисто, спокойно. Храната на закуска беше отлична. Персонала е много отзивчив. Вътрешният басейн е топъл. Много удобства в стаята - кухнята е изцяло оборудвана, имаше ютия и маса за гладене, сейф и тн. Всичко работеше.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 22 август 2021 г.

• Семейство с малки деца
    • Шале с 3 спални с изглед към планината и градина (7 възрастни)
    • Изпратено от мобилен телефон

Къщичките предназначени за по-големи компании са отдалечени от басейна и спа центъра. Басейнът е доста малък за капацитета на хотела и не се отоплява. Водата беше ледена. Вътрешния басейн също беше малък.

Природата и чистия въздух. Къщата беше добре оборудвана с всичко необходимо. Дамите на рецепцията са много любезни.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 20 август 2021 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Би трябвало да има по- богато меню, за тези, които не се хранят на блок маса.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 20 август 2021 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Забележката ми е, липсата на кошчета за отпадъци около зелените части, поне аз не видях такива. Сутрин имаше много боклуци около местата за сядане в градината, може би ако имаше кошчета, гостите нямаше да си оставят боклука, където им падне ...макар че това е въпрос на възпитание :) И, СПА центърът е прекалено малък за размера на комплекса.

Изключително тихо, спокойно място. гледката е невероятна. Персоналът беше много любезен и отзивчив. Закуската - превъзходна!

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 19 август 2021 г.

Хареса ни!
    • Престой от 1 нощувка

Поостаряла база, но изключително чисто и спокойно. Басейнът, за съжаление, както и площта около него, са твърде малки за капацитета на комплекса. Наложи се да си преместим шезлонзите в тревната площ извън него.

На много тихо и спокойно място. Има къде да се паркира. Апартаментът беше чист и просторен. За една много пълноценна почивка.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 18 август 2021 г.

• Престой от 6 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Студен външен басейн,бедно меню на ресторанта

Стаите бяха много чисти,местоположението на хотела е добро.Закуската е добра.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 17 август 2021 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Неудобно легло и диван. Фурната беше изгоряла. Един от сервитьорите беше некомпетентен.

Супер гледка от балкона. Апартамента беше просторен.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 15 август 2021 г.

Чудесен хотел!
    • Изпратено от мобилен телефон

Свободна консумация за вечеря - след 21:00часа или ако искаш да вечеряш по-рано трябва да почакаш повечко. Организацията около басейна. Сутрин се нахвърлят хавлии от около 30 човека на шезлонгите и цял ден си висят така без да се ползват. Капацитета на хотела е голям и по-късно не можеш да се добереш до него. Пет маси на вън и за вечеря още от обяд им се слага резервирана. В жегите трябва да се храниш вътре или както ние предпочетохме на друго място.

Изключително чисто. Обслужването е топ. Храната е вкусна. Закуската и обяда бяха на ниво. Хубаво е, че обедното меню е тристепено и на изключително достъпна цена.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 15 август 2021 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Навигацията ви отвежда в нищото, не знам как е зададен адреса.От рецепция ви отговарят - оправяйте се,ние сме след хотел Аспен,Но като никога не съм била там как да знам къде е.Оправихме се с питане на хората които срещнахме по пътя.

Хотела е на хубаво място-природа, чист въздух и достатъчно място за паркиране.,Има всичко необходимо за приятен престой!Бяхме със закуска и вечеря. Доволна съм от менюто.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 13 август 2021 г.

9.0
    бих препоръчал! бих отишъл пак в този хотел
    • Престой от 6 нощувки

телевизорът в стаята е с дигонал като на лаптоп..... водата във външните басейни не се подгрява, а се оставя на естественото затопляне от слънцето. Резултатът е доста хладна вода дори и през най-големите жеги.

закуската е разнообразна и добре приговена, разположението на хотела е прекрасно, добра хигиена, спокойно и тихо ( без да се чува музика от съседни заведения и т.н), любезен персонал.

Престой през юли 2021 г.

• Оценено на: 12 август 2021 г.

Приятно
    • Изпратено от мобилен телефон

Имаше момиче от персонала, по точно от ресторанта, което беше прекалено изнервено, намръщено. Повреме на закуска колегите и изкарваха храна, а тя им правеше забележка, че е вече почти 10 и няма защо, но ресторанта беше пълен и идваха още клиенти, обидно е!

Като цяло беше доста приятен престоят, гледката, храната и отношението на някои от персонала!

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: